درخواست نرم افزار هاي كاربردي

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سلام.
من یه فیلم full hd دارم. حجمش حدود 8 گیگ هست. فرمتش mkv و تلویزیون پخشش نمیکنه. حالا میخوام با freemake video converter فرمتشو عوض کنم . مینویسه بعد از عوض کردن حجمش میشه 1.6 گیگ که فکر کنم کیفیتش کم میشه.:( نرم افزاری هست کیفیتشو پایین نیاره؟
من با این نرم افزار نام برده کار نکردم ولی با چند برنامه ای که کار کردم گزینه هایی مثل تعیین مقدار رزولوشن و فریم ریت و بیت ریت داره که روی کیفیت و حجم فایل نهاییت خیلی تاثیر داره پس تو انتخابشون دقت کن.
من پیشنهادم اینه که همه گزینه ها رو روی حالت Default بذار. بعد از MKV که بهترین `کیفیت نسبت به حجم` رو بین همه فرمت ها داره من فرمت MP4 رو بهت پیشنهاد میکنم.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من با این نرم افزار نام برده کار نکردم ولی با چند برنامه ای که کار کردم گزینه هایی مثل تعیین مقدار رزولوشن و فریم ریت و بیت ریت داره که روی کیفیت و حجم فایل نهاییت خیلی تاثیر داره پس تو انتخابشون دقت کن.
من پیشنهادم اینه که همه گزینه ها رو روی حالت Default بذار. بعد از MKV که بهترین `کیفیت نسبت به حجم` رو بین همه فرمت ها داره من فرمت MP4 رو بهت پیشنهاد میکنم.

دقیقا همون ریت ویدئوش خیلی مهمه منم بالا گفتم ریت خیلی مهمه چون تو بعضی نرم ازفارا اتومات کم میشه باید دستی درستش کرد .

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
یه نرم افزار خوب و کامل برای از بین بردن فایل زائد و افزایش سرعت، سازگار با ویندوز 8
یه نرم افزار هم میخواستم برای کاهش حجم عکس با کمترین کاهش کیفیت.خودم JPEG Imager رو دارم اما عکس های PNG رو ساپورت نمیکنه.

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
یه نرم افزار خوب و کامل برای از بین بردن فایل زائد و افزایش سرعت، سازگار با ویندوز 8
یه نرم افزار هم میخواستم برای کاهش حجم عکس با کمترین کاهش کیفیت.خودم JPEG Imager رو دارم اما عکس های PNG رو ساپورت نمیکنه.
به شخصه از بین چند برنامه ای که در این زمینه میشناسم و امتحان کردم به این نرم افزار بیشترین اطمینان رو دارم!
اینم اخرین نخسش خدمت شوما سید!:d
TuneUp Utilities 2013 13.0.3000.138 Final + Portable - بهینه ساز | دانلود نرم افزار

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

اولی CCleaner

دومی
Image Tuner - Resize, Rename, Convert, Watermark Your Digital Pictures

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام دوستان
یه هارد اکسترنال با فرمت exfat دارم وصلش کردیم به یدونه از این دستگاه های dvr درست نشناختش اتفاقی زدیم فرمتش کنه که نوشت نا موفق ولی الان که هاردم رو توی ویندوز وصل می کنم می پرسه که "می خوای فرمتش کنم "
دنبال یه نرم افزار می گردم که بشه درستش کرد 1TB اطلاعات روش دارم مساله هم اینه که فرمتش exfat هست و خیلی از نرم افزارا نمیشناسنش.
دمتان گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر