درخواست نرم افزار هاي كاربردي

rastinb

کاربر سایت
Sep 18, 2012
15
نام
علی
فیلم برداری از صفحه نمایش در هنگام بازی

سلام
یه برنامه می خواستم که از داخل بازی بشه فیلم گرفت... بدون افت سرعت فریم هم در همون لحظه ی بازی هم بعد از اتمام و پلی کردن کلیپ...
یعنی یه برنامه ی مخصوص. برنامه های زیادی رو امتحان کردم ولی نشد. اگه کسی برنامه ی خاصی میشناسه معرفی کنه... (با یه آموزش جزیی) ممنون...!!!

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سلام
یه برنامه می خواستم که از داخل بازی بشه فیلم گرفت... بدون افت سرعت فریم هم در همون لحظه ی بازی هم بعد از اتمام و پلی کردن کلیپ...
یعنی یه برنامه ی مخصوص. برنامه های زیادی رو امتحان کردم ولی نشد. اگه کسی برنامه ی خاصی میشناسه معرفی کنه... (با یه آموزش جزیی) ممنون...!!!
کاملترین و فوق العاده ترین برنامه ای که تو این زمینه دیدم. در ضمن علاوه بر بازی از دستکتاپم میتونی فیلم و عکس بگیری
Mirillis Action! 1.12.0.0 + Portable - فیلمبردار از محیط بازی | دانلود رایگان نرم افزار

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
اگه ممکنه یه آموزش تصویری از نرم افزار Symantec Norton Ghost 15.0.1.36526 SP1 میخواستم . فیلم یا تصویر فرقی نمی کنه!:d

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام !
من دنبال یک دیکشنری انگلیسی به فارسی خوب آفلاین میگردم ... نمیدونم چی دانلود کنم ، کسی میتونه یکی معرفی کنه !

تشکر.

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ممنون اما رمز فایل فشرده اش چیه؟
یکی بگه رمز این فایل چیه؟
لینکی که براتون گذاشته شده از سایت پرند هست!
و پسورد فایل هایی که از این سایت دانلود میشه اسم خود سایت هست!
من براتون آدرس سایت رو میذارم که میتونید از همینجا Copy/Paste کنید
امیدوارم برای فایل شما هم جواب بده!

سلام !
من دنبال یک دیکشنری انگلیسی به فارسی خوب آفلاین میگردم ... نمیدونم چی دانلود کنم ، کسی میتونه یکی معرفی کنه !
تشکر.
من یک دیکشنری رایگان براتون میذارم
امیدوارم به دردتون بخوره

البته اگر بتونید بابیلون رو کرک کنید که این برنامه از هر نظر کاملتر و مفیدتره

آخرین ویرایش:

rastinb

کاربر سایت
Sep 18, 2012
15
نام
علی
کاملترین و فوق العاده ترین برنامه ای که تو این زمینه دیدم. در ضمن علاوه بر بازی از دستکتاپم میتونی فیلم و عکس بگیری
Mirillis Action! 1.12.0.0 + Portable - فیلمبردار از محیط بازی | دانلود رایگان نرم افزار

ممنون ولی اینو قبلآ نصب کردم باز هم فریم فریم میشه ...

VGA: GT 555M 1GB
Ram: 8GB
CPU: 2.8 Intel i7 - 8Core
Mother Board: Asus N55SF
اینم اطلاعات لپتاپ هستش...
اگه خود نرم افزار یا سیستم عامل تنظیماتی در ارتباط با رفع این مشکل داره ممنون میشم راهنمایی کنین...

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
صبح ها من از خونه 6 میرم بیرون ولی سیستم تا 8 روشن میمونه و دانلود میکنه با IDM.
نرم افزاری هست که سیستم رو قفل کنه تو این دو ساعت کسی نره سرش؟:D

خوب سیستمت رو Lock کن دیگه اینم کاری داره قربونش؟!
yahoo_4.gif
امان از پیری زودرس...
مرسی :D

آخرین ویرایش:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
صبح ها من از خونه 6 میرم بیرون ولی سیستم تا 8 روشن میمونه و دانلود میکنه با IDM.
نرم افزاری هست که سیستم رو قفل کنه تو این دو ساعت کسی نره سرش؟:D
خوب سیستمت رو Lock کن دیگه اینم کاری داره قربونش؟!:d

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام.
من یه فیلم full hd دارم. حجمش حدود 8 گیگ هست. فرمتش mkv و تلویزیون پخشش نمیکنه. حالا میخوام با freemake video converter فرمتشو عوض کنم . مینویسه بعد از عوض کردن حجمش میشه 1.6 گیگ که فکر کنم کیفیتش کم میشه.:( نرم افزاری هست کیفیتشو پایین نیاره؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام.
من یه فیلم full hd دارم. حجمش حدود 8 گیگ هست. فرمتش mkv و تلویزیون پخشش نمیکنه. حالا میخوام با freemake video converter فرمتشو عوض کنم . مینویسه بعد از عوض کردن حجمش میشه 1.6 گیگ که فکر کنم کیفیتش کم میشه.:( نرم افزاری هست کیفیتشو پایین نیاره؟

ازین استفاده کنین و ریت ایناشو تغییر ندین .

لینک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر