درخواست نرم افزار هاي كاربردي

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یه برنامه میخوام بدون افت کیفیت ویدئو hd رو rotate کنه
Rotate ؟!
اکثر اديتور ها، تبدیل کننده ها و حتی پلیر های فایل های تصویری این کار رو انجام میدن
یکی از راهها برای این کار استفاده از Windows Live Movie Maker هست که تو این سایت میتونید لینک دانلود و آموزش استفاده رو ببینید.
اما بهترین برنامه ای که من تا حالا ازش استفاده کردم، برنامه iWisoft Free Video Converter هست
یک مبدل عالی برای فایل های تصویری که امکانات ارزشمندی برای تغییر در فایل خروجی رو به شما میده (از جمله Rotate)
کافیه بعد از Add کردن فایل مورد نظر ، روی گزینه Edit کلیک کنید.
(در قسمت پروفایل برنامه هم میتونید پسوند و کیفیت فایل خروجی رو انتخاب کنید)
دریافت این برنامه رایگان از سایت سازنده
تغییر صدا :>
میتونید از برنامه های زیر استفاده کنید ;)
برنامه1
برنامه2

شاد باشید

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دوستان نرم افزار چیز پی ان که روی ویندوز 7 کار کنه و شاتل هم بهش گیر بده چی هست؟ من یدونه خودم دارم اما یارو میگه مخصوص XP هست! فقط رو XP جواب میده!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یه برنامه میخوام بدون افت کیفیت ویدئو hd رو rotate کنه

سلام دوست عزیز بفرمایین باز هرچی خواستین همینجا بگین من در خدمتتونم عزیزان

http://Portable_Xilisoft_Video_Converter_Ultimate_6.8.0_Build_1101_SoftGozar.com.exeلینک

---------- نوشته در 03:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 PM ارسال شده بود ----------

vlc 64 بیت آخرین ورژن

بفرمایین

لینک

• Like
Reactions: hdxc

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
یه نرم افزار میخوام معرفی کنین واسه برش و به هم چسبوندن قطعات ویدئویی، همینطور بشه به تصویر متن هم اضافه کرد، کلا ادیت فایلهای ویدئویی باشه و کار کردن باهاش هم آسون باشه

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوستان ، من میخوام قسمتی از مـتن یه فایل PDF رو Copy کـنم، ولی فایلـش قفل شده و امکان چنین کاری رو بهم نمیده.
نرم افزاری سراغ دارین که باهاش بتونم این فایل رو از این حالت خارج کنم؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
دوستان ، من میخوام قسمتی از مـتن یه فایل PDF رو Copy کـنم، ولی فایلـش قفل شده و امکان چنین کاری رو بهم نمیده.
نرم افزاری سراغ دارین که باهاش بتونم این فایل رو از این حالت خارج کنم؟

در حال حاظر برنامه OCR این کارو میکنه . در ضمن نباید فایل شما قفل دار باشه

http://www.4shared.com/file/65179201/b55a0092/VajehShenasFarsiOCRInclEMU.html?s=1

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه نرم افزار میخوام معرفی کنین واسه برش و به هم چسبوندن قطعات ویدئویی، همینطور بشه به تصویر متن هم اضافه کرد، کلا ادیت فایلهای ویدئویی باشه و کار کردن باهاش هم آسون باشه

به نظر من Adobe Premiere.

-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=--=-=-=-=-

یه برنامه میخواستم واسه جدا کردن هارد اکسترنال وقتی خود ویندوز اجازه Safely Remove نمیده برای ویندوز هفت نسخه 64 بیتی. رو XP برنامه Unlocker کار میکرد ولی رو ویندوز هفت دیگه کار نمیکنه.

ممنونم.

downp30

کاربر سایت
Aug 9, 2011
16
من بهتون یک سایت رو معرفی می کنم که شما توش می تونید نرم افزارهاتون روبالینک مستقیم دانلود کنیدوالبته سفارش نرم افزار بدید تا مجانی براتون توی سایت قرار بگیره

Downp30.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر