درخواست نرم افزار هاي كاربردي

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
لطفا یه کانورتر جامع که فیال های mpg رو هم بتئنه کانورت کنه!
در کل کامل ترین کانورتر موجود!

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
درود خدمت اساتید
نرم افزاری(دیکشنری؟!) می خوام که بتونه کلمات ژاپنی رو ریشه یابی و به صورت صحیح تلفظ کنه
ممنون

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
لطفا جدید ترین ورژن babylon همراه با key code یا crack
اگه میشه یه تعداد glossary هم بزارید .
ممنون.

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
دوستان کسی می تونه لینک دانلود Adobe master collection cs5 را برای دانلود بذاره!
در صورت امکان لینک تورنتی که بشه با سرعت خوب دانلود کرد هم بذارید

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
جدیدترینBabylon با کرک درست جسابی میخواستم و اینکه قادر به ترجمه زبان ترکی به فارسی و فارسی به ترکی هم داشته باشه !

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
جدیدترینBabylon با کرک درست جسابی میخواستم و اینکه قادر به ترجمه زبان ترکی به فارسی و فارسی به ترکی هم داشته باشه !
د رو د
Babylon 8.0.6 (r6) By Crack And Persian Gloss
اینم پک کامل glossary هاش ولی فکر نکنم زبان ترکی رو داشته باشه:
دریافت با حجم 73 مگابایت
بازی هایی که از net دانلود میکنم معمولا iso dvd 9 هستند.یه نرم افزار میخواستم که به 2 dvd 5 تبدیل کنم.
شما باید از برنامه Winrar استفاده کنی ، فایل ها رو به دو پارت 4.7 گیگ تبدیل کنی تا بتونی رایت کنی.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
بازی هایی که از net دانلود میکنم معمولا iso dvd 9 هستند.یه نرم افزار میخواستم که به 2 dvd 5 تبدیل کنم.
با استفاده از ultra iso هم میتونی اینکارو بکنی و این که فایدش نسبت به winrar نصب یکباره رو هارده نه مثل winrar دو بار(یکبار اکسترکت و یه بار نصب)

BIG DADY

کاربر سایت
Sep 11, 2007
76
با استفاده از ultra iso هم میتونی اینکارو بکنی و این که فایدش نسبت به winrar نصب یکباره رو هارده نه مثل winrar دو بار(یکبار اکسترکت و یه بار نصب)
ممنون دوست عزیز.الان تست کردم میگه حجم dvd یت کمه یعنی dvd 9 میخواد.یه توضیح میدی که چطوری رو 2 disk رایت کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر