درخواست نرم افزار هاي كاربردي

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
خسته نباشی امینه:)
میشه یک برنامه برای هک بازیها بزاری یکی داشتم چند بارم باهاش کار کردم جوابم داد ولی پاک شد اسمش درست یادم نمیاد

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
سلام
یک کم فوری مخوام
میخوام ببینم چه جوری میشه یه فایل ساخت که با کلیک کردن روش بصورت اوتوماتیک یکک تب رو باز کنه.
مثلا: با کلیک بر روی یک آیکون(فایلی که ساختیم) برنامه نرو باز شود و به صورت خودکار رایت cd به cd را انتخاب کند ورایت کند
لطف مکنید

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
سلام خسته نباشید
یه نرم افزاری هست که بشه باهاش صفحه مانیتور رو چرخوند ؟;)
اینی که مال خود مانیتور معمولا 45 درجه ای یا 90 درجه ای میچرخونه من یکی میخوام که از 1 تا 360 درجه رو راحت بشه انتخاب کرد بعد جرخوندش .
مرسی با اجزه

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
سلام آقا مهر پویا خسته نباشی
اینی که شمما گفتی واسه تماشا کردنش بود ولی اگه بخوایم تبدیلش کنیم به دیویدی یا ویسیدی که بشه زیرنویسش رو هم انتخاب کرد باید از چه نرم افزاری استفاده کنیم؟
مرسی با اجزه

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام و خسته نباشید :)

اگه زحمتی نیست لینک آخرین ورژن نرم افزار Right Click Image Converter و کرکش رو لطف کنید .

(فکر کنم آخرین ورژن 2.2.4 یا 2.2.5 باشه )

با تشکر

momkhbpsp

کاربر سایت
Mar 30, 2007
231
نام
مرتضی
آقا امین من تو گوشیم چندتا فایل ویدئو داشتم اما متاسفانه به دست یکی از مامورهای نیروی انتظامی پاک شد من اونا رو با ریکاوری برگردوندم اما وقتی می خوام بازش کنم میگه فایلتون خرابه
حجماشون درسته اما باز نمیشه من با چندتا ریکاوری ریپیر سعی کردم درستشون کنم اما بازم جواب نداد میخوام ببینم با این برنامه بالا میشه اونا رو ریپیر کرد فرمت همشونم 3gp

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
آقا امین من تو گوشیم چندتا فایل ویدئو داشتم اما متاسفانه به دست یکی از مامورهای نیروی انتظامی پاک شد من اونا رو با ریکاوری برگردوندم اما وقتی می خوام بازش کنم میگه فایلتون خرابه
حجماشون درسته اما باز نمیشه من با چندتا ریکاوری ریپیر سعی کردم درستشون کنم اما بازم جواب نداد میخوام ببینم با این برنامه بالا میشه اونا رو ریپیر کرد فرمت همشونم 3gp
برنامه ی صفحه ی قبل ماله گوشی نیست;)
من باهاش کار نکردم در هر صورت و نمیدونم!!

سلام و خسته نباشید :)

اگه زحمتی نیست لینک آخرین ورژن نرم افزار Right Click Image Converter و کرکش رو لطف کنید .

(فکر کنم آخرین ورژن 2.2.4 یا 2.2.5 باشه )

با تشکر

Right Click Image Converter 2.2.4

کرک نشده هنوز!;)

اگه میخوای لینک اخرین ورژن کرک شده رو بدم؟!

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام آقا مهر پویا خسته نباشی
اینی که شمما گفتی واسه تماشا کردنش بود ولی اگه بخوایم تبدیلش کنیم به دیویدی یا ویسیدی که بشه زیرنویسش رو هم انتخاب کرد باید از چه نرم افزاری استفاده کنیم؟
مرسی با اجزه

سلام عزیز
فرقی نمیکنه
با نرم افزار هایی که از Direct Draw برای Decode کردن استفاده میکنن میشه یا پخششون کرد یا تبدیلشون

فکر کنم با نرم افزار Total Video Converter مثلا میشه
یا سری Color7
;)

سلام
مهرپویا جان در ضمن تا هستی وقت رو غنیمت میدونم و چند تا سوال ازت می پرسم.
1:تو برنامه Emule نی تونم آپلودم رو ببندم ؟(هر وقت برنامه رو باز میکنم داره با سرعت 5 به بالا up میکنه)و این آپلود روی سرعت دانلود من هم تاثیر داره؟
2: من یه بار داشتم با Emule دانلود میکردم . (یه فیلم 2 گیگا بایتی رو) که 1.9 گیگ دانلود شده بود . یه دفعه سر یه برنامه سنگین دیگه که تو سیستم در حال اجرا بود سیستممم هنگ کرد و محبور شدم سیستن رو دستی ریستارت کنم و وقتی سیستم دوباره بالا اومد دیدم که اون 1.9 گیگ دانلود رفته .می خواستم بدونم آیا واقعا پاک شده یا تو جایی از برنامه ذخیره شده.
یا علی مدد
ا ، شرمنده من ندیدم پستتو :biggrin1::biggrin1:

1- چرا میتونی
من با این نرم افزار کار نکردم خیلی ولی میدونم که میتونی
تو خود eMule هم سرچ کنی نرم افزار هایی برای این کار که مخصوص eMule باشن پیدا میشن
اما با نرم افزار NetPeeker که معرفی کردم قبلا هم میشه ;)
کافیه جلوی آپلودشو بگیری
2- نه این فایل ها رو بصورت TEMP میریزن روی هاردت
و اینکه چی رو دارن دان میکنن و چقدر دارن دان میکنن (برنامه های P2P رو میگم) رو تو یه فایل مثلا DAT. ذخیره میکنن
فایلت باید باشه سالم و تا اونجایی که دانلود کردی البته اگه ادامه نداده باشی دانلودتو چون روی فایلت دوباره نوشته میشه (ممکنه در بعضی موارد نشه البته)
دوستانی که با این برنامه کار کردن بیشتر میتونن کمکت کنن چون هر چی نباشه تجربه از همه چیز بهتره (من همه اینها رو با تجربه یاد گرفتم و تو عمرم یه کتاب کامپیوتری هم نخوندم :biggrin1:)

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
سلام.
من بي زحمت يه چندتا برنامه ميخواستم.
1- برنامه اي كه بشه حاشيه هاي زائد فيلم ها مثلاً فقط زيرنويس هاي شبكه PMC رو از فيلم جدا كرد و فيلم خالص رو به دست آورد ...
2- برنامه اي كه بشه توي اون با وارد كردن چندتا عكس يه فايل PDF مثلاً E-book ساخت ...
ممنونم ميشم دوستان پاسخ بدن.
با سپاس فراوان.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
سلام.
من بي زحمت يه چندتا برنامه ميخواستم.
1- برنامه اي كه بشه حاشيه هاي زائد فيلم ها مثلاً فقط زيرنويس هاي شبكه PMC رو از فيلم جدا كرد و فيلم خالص رو به دست آورد ...
2- برنامه اي كه بشه توي اون با وارد كردن چندتا عكس يه فايل PDF مثلاً E-book ساخت ...
ممنونم ميشم دوستان پاسخ بدن.
با سپاس فراوان.
قا امين اميدوترم دوباره كاري نكنم
اين نسخه 2.2.0 هست حالا امين وارد تره من نمي دونم جديد تر گير نياوردم
اين لينك همراه با كرك دانلود كن 2.2MG

http://rapidshare.com/files/33865078/RiteKlikPicConv22.rar

آخرین ویرایش:

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
خواهش میکنم
سلام یک کم فوری مخوام
میخوام ببینم چه جوری میشه یه فایل ساخت که با کلیک کردن روش بصورت اوتوماتیک یک تب رو باز کنه.مثلا: با کلیک بر روی یک آیکون(فایلی که ساختیم) برنامه نرو باز شود و به صورت خودکار رایت cd به cd را انتخاب کند ورایت کندلطف مکنید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
قا امين اميدوترم دوباره كاري نكنم
اين نسخه 2.2.0 هست حالا امين وارد تره من نمي دونم جديد تر گير نياوردم
اين لينك همراه با كرك دانلود كن 2.2MG

http://rapidshare.com/files/33865078/RiteKlikPicConv22.rar

سلام