درخواست نرم افزار هاي كاربردي

دوستان من یه DVD دارم که یه چند تا فیلم DvD Rip توش هست.بعد نمیتونم اینا رو روی کامپیوتر کپی کنم.از توی DvD rom هم نمتونه خوب بخونه.یه نرم اقزار میخوام که بشه به زور هم شده محتویاتش رو خالی کنم رو هارد.بعد DVD رو نیست و نابود کنم!
(من اینو خیلی وقت پیش هم گفتم ولی سر نزدم گمش کردم.واسه همین دوباره پست زدم(ماشالاه اینجا هم که اینقد post per hour ش بالاست!))

دوستان من یه DVD دارم که یه چند تا فیلم DvD Rip توش هست.بعد نمیتونم اینا رو روی کامپیوتر کپی کنم.از توی DvD rom هم نمتونه خوب بخونه.یه نرم اقزار میخوام که بشه به زور هم شده محتویاتش رو خالی کنم رو هارد.بعد DVD رو نیست و نابود کنم!
(من اینو خیلی وقت پیش هم گفتم ولی سر نزدم گمش کردم.واسه همین دوباره پست زدم(ماشالاه اینجا هم که اینقد post per hour ش بالاست!))
IsoBuster 2.5, DVD, CD, BD and HD DVD recovery software

menu3.gif
Download
menu3.gif
Download from Mirror 1
menu3.gif
Download from Mirror 2
menu3.gif
Download from Mirror 3
menu3.gif
Download from Mirror 4

IsoBuster.Pro.v2.5.0.0.Patch.Under.SEH.Team.rar

درود
جوابتون تو صفحه 240 هست.

یه نسخه از 9 Nero هستش که فقط برای رایت کردن هست و نصبت به نسخه اصلی کم حجم تر و امکانات دیگه ای نداره اون نسخه رو اگه میشه برام بزارین!
Nero ShowTime اگه هستش آخرین نسخشو می خواستم!
ممنون;)

یه نسخه از 9 Nero هستش که فقط برای رایت کردن هست و نصبت به نسخه اصلی کم حجم تر و امکانات دیگه ای نداره اون نسخه رو اگه میشه برام بزارین!
Nero ShowTime اگه هستش آخرین نسخشو می خواستم!
ممنون;)
اوليه رو نفهميدم
Nero Showtime v2.0.0.44
یه برنامه میخوام که فایل PDF رو به WORD تبدیل کنه. امکانات خوب و کیفیت بالایی داشته باشه...
ممنون
PDF Converter Pro 6.1
plug.jpg

Quickly convert 100 file formats to pdf including searchable Word(doc) to PDF, Excel(xls) to PDF,PowerPoint(ppt) to PDF, TXT to PDF, PSD to PDF , DWF to PDF, EMF to PDF , TIF to PDF , PNG to PDF , GIF to PDF , PCD to PDF , PSP to PDF , EPS to PDF , TGA to PDF , BMP to PDF , ICO to PDF,DWG to PDF, DXF to PDF, CMW to PDF, IMG to PDF, IFF to PDF, J2K to PDF, JP2 to PDF, Jpeg to PDF, Html to PDF, WMF to PDF, DCR to PDF, PPM to PDF, PTK to PDF, PCD to PDF, JBG to PDF and many more. PDF Converter Pro Converter makes file conversion to PDF.

نرم افزارش خوبه.فقط یه مشکل بزرگ داره اینه که خیلی طول میکشه تا اطلاعات رو Extract کنه.تقریبا یه فیلم رو شاید بیشتر از یک روز بکشه!! :( اگه نرم افزار بهینه تری هم بود دبگه لینکشو مرحمت کنید!

نرم افزارش خوبه.فقط یه مشکل بزرگ داره اینه که خیلی طول میکشه تا اطلاعات رو Extract کنه.تقریبا یه فیلم رو شاید بیشتر از یک روز بکشه!! :( اگه نرم افزار بهینه تری هم بود دبگه لینکشو مرحمت کنید!

همششون همینن خب مشکل داره دیسک! :)

اقا يه برنامه ميخوام كه بشه باهاش چند تا yahoo massanger رو باز كرد .

ورژن یاهوت چنده؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or