درخواست نرم افزار هاي كاربردي

من چند تا برنامه رایت خوب میخواستم !
Clone CD 5.3.1.3 + Reg Key
download
pass:www.crackedsoftwares.com/MrIndia
Install:
Install Product..
Don't reboot when it ask for Reboot.
Double click on Clone reg Key and press OK
CLONE CD fully registered
..

====================================================================================================================
Alchohol 120 v1.9.8.7117
download
====================================================================================================================
Nero 8 Ultra Edition Version 8.3.13.0 Full
دليل اینکه از این جديدا ندادم اینه که آشغالن و پر ويروس
Instructions:

1.Make sure that you are not connected to the internet,offline installation is required.

2.If nero ask you to restart anytime you must restart to continue.

3.After installation nero product improvement program window will appear, do not check the ��I want to help by sending application usage data to Nero�� just click the OK button and then press ok to restart.

4.After restart(do not connect to the internet yet) open nero startsmart, (on the desktop is shortcut) the welcome to nero window will appear,click close of course because you can�t register.

5.Then nero startsmart will open, here go to the menu then check for updates

6.Nero controlcenter will pop-up>click Always the NO button

7.Then (at the update tap) uncheck the ��Check for updates every: 30 days�� and click the OK button.

8.Go to start>run>type msconfig>startup>uncheck the Nero BackItUp>apply>and then press ok.

9.You can now connect to the internet,if nero ask permission to acces the internet when you open nero next time block it
size:235981 KB
لينک تکی
Code:
[URL]http://rapidshare.com/files/226304490/8.3.13.zip[/URL]
لينک چند پارتی
Code:
http://rapidshare.com/files/233245156/8.3.13.part1.rar
http://rapidshare.com/files/233260901/8.3.13.part2.rar
http://rapidshare.com/files/233277311/8.3.13.part3.rar

سلام
بچه‌ها من NOD32 روی PC داشتم. هر روز هم آپدیت میشد ولی آخرش کامپیوترم ویروس گرفت. یه درخواست دارم.

یه آنتی ویروس می‌خوام که قدرتمند باشه و از همه مهمتر بتونم همیشه آپدیتش کنم. مثلا کاسپر را میشه آپدیت کرد یا اون هم مثل McCafee دردسر داره؟

سلام ، tune up 2009 با کرک

آخرین ورژن kmplayer

مرسی
TuneUp Utilities 2009

واسه کرک این رو تست کن!

The KMPlayer 2.9.4.1433

سلام
بچه‌ها من NOD32 روی PC داشتم. هر روز هم آپدیت میشد ولی آخرش کامپیوترم ویروس گرفت. یه درخواست دارم.

یه آنتی ویروس می‌خوام که قدرتمند باشه و از همه مهمتر بتونم همیشه آپدیتش کنم. مثلا کاسپر را میشه آپدیت کرد یا اون هم مثل McCafee دردسر داره؟
کاسپر نصب کن:دی

سلام

درود
کار خوبی می کنی نود 32 اصلا آنتی ویروس کارامدی نیست و به خاطر نداشتن ریجستری گارد و این حرفا افتضاحه:دی
کسپر نصب کن آپدیت می شه و برای کی ها هم www.kavkiskey.com هست که کارم می ده. برای اوردن این سایت باید اول کسپرو ببندی.
:دی

دوستان جديد ترين نسخه fire fox رو ميخواستم . الان از نسخه 3.0.5 استفاده ميكنم تو اين مدت چند ماهي

كه استفاده ميكنم چند باري دچار crash شده :eek:

دوستان جديد ترين نسخه fire fox رو ميخواستم . الان از نسخه 3.0.5 استفاده ميكنم تو اين مدت چند ماهي

كه استفاده ميكنم چند باري دچار crash شده :eek:
شما میتونید از منوی Help گزینه Check for updates رو انتخاب کنید تا خودش آپدیت بشه یا نسخه 3.0.10 رو از لینک زیر دانلود کنید:
ولی نباید ربطی به کرش بازیها داشته باشه

سلام
میخوام یه زحمت دیگه هم بهت بدم
یه برنامه میخوام که اهنگ هامو بهش بدم خودش لیریکس و البوم ارت ورک و بقیه اطلاعات اهنگ رو بگیره
ممنون

سلام خسته نباشید دوستان من direx 10 رو واسه xp میخوام میشه یه لینک دانلود بدین که کار کنه و اینکه وقتی نصبش کردم از کجا میشه فهمید که بازیرو با 10 اورده بالا یا سر کاریه با همون 9 اومده بالا مرسی

سلام خسته نباشید دوستان من direx 10 رو واسه xp میخوام میشه یه لینک دانلود بدین که کار کنه و اینکه وقتی نصبش کردم از کجا میشه فهمید که بازیرو با 10 اورده بالا یا سر کاریه با همون 9 اومده بالا مرسی
درود
ویندوز XP از DirectX10 پشتیبانی نمی کنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or