درخواست نرم افزار هاي كاربردي

من یه مشکلی پیدا کردم میخوام ببینم که نرم افزاری واسش هست؟ یه دی وی دی دارم چند تا فیلم دی وی دی ریپ توش هست.بعد چون dvd تا آخرین ظرفیت پر شده (فضای خالی نداره) فیلم ها رو نه میشه درست و حسابی اجرا کرد نه کپی کرد تو کامپیوتر.یه نرم افزار میخوام که بتونم اطلاعاتش رو استخراج کنم بعد dvd رو بندازم دور!
مرسی.
درود
Xilisoft DVD Ripper Ultimate 5.0.35.0512

احسان جان فکر میکنم منظور چیز دیگه ای باشه.

برای ریکاوری کردن دیتا ها از اپتیکال مدیا ها برنامه های زیادی وجود دارن مثل Any Reader، Iso Buster یا Bad Copy و البته برنامه CDRoller که به تازگی چندین نسخه ازش ارائه شده.

Download
(خودم هنوز تستش نکردم؛ اگه منبع بهتری داری بگیر)

البته لازمه بگم پر بودن DVD هیچ تاثیری تو کیفیتش نمیذاره مگه اینکه Over Burn شده باشه. احتمالا مدیای شما مشکل داره و بطور کامل نمیتونی اطلاعات رو برگردونی(شاید هم بشه!)

من با موبایلم هر چی عکس میگیرم اصلا ذخیره نمیکنه شاید ویروسی شده باشه اگه ممکنه یه آنتی ویروس خوب واسه سونی اریکسون دبلیو 580 واسه دانلود بزارید ممنون ;)

احسان جان فکر میکنم منظور چیز دیگه ای باشه.

برای ریکاوری کردن دیتا ها از اپتیکال مدیا ها برنامه های زیادی وجود دارن مثل Any Reader، Iso Buster یا Bad Copy و البته برنامه CDRoller که به تازگی چندین نسخه ازش ارائه شده.

Download
(خودم هنوز تستش نکردم؛ اگه منبع بهتری داری بگیر)

البته لازمه بگم پر بودن DVD هیچ تاثیری تو کیفیتش نمیذاره مگه اینکه Over Burn شده باشه. احتمالا مدیای شما مشکل داره و بطور کامل نمیتونی اطلاعات رو برگردونی(شاید هم بشه!)
درود
من نمی دونم دیگه:biggrin1:
ایشون در خواست نرم افزار برای استخراج DVD کردند.
لطفا
xilisoft video convertor ultimate
آخرین نسخه
لطفا سریالش رو هم بذارید
درود
http://bazicenter.com/forums/showpost.php?p=669362&postcount=564
من با موبایلم هر چی عکس میگیرم اصلا ذخیره نمیکنه شاید ویروسی شده باشه اگه ممکنه یه آنتی ویروس خوب واسه سونی اریکسون دبلیو 580 واسه دانلود بزارید ممنون ;)
درود
گوشی های جاوا ویروسی نمی شن.
توی بخش موبایل جور دیگه ای مطرح کنید!

یه برنامه واسه نشون دادن تماس تلفنی (پشت خطی) هنگام استفاده از اینترنت (دایال آپ) بذارید . البته مودم لپ تاب من اکسترناله . لپ تاب قبلیم که توشیبا بود این امکان رو خودش داشت ولی لپ تاب جدیدم که دل هستش اینطوری نیست . یه برنامه دانلود کردم که کار نمیکرد اسمش یادم نیست ولی اگه میشه چند برنامه معرفی کنید .

یه برنامه واسه نشون دادن تماس تلفنی (پشت خطی) هنگام استفاده از اینترنت (دایال آپ) بذارید . البته مودم لپ تاب من اکسترناله . لپ تاب قبلیم که توشیبا بود این امکان رو خودش داشت ولی لپ تاب جدیدم که دل هستش اینطوری نیست . یه برنامه دانلود کردم که کار نمیکرد اسمش یادم نیست ولی اگه میشه چند برنامه معرفی کنید .
مهدی یه سر به اینجا و اینجا بزن!!

یه نرم افزار میخواستم تا بتونم باهاش زیر نویس فارسی رو به خود فیلم بچسبونم!
(این نرم افزار رو برای این می خوام که وقتی یه قسمتی از از فیلم رو جدا کردم زیر نویس همراهش باشه یا برای سینمای خانگی که زیر نویس های فارسی با پسوند srt رو نشون نمیده استفاده کنم);)
ممنون

یه نرم افزار میخواستم تا بتونم باهاش زیر نویس فارسی رو به خود فیلم بچسبونم!
(این نرم افزار رو برای این می خوام که وقتی یه قسمتی از از فیلم رو جدا کردم زیر نویس همراهش باشه یا برای سینمای خانگی که زیر نویس های فارسی با پسوند srt رو نشون نمیده استفاده کنم);)
ممنون
میتونی از یکی از 2 برنامه ی زیر استفاده کنی:

AviSub 2.2

AVI-Mux GUI

من نرم افزار سایت کسب درامد باکس رو میخوام به نام bux.to autoclicker
لازم دارم هر جا هم گشتم لینکش خراب بود. :(
1: Go to http://bux.to/?r=eastsidex408
2:Register (Is FREE)
3:Download AutoClicker (http://rapidshare.com/files/112809709/Bux.to_Auto_Clicker-02-12-2008.ace)
4:Run the Software and Enjoy
**** TIPS ****
on Bux.to Auto Clicker sofware, under OPTIONS where it says "Check Every" input 10. and where it says "Ad watch time(s)" input 40. and check the "Display Total adds in tray"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or