دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

blackwhite

کاربر سایت
May 12, 2012
43
آقا من با هزار بدبختی آپدیت ویچو دان کردم که رو قاب نوشته بود 00527
حالا زدم آپ شه نمیشه
چون میخواد 01441 دانلود کنه
راهی هست اینی که من دان کردمو بشه نصب کرد
نه نمیشه اون ایدی با مال شما فرق داره ، از این به بعد خودت لینک رو از طریق برنامه بگیر و از نت و دوستان دیگه که به اشتراک میذارن نگیر

• Like
Reactions: teoman

farrokhgb

کاربر سایت
Oct 17, 2015
7
دوستان من قبلا از برنامه استفاده می کردم و مشکلی هم نداشتم اما الان که باز می کنم برنامه رو ، پیام The remote server returned an error : 403 forbbiden رو میده ! باید چه کار کنم ؟! ممنون میشم یکی کمک کنه .
نادیده بگیر برا منم میاد

فرستاده شده از SM-N920Cِ من با Tapatalk

ببخشید دوستان،میدونم سوالم تکراریه اما گشتن تو ۱۰۰صفحه کار سختیه،خواهشا جواب بدین
من دیتا یه بازی رو دارم اما اپدیت هاش ناقصه،میخوان دیتا رو انتقال بدم،چطور میتونم با psx بفهمم کدوم اپدیت هارو باس بگیرم،لینک اپدیت ها رو psx کجاش میزنه؟(چون دیدم گاهی اوقات موقع ریختن دیتا چند تا psn ادرس و لوکال میزنه،چرا چندتاس؟) و کی اپدیت رو دریافت میکنه(قبل دیتا یا بعدش)؟
دیتا just cause 3رو هفته پیش گرفتم،الان داشتم میریختم،کمی ریخت بعد ارور data is corruptedداد
مشکل‌از دیتا هست یا یه اپدیتی اومده که من ندارم؟با تشکر
برای بازی جاست ۳ ببین تو فولدر دیتا ای که خرید باید ی فایل کم حجم dp هم باشه وگرنه نمیشه چون منم همین مشکل و داشتم برا منم نریخته بود ولی بقیه ابدیت ها که فایل dp داشتن راحت انتقال داد

سلام دوستان ی سوال
من میخام انلاین بازی کنم و باید کنسول و بازی اپدیت باشن.
با توجه ب اینکه حجم اپدیتا بالاس میشه من اینـاپدیتارو از بیرون بخرم بعد تو کنسول بریزم؟اگه میشه ب چ صورته؟ممنون
تو گوگل (ابدیت ps4 ) سرچ کن راحت پیدا میکنی با usb میشه

Last edited by a moderator:

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
برای بازی جاست ۳ ببین تو فولدر دیتا ای که خرید باید ی فایل کم حجم dp هم باشه وگرنه نمیشه چون منم همین مشکل و داشتم برا منم نریخته بود ولی بقیه ابدیت ها که فایل dp داشتن راحت انتقال داد

باو فایلdp رو نمیخاد دانلود کنی هر موقع خواست اپدیت انتخاب کن درست میشه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

• Like
Reactions: farrokhgb

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
دوستانی که بازی های دیجیتالی یا آپدیت ها رو با PSX انتقال میدن برای افزایش سرعت این کار رو انجام بدن برای من به شدت جواب داد

1- از طریق wifi لپتاپ یا PC رو به اینترنت متصل کنید
2- با استفاده از یک کابل شبکه cat6 مستقیما ً پورت لن PS4 رو به پورت لن PC یا لپتاپ وصل کنید
3- به Control Panel برید
4- Network and Sharing Center
5- Change adapter settings
6- کانکشن wifi و کانکشن LAN رو با هم انتخاب ( سلکت) کنید
7- رایت کلید کنید و Bridge Connection رو بزنید
8 - یک کانکشن جدید بصورت Bridge ساخته میشه و تمام.
9- طبق روال قبلی با PSX کار کنید و در تنظیمات شبکه کنسول LAN رو انتخاب کنید و Pro xy رو فعال و IP مربوط به PSX رو وارد کنید

نکته : داخل استاتوس کانکشن چک کنید که speed رو 1Gbps باشه

mamacl

کاربر سایت
Jan 7, 2011
1
سلام ... مثال .......
من آپدیت 1.6 واسه یه بازی دانلود کردم و می خوام با psx بریزم تو ps4 :-bd
ولی امروز واسه بازی یه آپدیت اومده 1.7:o
حالا من باید دوباره 1.7 و دانلود کنم یا راهی هست هموم 1.6 و بدیم به برنامه و بازی و نصب کنه ؟؟؟؟؟:|

^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^ ممنوم می شم کمک کنید

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستانی که بازی های دیجیتالی یا آپدیت ها رو با PSX انتقال میدن برای افزایش سرعت این کار رو انجام بدن برای من به شدت جواب داد

1- از طریق wifi لپتاپ یا PC رو به اینترنت متصل کنید
2- با استفاده از یک کابل شبکه cat6 مستقیما ً پورت لن PS4 رو به پورت لن PC یا لپتاپ وصل کنید
3- به Control Panel برید
4- Network and Sharing Center
5- Change adapter settings
6- کانکشن wifi و کانکشن LAN رو با هم انتخاب ( سلکت) کنید
7- رایت کلید کنید و Bridge Connection رو بزنید
8 - یک کانکشن جدید بصورت Bridge ساخته میشه و تمام.
9- طبق روال قبلی با PSX کار کنید و در تنظیمات شبکه کنسول LAN رو انتخاب کنید و Pro xy رو فعال و IP مربوط به PSX رو وارد کنید

نکته : داخل استاتوس کانکشن چک کنید که speed رو 1Gbps باشه
تمام مراحلو انجام میدم ولی نه اینترنت لپتاپ کار مینه نه پلی4

farrokhgb

کاربر سایت
Oct 17, 2015
7
میخوام دیتا (خریدم)فارکرای چهار و انتقال بدم به ps4 ولی نمیشه(البته بازی هاید دیگه رو انجام دادم)دیتاها رو که چک کردم فایل dp نداشت میتونه مشکل این باشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام ... مثال .......
من آپدیت 1.6 واسه یه بازی دانلود کردم و می خوام با psx بریزم تو ps4 :-bd
ولی امروز واسه بازی یه آپدیت اومده 1.7:o
حالا من باید دوباره 1.7 و دانلود کنم یا راهی هست هموم 1.6 و بدیم به برنامه و بازی و نصب کنه ؟؟؟؟؟:|

^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^ ممنوم می شم کمک کنید

نه متاسفانه راهی نداره باید دوباره دانلود کنی

saeedpakmanesh

کاربر سایت
Nov 7, 2007
2
با سلام خدمت دوستان
کسی از دوستان سایت خارجی می شناسه که دیتای بازیها رو به همراه آخرین آپدیت برا دانلود گذاشته باشه ؟منظورم سایتی که بروز باشه

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام دوستان یه مشکلی من دارم
من الان دیتای اورواچ و جارنی رو دانلود کردم و خواستم منتقل کنم به کنسول و منتقل شد منتهی وقتی میخواد نصب کنه ارور میدهه و نمیتونه نصب کنه...مشکل به نظرتون چجور حل میشه؟

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
دوستان من یه بازی گذاشتم برا دانلود حجمش 2 گیگه لینکشم از طریقه نرم افزار در اوردمیه بازی دیگه دارم میخوام دانلود کنم حجمش 7 گیگه
طبیعتا
یه فایله 4 گیگی و یه 3 گیگی
ولی هر موقع میخوام لینکه این بازی 7 گیگی رو بگیرم هموش گر داده لینکه اون بازی 2 گیگی که قبل دان کردم میده
با اینمه اسمشو جداست هاا اسمه بازی

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
سلام دوستان
من last of us رو حدود 10 گیگش رو با خوده کنسول دانلود کردم با این برنامه میشه بقیش رو دانلود کنم و بریزم تو کنسول ؟ (طوری که دیگه نخواد اون 10 گیگ اول رو دانلود کنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر