دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان من موقع ورود به نرم افزار 1 error میگیرم ! میگه input string was not in a correct format !! در ضمن سرعت انتقالم هم به شدت کم شده! کسی میدونه این error برای چی هستش ؟

من هم این مشکل از دیروز داشتم و همین امروز صبج روشی پیدا کردم که این مشکل حل میکنه

در جایی که برنامه PSX قرار دادید ( مثلا درایو D) یک فولدر به اسم Games بسازید و داخل این فولدر فولدر دیگه ایی بسازید دقیقا به Uncharted 4-A Thief's End

در این فولدر تمام دیتای بازی + اخرین ورژن اپدیت که 1.03 هست درش کپی کنید ( هیچ فولدر اضافه ایی به جز مواردی که گفتم درست نکنید ) حالا وارد برنامه PSX بشید و ادرس فولدر Uncharted 4-A Thief's End بهش بدید و apply در برنامه

PSX بزنید و در کنسول دوباره retry بزنید و خواهید دید بدون کوچکترین مشکلی بازی نصب خواهد شد.

یعنی به جای آدرس pkg ها آدرس فولدر فقط بهش بدیم ؟ ( موقعی که از ما آدرس لینک میخواد در صفحه log , CDN Status ) ؟

Last edited by a moderator:

DAVINCI

کاربر سایت
Jun 16, 2006
63
نام
javad
دوستان من موقع ورود به نرم افزار 1 error میگیرم ! میگه input string was not in a correct format !! در ضمن سرعت انتقالم هم به شدت کم شده! کسی میدونه این error برای چی هستش ؟
منم همین ارورو میگیرم سرعت انتقالم از 2 بالاتر نمیره قبلا تا 10 مگ سرعت داشتم کسی میتونه کمکی کنه؟؟؟

SM_DARKSIREN

کاربر سایت
Oct 28, 2014
58

اگر ویندوز شما 10 هست این ارور میده و مشکلی نداره.. همین ارور برای من هم میده. البته روزی ویندوز 10

فایروال یا انتی ویروس غیرفعال کنید قبل از باز کردن psx. حتما در حالت RUN AS ADMINISTRATOR بازش کنید

یعنی به جای آدرس pkg ها آدرس فولدر فقط بهش بدیم ؟ ( موقعی که از ما آدرس لینک میخواد در صفحه log , CDN Status ) ؟

pkg ها داخل فولدری که گفتم به اسم انچارتد بسازید باید قرارا بدید و ادرس اون فولدر بدید یعنی به این صورت

Games> Uncharted 4-A Thief's End دیتای بازی یا همون PKG ها داخل فولدر انچارتد میریزید و ادرس به برنامه psx میدید و apply

منم همین ارورو میگیرم سرعت انتقالم از 2 بالاتر نمیره قبلا تا 10 مگ سرعت داشتم کسی میتونه کمکی کنه؟؟؟

گر ویندوز شما 10 هست این ارور میده و مشکلی نداره.. همین ارور برای من هم میده. البته روزی ویندوز 10

فایروال یا انتی ویروس غیرفعال کنید قبل از باز کردن psx. حتما در حالت RUN AS ADMINISTRATOR بازش کنید

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
سلام دوستان
من ميخوام آپديت ١.٠٧ بتلفرانت رو بگيرم، روى كنسول نوشته حجمش ١.٥ گيگه اما وقتى با PSX لينكشو ميگيرم زده ٨.٣ گيگ كه حجم آپديت قبليه! اون يكى رو هم قبلاً نصب كردم! چه كنم؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
من ميخوام آپديت ١.٠٧ بتلفرانت رو بگيرم، روى كنسول نوشته حجمش ١.٥ گيگه اما وقتى با PSX لينكشو ميگيرم زده ٨.٣ گيگ كه حجم آپديت قبليه! اون يكى رو هم قبلاً نصب كردم! چه كنم؟
با کنسول بگیر، اگه بخای با PSX بگیری باید همه آپدیت های قبلی هم دوباره دانلود کنی

• Like
Reactions: G.O.G

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
سلام دوستان یه سوال داشتم .. اگه ما یه بازی مثلا 40 گیگ رو 7 گیگش را با خود کنسول دانلود کرده باشیم بعد بخوایم ادامه اش رو با psx بگیریم اون لینکی که برنامه میده از ادامه دانلود هستش یا از اول شروع میکنه دانلود ..؟ بعد اگه از اول میده برای دانلود موقع انتقال این قسمتی که خود کنسول دانلود کرده رو ریپلیس میکنه یا مشکل بوجود میاد؟ ممنون میشم کمکم کنید
بله از ادامه لینک هست اما چون دانلود توی PS4 رندومه ممکنه اول دانلود با پارت 3 شروع بشه بعد 1 بعد 2 . بخاطر همین پیشنهاد میکنم اگه میخوای با PSX دانلود کنی کلشو با PSX دانلود کنی در غیر این صورت خیلی دردسر درست میکنه . خیلی مواقع هم مثلا یه پارت از بازی دانلود میشه بعد لینک آپدیت میده . بخاطر همین واسه اینکه راحت بازی رو منتقل کنی بهترین کار اینه که هم پچ هم دیتای بازی رو با PSX دانلود کنی خلاص .

• Like
Reactions: hamedbm

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

میتونید یه سایت معرفی کنید که قابلیت ریموت آپلود به سرور های ایران رو داشته باشه؟ چون با سرور های سونی شبانه سرعتم 1/3 میشه. سایت های 4upld و filemiracle هم فقط به سرور های اروپا ریموت آپلود میکنن.

راستی چطور از سایت گوفایل استفاده میکنید؟ من هر بار رفتم نوشت به زودی ... :|

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
با سلام خدمت دوستان عزیز - دوستان من اموزش رو هم کامل خوندم ولی متوجه نشدم چطوری فایل اپدیت رو از ps4 استخراج کنم رو pc...الان من لازم دارم اپدیت بازی bloodborne رو بیارم رو pc تا بازی رو پاک کنم دوباره نصب کنم...
.
لطفا راهنمایی کنید با تشکر فراوان ...

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
با سلام خدمت دوستان عزیز - دوستان من اموزش رو هم کامل خوندم ولی متوجه نشدم چطوری فایل اپدیت رو از ps4 استخراج کنم رو pc...الان من لازم دارم اپدیت بازی bloodborne رو بیارم رو pc تا بازی رو پاک کنم دوباره نصب کنم...
.
لطفا راهنمایی کنید با تشکر فراوان ...
نميشه. با PSX فقط ميشه لينك دانلود فايل ها رو در آورد و فايل رو به دستگاه منتقل كرد. نميشه از دستگاه فايل بريزى رو كامپيوتر

با کنسول بگیر، اگه بخای با PSX بگیری باید همه آپدیت های قبلی هم دوباره دانلود کنی
خيلى بده كه! راهى نيست بشه آپديت آخرو گرفت فقط؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: emad-360

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
برای افزایش سرعت انتقال دیتا (من مستقیم از پشت کیس ، کابل لن میزنم به PS4 ) و نیازی به مودم ندارم
باید مادربورد سرعت انتقالش زیاد باشه؟من تا 100 مگ میتونم انقال بدم که میشه 12 مگ در ثانیه !!

مدل لن مادربوردم اینه :
Realtek® 8111F, 1 x Gigabit LAN Controllers

آخرین ویرایش:

hamedbm

کاربر سایت
Aug 31, 2012
42
نام
حامد
والا من یکی هر مدل بگی جون کندم نشد که نشد بازی رو انتقال بدم به کنسول .. بیرون هم مبگن نصب خر بازی روی کنسول 15 تومن میگیرن

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
برای افزایش سرعت انتقال دیتا (من مستقیم از پشت کیس ، کابل لن میزنم به PS4 ) و نیازی به مودم ندارم
باید مادربورد سرعت انتقالش زیاد باشه؟من تا 100 مگ میتونم انقال بدم که میشه 12 مگ در ثانیه !!

مدل لن مادربوردم اینه :
Realtek® 8111F, 1 x Gigabit LAN Controllers

مودم معمولی هم با همین سرعت میزنه. بین 10تا 12. فک نکنم به زحمتش بیارزه :)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
مودم معمولی هم با همین سرعت میزنه. بین 10تا 12. فک نکنم به زحمتش بیارزه :)
خب من با 12 مگ انتقال میدم
ولی میخوام با 100 مگ انتقال بدم
میخواستم بدونم اگه لن مادربوردم ساپورت میکنه که کابل Cat 6 بگیرم؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
خب من با 12 مگ انتقال میدم
ولی میخوام با 100 مگ انتقال بدم
میخواستم بدونم اگه لن مادربوردم ساپورت میکنه که کابل Cat 6 بگیرم؟

والا من بالای 50 ندیدم. فک نکنم خود PS4 هم بالای 60-70 رو ساپورت بکنه. اون 50 مگ رو هم با کابل لن cat 6 (اگه اشتباه نکنم) و لپتاپ انتقال میدن. فک کنم لپتاپ نباشه نمیشه بالای 12-15 زد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر