دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
والا من بالای 50 ندیدم. فک نکنم خود PS4 هم بالای 60-70 رو ساپورت بکنه. اون 50 مگ رو هم با کابل لن cat 6 (اگه اشتباه نکنم) و لپتاپ انتقال میدن. فک کنم لپتاپ نباشه نمیشه بالای 12-15 زد
شدن که میشه من چن مدت پیش دیدم یکی از مدیرا عکس گزاشته بود که با سرعت بیشتر از 100 مگ انتقال می داد فکر کنم کارت شبکه مخصوص میخوات والبته سیستم خیلی خیلی بالا

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
والا من یکی هر مدل بگی جون کندم نشد که نشد بازی رو انتقال بدم به کنسول .. بیرون هم مبگن نصب خر بازی روی کنسول 15 تومن میگیرن
خوبه دیگه قرار نیست که همه چیرو ما انجام بدیم بدین بیرون براتون نصب کنن ولی اگه اصرار داری خودت یاد بگیری ای دی تلگرامت رو به سره فرصت راهنمایی مختصری بهت میدم

• Like
Reactions: hamedbm

hamedbm

کاربر سایت
Aug 31, 2012
42
نام
حامد
خوبه دیگه قرار نیست که همه چیرو ما انجام بدیم بدین بیرون براتون نصب کنن ولی اگه اصرار داری خودت یاد بگیری ای دی تلگرامت رو به سره فرصت راهنمایی مختصری بهت میدم
آره داداش باهات موافقم که یکی هم این وسط درآمدی داشته باشه .. ولی مشکل من اینه هم مسیرشون دوره یه روز باید از کار و زندگی بزنم هم اینکه اکثرشون کنسول رو میگیرن میگن برو چند ساعت دیگه بیا ..

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
آره داداش باهات موافقم که یکی هم این وسط درآمدی داشته باشه .. ولی مشکل من اینه هم مسیرشون دوره یه روز باید از کار و زندگی بزنم هم اینکه اکثرشون کنسول رو میگیرن میگن برو چند ساعت دیگه بیا ..
اگه راهنمایی مختصر خواستین وعجله نداشتین آی دی تون رو بگین راهنمایی تون میکنم
خیلی راحته من هم روز اول بابت اموزشش 1 میلیون ازم خواستن هههه ولی تا کنسول رو گرفتم توی همون روز 2 بازی نصب کردم

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام دوستان

میتونید یه سایت معرفی کنید که قابلیت ریموت آپلود به سرور های ایران رو داشته باشه؟ چون با سرور های سونی شبانه سرعتم 1/3 میشه. سایت های 4upld و filemiracle هم فقط به سرور های اروپا ریموت آپلود میکنن.

راستی چطور از سایت گوفایل استفاده میکنید؟ من هر بار رفتم نوشت به زودی ... :|
http://www.mul.ir/inv?u=am9tbW9sZmVzYWQ

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
خب من با 12 مگ انتقال میدم
ولی میخوام با 100 مگ انتقال بدم
میخواستم بدونم اگه لن مادربوردم ساپورت میکنه که کابل Cat 6 بگیرم؟

میشه لطف کنی مدل مودمت رو بگی ،و مدل مادربوردت رو !!!

مادربورد من GAMING هست که یکی از قویترین پورت LAN رو تو خودش جا داده با هارد SSD و بقیه قطعات پیشرفته و نتونستم بالای 7 مگ در ثانیه برسم !!!!!

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
میشه لطف کنی مدل مودمت رو بگی ،و مدل مادربوردت رو !!!

مادربورد من GAMING هست که یکی از قویترین پورت LAN رو تو خودش جا داده با هارد SSD و بقیه قطعات پیشرفته و نتونستم بالای 7 مگ برسم !!!!!
ربطی به مودم نداره اصلا
شما مستقیم از مادربورد بزن به کنسول میبینی که با 12 مگ میریزه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یعنی اینترنت رو از گوشی شیر میکنی روی کامپیوتر و PS4 بصورت وای فای و بعدش یه کابل هم زدی بین کامپیوتر و PS4 ??

اینترنت رو فقط بین گوشی و کامپیوتر ( با کابل USB) شیر میکنی، اینجوری Pc اینترنت داره
بعدش کابل لن رو مستقیم از پشت مادربورد میزنی به کنسول و بعدشم تنظیمات Network در کنسول
من موقع انتقال دیتا کلا اینترنت رو قطع میکنم چون نیازی بهش نیست!

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عرض ادب
دوستان حسابی کلافه شدم
یک هفتس مو به مو طبق تنظیماتی که واسه کار با برنامه PSX دارم انجام میدم اما همش خطا میده و نمیتونه کانکت بشه:(
هزار بار طبق آموزش پیش رفتم اما درست نشد که نشد
در زیر عکس از خطا هم میزارم
خواهشا یکی کمک کنه
17 گیگ ویچر اپدیت دان کردم با pc
DSC_0004.JPG

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
عرض ادب
دوستان حسابی کلافه شدم
یک هفتس مو به مو طبق تنظیماتی که واسه کار با برنامه PSX دارم انجام میدم اما همش خطا میده و نمیتونه کانکت بشه:(
هزار بار طبق آموزش پیش رفتم اما درست نشد که نشد
در زیر عکس از خطا هم میزارم
خواهشا یکی کمک کنه
17 گیگ ویچر اپدیت دان کردم با pc
View attachment 60008
آنتی ویروس و فایروال رو خاموش کردی ؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,893
نام
حسين
سرعت دانلود طبیعی من بین 5 تا 6 مگابایت بر ثانیه هست ولی وقتی این لینکای PS4 رو میخوام دانلود کنم سرعت میاد زیر 1 مگ ! چرا اخه ؟! راه حلی نیست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر