دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اگه اکانت هکی خریدن مربوط ب اون هست
صاحب اصلی اکانت دیسک ps3 رو داشته رفته تبدلیش کرده به ps4
یعنی دیتا نسخه پلی ۴ رو دانلود کرده ولی برای چک کردن لایسنس باید دیسک ps3 توی دستگاه باشه
اره حجت جان هكيه، يعني من بايد ديسك ps3 رو بذارم داخل دستگاه پي اس ٤ درسته؟

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
283
با سلام
دوستان من لینک دانلود بازی هارو با پی اس ایکس ک میگیرم کپی میکنم تو دانلود منیجر وقتی میره برای دانلود اونجا اسمشون ب صورت ای پی میشه باید چی کار کنم درست بشه؟!؟!
سلام دوستان دقیقا منم همین مشکلو دارم گیج شدم چطوری حلش کنم؟کمک کنین موندم

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
اره حجت جان هكيه، يعني من بايد ديسك ps3 رو بذارم داخل دستگاه پي اس ٤ درسته؟
نمیتونم قطعا بگم با هر دیسک بتل ۴ پلی ۳ کار کنه ممکنه دیسک صاحب اکانت مربوط ب جای خاصی بوده و...
بهترین کار اینه که ی اکانت دیگه ای بخرید

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
نمیتونم قطعا بگم با هر دیسک بتل ۴ پلی ۳ کار کنه ممکنه دیسک صاحب اکانت مربوط ب جای خاصی بوده و...
بهترین کار اینه که ی اکانت دیگه ای بخرید
اگه يه اكانت ديگه بخرم نياز هست دوباره ديتا بازي رو بريزم؟

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
یه مشکل دارم لطفا کمک کنید که نابودم کرده
چندتا پارت ۴ گیگی دانلود کردم ولی اسمشون اینطوریه و پسوندشون هم pkg نیست و با پسوند 73 ذخیره شدن
اسم فایل اینه
28.27.0.73
28.27.1.73
28.27.2.73
و ...

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
یه مشکل دارم لطفا کمک کنید که نابودم کرده
چندتا پارت ۴ گیگی دانلود کردم ولی اسمشون اینطوریه و پسوندشون هم pkg نیست و با پسوند 73 ذخیره شدن
اسم فایل اینه
28.27.0.73
28.27.1.73
28.27.2.73
و ...
ببخشید من تقریبا ۵۰ گیگ دانلود کردم و همه فایلهای ۴ گیگی همینطوری ذخیره شده حالا باید پاکشون کنم و از اول دانلود کنم یا میشه کاریش کرد؟؟؟

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
ببخشید من تقریبا ۵۰ گیگ دانلود کردم و همه فایلهای ۴ گیگی همینطوری ذخیره شده حالا باید پاکشون کنم و از اول دانلود کنم یا میشه کاریش کرد؟؟؟
خیر نیازی نیست پاکشون کنید فقط کافیه یک نگاه به لینکی که دانلود کردید بندازید از قبل PKG. تا EP یا UP بسته به ریجن بازیتون اسم فایل رو میبینید با یه کپی پیست ساده به جای اون ip فایلتون درست میشه .

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
خیر نیازی نیست پاکشون کنید فقط کافیه یک نگاه به لینکی که دانلود کردید بندازید از قبل PKG. تا EP یا UP بسته به ریجن بازیتون اسم فایل رو میبینید با یه کپی پیست ساده به جای اون ip فایلتون درست میشه .
ارادت و تشکر بابت کمک و راهنماییتون
فقط یه سوال دیگه دارم؟؟
مشکلی نیست فایلهای pkg ترتیبشون بهم بخوره مثلا فایل pkg1 را pkg2 بذارم اخه نمیدونم ترتیبشون چه شکلیه؟؟
یه مشکل دیگه هم دارم وقتی برنامه psx را باز میکنم و آی پی مشخص میشه start را میزنم پیام زیر ظاهر میشه و نمیشه دیتا را انتقال داد لطفا کمک کنید
sb6i_20160419_180052.jpg

سپاسگذرام

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: artour-2198

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
ارادت و تشکر بابت کمک و راهنماییتون
فقط یه سوال دیگه دارم؟؟
مشکلی نیست فایلهای pkg ترتیبشون بهم بخوره مثلا فایل pkg1 را pkg2 بذارم اخه نمیدونم ترتیبشون چه شکلیه؟؟
یه مشکل دیگه هم دارم وقتی برنامه psx را باز میکنم و آی پی مشخص میشه start را میزنم پیام زیر ظاهر میشه و نمیشه دیتا را انتقال داد لطفا کمک کنید
sb6i_20160419_180052.jpg

سپاسگذرام
درست متوجه منظورتون نمیشم ترتیب که مهمه مثلا پارت اول دارک سولز 3 حتما باید 0 باشه به این شکل UP0700-CUSA03388_00-DARKSOULS3000000_0.pkg

درمورد سوال دومتون به من هم دقیقا همین ارور رو میده ولی میبندمش و نادیدش میگیرم و مشکلی برای انتقال دیتا ندارم .

• Like
Reactions: farzadwar

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام و ارادت
دوستان ما هر کاری میکنیم این Psx دیتا را انتقال نمیده تموم نکات را هم درست انجام میدم ولی نمیشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
درایو کلاب رو با خود کنسول زدم اپدیت بشه برا بار اول ۱۳ گیگ اپدیت داده که دانلود کردم
ولی شنیدم اپدیتاش بیشتر از ۱۳ گیگه
هنوز مونده اپدیتی؟
اخه با خود کنسول هرچی میزنم اپدیت پیغام میده شما آخرین اپدیت هستین

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

psramin

کاربر سایت
Apr 21, 2016
2
سلام.مشکل جدی دارم.psx من به ps4 وصل نمیشه.فیلد میزنه تو ps4.بعذ از تست کانکشن که میزنم.خود برنامه psx هم تا بازش میکنم پیغام میده. input string was not correct format

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر