دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوستان مث اينكه برنامه psx مشكل پيدا كرده ديگه بم لينك دانلود نميده ، اصلا انگار كه لپ تاپ و كنسول باهم كانكت نيستن .
حتما ی اشتباه رخ داده،من امروز راحت اپدیت کال بلک اوپس 3 انتقال‌ دادم

sent from my Moto x Style

ferrari4ever

کاربر سایت
Jun 2, 2015
129
حتما ی اشتباه رخ داده،من امروز راحت اپدیت کال بلک اوپس 3 انتقال‌ دادم

sent from my Moto x Style
شما الان امتحان كردين ؟
من چندين ماه كه از همين روش بازيا و اپديت ها رو انتقال ميدم اما امروز اينطوري شده ...

Ghost2000

کاربر سایت
Jan 1, 2015
51
سلام
لطفا آپديت بلك اپس ٣ ريجن ٢ و ورژن ١.٠٧ رو بزاريد
با psx لينك گرفتم حجمش ٤ گيگ بود گذاشتم دانلود بشه همين كه ميرسه به ٣ گيگ قطع ميشه ارور تايم اوت ميده بعد از اول بايد دانلود كني! ٢ بار امتحان كردم بازم اينطوري شد تقريبا ٧ گيگ به فنا رفت

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
دوستان راهی هست بشه لینکای استخراج شده رو با سرعت بالا مثل لینکای داخلی دانلود کرد ؟ مثلا من لینک داخلی تو ساعات رایگان دانلود میکنم تا 400 میره ولی لینکای PSN رو حداکثر 110 دانلود میکنه .

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام.من میخوام دیتای 2تا بازیو بریزم بعداینکه چند گیگ رفت pause کردم و بعدا دوباره resume کردم ارور data correpted میده.فایروال سیستم خاموشه انتی ویروس ندارم گزینه safe mode و
rebuild database رو هم امتحان کردم.بعد از اینکه ارور میده قسمت log برنامه psx رو نگاه کردم یه فایل pkg جدید اضافه شده که نمیدونم چی هست که حجمش 11 مگ بود اونم دانلود کردم و ریختم تو پوشه دیتا.تو قسمت log کل localها رو هم خودکار پیدا کرده و احتیاجی نیست که من دیتاهارو بهش دستی بدم.با این تفاسیر باز این ارور پابرجاس
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
کسی نبود کمک کنه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان راهی هست بشه لینکای استخراج شده رو با سرعت بالا مثل لینکای داخلی دانلود کرد ؟ مثلا من لینک داخلی تو ساعات رایگان دانلود میکنم تا 400 میره ولی لینکای PSN رو حداکثر 110 دانلود میکنه .

آره، روی سروهای ایران این سایت لینکهارو آپلود کن

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ثبت نام کردم توش چجوریه دقیقا آپلود لینک توش ؟ :-؟

من خودم از این سایت استفاده میکنم ولی سایت پولیه یعنی باید حجم بخری(البته با این سایت میتونی تمام لینکهای سایتهای معروف دیگه رو مستقیم کنید،حتی یو تو ب که میتونید کیفیت فیلمهارو هم تعیین کنید)

از قسمت راست سایت،مدیریت فایل، کلیک کن بعدش لینک رو داخل او قسمت قرار بده و بعدش تبدیل لینک کلیک کنید و صبر کنید لینک آماده بشه . با بالاترین سرعتتون میتونید دانلود کنید

سایت 4upload.com هم هست که من کار نکردم ولی سایت مجانی هست :)

lorde

کاربر سایت
Mar 17, 2016
1
سلام
ممنون بابت پاسخگویی
بله من امتحان کردم و جواب گرفتم، درست وقتی که کنسول درخواست دانلود میزنه، انوقت برنامه گوش میکنه، و براش همون فایل درخواستی رو با سرعت شبکه میفرسته، البته باید فایل دانلود شده دقیق باشه با درخواستی.

من دو تا PC دارم، هر ذو هم ویندوز 7 هست، با pc اولی که خواستم برنامه رو کار کنم، وقتی برنامه رو اجرا میکردم، برنامه اجرا میشد، ولی وقتی میزدم که کانکت بشه رو همون کلید سبز اولی، یک خطا ظاهر میشه، که تمام چینی نوشته، و اخرش نوشته value cannot be NULL
در صورتی که چیزی نداره من null بزارم یا نذارم،
بعد همین برنامه رو کامپیوتر دیگم تست کردم و وقتی کلید سبز رو زدم اجرا شد، و هیچ مشکلی نداشت و حتی باهاش فایل هم به کنسول ارسال کردم، فایل اپدیت کنسول رو.

حالا نمیدونم مشکل سیستم اول چی هست، ولی هر چی هست، مربوط به ویندوز یا سخت افزار هست. فایروال هم خاموش کردم باز نشد. با run as admin هم می زنم نمیشه.
شما ایا با همیچین مشکلی روبرو بودی چطور میشه این رو حل کرد ؟ ممنون

سلام . من خودم تا امروز این مشکل رو داشتم . دو تا کار کردم نمیدونم کدومش ولی یکیشون فیکسش کرد حالا شمام امتحان کنید شاید درست شد .
1 : آنتی ویروس رو حذف کنید . بعد فایر وال ویندوز رو به صورت دستی خاموش کنید و سیستم رو ریستارت کنید .
2 : تو قسمت تنظیمات pc تو قسمت Back up and restore . گزینه reinstall all drivers رو بزنید و بزارید ویندوز کارشو کنه تا تموم شه . بعد سیستم رو ریست کنید .

من ک psxخودم بعد از این دوتا دیگه اون ارورو نداد .

• Like
Reactions: aliahmadi2

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189

من با دوتا سایت اینکارو میکنم ، یکیش خیلی ارزون هست 16 گیگ 3 تومن و خدایی سرعتش بالاست و یوتوب و خیلی از سایت ها رو مستقیم میکنه و آدرسش اینه "htt==p://www.mul.ir/inv?u

و اون یکی گرونه و کمی بد قلق سایت راپیدپارس

• Like
Reactions: yahya

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
من با دوتا سایت اینکارو میکنم ، یکیش خیلی ارزون هست 16 گیگ 3 تومن و خدایی سرعتش بالاست و یوتوب و خیلی از سایت ها رو مستقیم میکنه و آدرسش اینه "htt==p://www.mul.ir/inv?u

و اون یکی گرونه و کمی بد قلق سایت راپیدپارس
سلام
دوست عزیز مگه این سایتا لینکای سایت ps رو هم ساپورت میکنن؟؟!!!!!!
الان من لینک زیر رو گذاشتم تو مول اما مستقیم نکرد!!

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...GAME000-A0108-V0100_2.pkg?downloadId=00000007

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان من با همین برنامه چند تا بازی را چند هفته پیش انتقال انتقال دادم ولی الان هم با همون لپ تاپ هم با PC نمیتونم وصل بشم. تا وفتی که پروکسی رو غیر فعال میکنم به اینترنت وصله ولی موقعی که غیر فعال میشه موقع تست توی اتصال به اینترنت گیر میکنه کسی نمیدونه مشکل چیه؟
تو این چند هفته آپدیتی نیومده که جلوی این کارو گرفته باشه؟

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
سلام
دوست عزیز مگه این سایتا لینکای سایت ps رو هم ساپورت میکنن؟؟!!!!!!
الان من لینک زیر رو گذاشتم تو مول اما مستقیم نکرد!!

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...GAME000-A0108-V0100_2.pkg?downloadId=00000007
والا منم که یه مدت سعی کردم از این سایت استفاده کنم واسه لیچ کردن لینکا روی سرور ایران ولی نشد . نهایتا تونستم رو سرور آلمان لیچ کنم که بدرد نمیخوره در هر صورت چون واسه من که آساتکم لینکای سرور خارج محدودیت دارن . سایت 4upld هم لینکای PSN رو فقط رو سرور خارجی لیچ میکنه . در نهایت پیشنهاد میکنم از bitsfa.ir اکانت بیت دانلود بخری . نا محدودش ماهی 9 تومن هست . من با اکانتاش شبی تا 20 گیگ دانلود میکنم از سرور خارجی . میارزه واقعا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر