دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
سلام دوستان . خواهش یه کمک فوری . من دیتا رو انتقال دادم به ps4 نمیدونم چه مشکلی پیش اومد هنگام انتقال فایل از صفر به یک کلا can not download شده . حتی با اینترنت مستقیم هم can not download میزنه . مشکل چیه ؟ میخوام انتقال دیتا رو از اول شروع کنم . الان 30 درصد رفته جلو . چه جوری این 30 درصد حذف کنم . رو بازی که میرم option که میزنم یه گزینه دلت هست . گفتم اگه برنم شاید کلا بازی از menu حذف بشه . دوستان راهنمایی میکنید . ممنون .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان این psx نسخه جدید نداره؟ من هشت گیگ این آنچارتدو با کامپیوتر دانلود کردم حالا به کنسول انتقال داده نمیشه همش پیغام خطا میده از اونطرف هشت گیگ دانلود کردم اگه نتونم ازش استفاده کنم بدجور میسوزه آدم !!!

احتمالا فایل آپدیت میخاد که انتقال نمیده

این آخرین آپدیت واسه بازیه(هرچند مهلت بازی تا امشب تموم میشه دیگه)
http://ic.1f39ea11.104490.gs2.sonyc...ddr=178.79.221.7&downloadType=ob&product=0184

Delta Force

کاربر سایت
Jun 3, 2015
69
نام
سینا
دوستان سلام.من بک آپ batllefield 4 رو که آخرین آپدیت تابستونه رو دارم با برنامه تست کردم موقع که میخواد انتقال بده بعد از چند مگ ارور cannot download می ده مشکل برای نسخه بک آپه یا مراحلو اشتباه رفتم ؟:-/

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان سلام.من بک آپ batllefield 4 رو که آخرین آپدیت تابستونه رو دارم با برنامه تست کردم موقع که میخواد انتقال بده بعد از چند مگ ارور cannot download می ده مشکل برای نسخه بک آپه یا مراحلو اشتباه رفتم ؟:-/

آپدیتش چند پارته؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

داداش منظورت از بک آپ چیه؟ قبلا بازیو داشتی؟ یا حالا میخای از طریق برنامه PSX منتقل کنی؟

Delta Force

کاربر سایت
Jun 3, 2015
69
نام
سینا
داداش منظورت از بک آپ چیه؟ قبلا بازیو داشتی؟ یا حالا میخای از طریق برنامه PSX منتقل کنی؟
داداش من قبلا بازیو از طریق psx با کامپیوتر دانلود و منتقل کرده بودم ولی الان خواستم از همون دیتا هایی که دان کرده بودم استفاده کنم که این ارور میده:((

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
داداش من قبلا بازیو از طریق psx با کامپیوتر دانلود و منتقل کرده بودم ولی الان خواستم از همون دیتا هایی که دان کرده بودم استفاده کنم که این ارور میده:((

خب واسه اینه که جدیدا باید آخرین آپدیت بازیو هم داشته باشی تا بتونی منتقل کنی، آخرین آپدیت بازیو بگیر بزار پیش اون دیتاها درست میشه

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام.من میخوام دیتای 2تا بازیو بریزم بعداینکه چند گیگ رفت pause کردم و بعدا دوباره resume کردم ارور data correpted میده.فایروال سیستم خاموشه انتی ویروس ندارم گزینه safe mode و
rebuild database رو هم امتحان کردم.بعد از اینکه ارور میده قسمت log برنامه psx رو نگاه کردم یه فایل pkg جدید اضافه شده که نمیدونم چی هست که حجمش 11 مگ بود اونم دانلود کردم و ریختم تو پوشه دیتا.تو قسمت log کل localها رو هم خودکار پیدا کرده و احتیاجی نیست که من دیتاهارو بهش دستی بدم.با این تفاسیر باز این ارور پابرجاس
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
سلام دوستان
من یه مشکلی که دارم اینه که حتی این لینکها رو که من میخوام با idm دانلود کنم سرعت پایینی دارن از بقیه سایتها مثلا فیلم و موزیک دانلود میکنم سرعتم خوبه ولی اغلب لینکهایی که برای بازی هستن سرعت خیلی پایینی دارن ، چیکار میشه کرد ؟ چه راه حلی میتونه باشه ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
من یه مشکلی که دارم اینه که حتی این لینکها رو که من میخوام با idm دانلود کنم سرعت پایینی دارن از بقیه سایتها مثلا فیلم و موزیک دانلود میکنم سرعتم خوبه ولی اغلب لینکهایی که برای بازی هستن سرعت خیلی پایینی دارن ، چیکار میشه کرد ؟ چه راه حلی میتونه باشه ؟

توی تنظیمات IDM تعداد پارتهایی که دانلود شه رو بزار روی 1 پارت شاید درست شه

راه دیگش اینه که فایل هارو روی سرور دیگه لیچ کنی مثلا این سایت یا این(پولیه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر