دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
سلام دوستان

موقعی که دیتا رو دارم انتقال میدم روی یه جحمی میمونه و دیگه تکون نمیخوره الان دو روزه گرفتارم
منم این مشکل رو داشتم رو بعضی بازیها، نمیدونم مشکل کجاست من چند بار تلاش کردم و چند بار کانکت و دیسکانکت و... کردم درست شد.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان من لپ تاپ و کنسول رو با وای فای وصل میکنم و برای تونل کردن از psx فقط پ. ر. و. ک. س. ی رو ست میکنم و به درستی کار میکنه فقط سرعت انتقال خیلی پایینه، حدود 1MBps؛
الان هر دو رو با کابل به مودم وصل کنم سرعت بیشتر میشه؟ بعد تنظیماتش مثل قبله و فقط باید به کنسول یه پ. ر. و. ک. س. ی بدم یا تنظیمات بیشتری میخواد؟؟

اگر هر دو اتصال به صورت کابل باشه سرعت تا 10MB زیاد میشه

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان

موقعی که دیتا رو دارم انتقال میدم روی یه جحمی میمونه و دیگه تکون نمیخوره الان دو روزه گرفتارم

سعی کنید وقت بازی داره منتقل میشه اون رو قطع نکنید یا دستگاه به حالت Rest نره، اگه باز هم این مشکلات رو داشتید بهترین راه اینه که به آخرین لینکی که داخل برنامه PSX اومده نگاه کنید، بعضی موقعها لینک آپدیت میخاد برنامه یا یک فایل با پسوند DP که یه فایل با حجم کمتر از 20مگابایته، دانلود کنید و فایل رو بهش بدید

به راحتی مشکلاتون حل میشه :)

Padesha2

کاربر سایت
Sep 10, 2007
31
نام
سعید
خسته نباشید
بازی رو با خود PS4 دانلود کردم آیا راهی هست که بشه دیتای بازی رو از PS4 کپی کنم بریزم داخل کامپیوتر.
برای آرشیو کردن دیتا

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
سلام. من نه آنتی ویروس دارم فایروالمم خاموشه کلا. ولی تو قسمت internet connection ارور NW-31201-7 میده. هرکاری میکنم درست نمیشه دیگه اعصاب نزاشته برام:| کسی راه حلی داره؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
منم همه مراحل رفتم ولی 2 جور جواب گرفتم با 2 روش!!
1-تو قسمت internet connection ارور داد!!الا مودم من یه کابل lan داره که از واسه استفاده از pc وصل کردم و ps4 رو از طریق wi-fi!!که وصل نشد!!
2-الا کابلlan رو از ps4 وصل کردم به لپ تاپ و نت رو از طریق wi-fi از لپ تاپ شیر کردم با کابل به ps4 که ایندفه کار کرد برنامه!!و تونستم لینک هارو بگیرم خیلی راحت!!
الا من نمی خوام از روش 2 برم ولی مشکل روش 1 من چیه؟حتما باید یه کابل از طریق ps4 وصل بشه به pc!!؟؟؟

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دوستان من وقتی تنظیمات رو انجام میدم و میخوام تست بگیرم،تایپ رو میزنه ۳،الان باید تنظیمات مودم رو تغییر بدم تا درست بشه؟
چه تنظیماتی باید انجام بدم؟
اگه همین تایپ ۳ بمونه چه اتفاقی میوفته؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
بدون اتصال به اینترنت چطور دیتاها را انتقال باید داد؟بازیها در قسمت دانلود هستن واز هر کدام 10مگی باخود کنسول دانلود شده فقط میخوام بامودم وبدون اتصال کابل تلفن به مودم انتقال بدم؟

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
درود
من برنامه رو نصب کردم و ایپی هم درست کردم. بازی gta رو که میزنم دانلود کنه ارور connot download میده و یک گزینه ای میاد که select میزنم و ادرس فایل اول (که قبل pkg صفر داره ) رو میزنم ولی وقتی میزنم دانلود رو شروع کنه بار همون خطا میاد و گزینه جدیدی اضافه میشه که ادرسش شبیه اولی هست ( یعنی قبل از pkg صفره ) چندین بار تکرار کردم بازم همین مشکل تکرار میشه و خطا میده و گزینه جدید میاد. لطفا راهنمایی کنید ممنون

shokre

عضو جدید
Dec 22, 2008
46
نام
عباس
سلام
من این روش رو انجام دادم کنسول رو با کابل وصل کردم به pc
والنتین رو هم از گوشی شیر کردم به اونها ارتباط انجام میشه و دیتا انتقال میده
ولی با سرعت کم 1 مگ در ضمن انگار این کابل هیچ عکس العالم نداره
چون کابل رو قطع کردم دیدم دیتا قطع نشد و انتقال میده بر عکس وای فای گوشی رو قطع کردم ارتباط قطع شد خواستم بدونم اشکال از چیه؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
دوستان من یک مشکل عجیبی دارم
بازی هارو وقتی از طریق PSX منتقل می کنم آخرای نصب 20/30 مگ مونده تموم بشه پیام خطا میده که cannot install و ارور CE-34016-4 رو می بینم توضیحات هم نوشته data cruppted
ویندوزم 10 هست
سرعت انتقال هم مشکلی نداره 50/60مگ در ثانیه انتقال میده تا وقتی به انتها برسه و ارور بده

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
دوستان من یک مشکل عجیبی دارم
بازی هارو وقتی از طریق PSX منتقل می کنم آخرای نصب 20/30 مگ مونده تموم بشه پیام خطا میده که cannot install و ارور CE-34016-4 رو می بینم توضیحات هم نوشته data cruppted
ویندوزم 10 هست
سرعت انتقال هم مشکلی نداره 50/60مگ در ثانیه انتقال میده تا وقتی به انتها برسه و ارور بده

خوب راه حال رو فهمیدم، برای اونایی که شاید در آینده این مشکل رو داشته باشن می نویسم
کنسول رو به حالت safemod ببرید و rebuild database بزنید درست میشه

دوستان راهی هست که سرعت انتقال رو افزایش داد؟
واس من با کابل لن تا 12 مگ میریزه
شنیدم بیشتر هم میشه آره؟

سرعت بستگی به نوع لن داره مودم ها و سیستم های قدیمی یا رده متوسط اکثرا لنشون 100mbps هست
مودم و pc من هر 2 لن 1gbps دارن برای همین سرعت انتقالم بالاست
مثلا درایو کلاب رو توی 3/4 دقیقه منتقل کردم

vhms2hpsf4g3aiq0g6om.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر