دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
دوستان کسی میدونه چجوری این مشکل یوبی سافت رو تو آپدیتا چجوری میشه حل کرد که یه آپدیت میاد لازم نباشه کل آپدیت رو از اول دانلود کنیم ؟
منم دنبال راهي براي اين مشكلم. فكر كنم همه بازي ها اينطوري هستند

lord algh

کاربر سایت
Nov 16, 2015
12
سلام دوستان من یه مشکل دارم تو این برنامه اون اینه که همه مراحل رو درست میرم آی پی رو عین همونی که تو psx هست میزنم ولی سر internet connection میزنه fail جای دیگه خوندم نوشته بودن باید هم کنسول هم لپتاپ رو با لن به مودم وصل کنید اما مودم من فقط یه جای لن داره اگه میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام دوستان من یه مشکل دارم تو این برنامه اون اینه که همه مراحل رو درست میرم آی پی رو عین همونی که تو psx هست میزنم ولی سر internet connection میزنه fail جای دیگه خوندم نوشته بودن باید هم کنسول هم لپتاپ رو با لن به مودم وصل کنید اما مودم من فقط یه جای لن داره اگه میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون
دوستان خودم راهش رو پیدا کردم باید firewall رو off میکردم

Last edited by a moderator:

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
604
نام
احمد رضا
يه مدته برام نرم افزار هي ارور ميده وسط انتقال! به اين صورت كه پشت هم لوگ ميندازه يعني فايلي كه انتخاب ميكنه خودش رو تند تند پشت هم باز همون رو انتخاب ميكنه ، قبلا انتخاب ميكرد نيريخت ثابت بود ديگه ولي الان از بس باز همونو اتخاب ميكنه ارور ميده باز بايد برنامه دوباره اجرا كنيم تا كار كنه،

ميزيره كامل سرعت همچي خوبه فقط قطع ميشه و ارور ميده مثلا هر ربع ساعت يه بار از بس لوگ ميندازه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
يه مدته برام نرم افزار هي ارور ميده وسط انتقال! به اين صورت كه پشت هم لوگ ميندازه يعني فايلي كه انتخاب ميكنه خودش رو تند تند پشت هم باز همون رو انتخاب ميكنه ، قبلا انتخاب ميكرد نيريخت ثابت بود ديگه ولي الان از بس باز همونو اتخاب ميكنه ارور ميده باز بايد برنامه دوباره اجرا كنيم تا كار كنه،

ميزيره كامل سرعت همچي خوبه فقط قطع ميشه و ارور ميده مثلا هر ربع ساعت يه بار از بس لوگ ميندازه

وقتی داره انتقال میده بزارش روی تبِ Setting یا تب دیگه ای به جز Log

• Like
Reactions: davoodd and xxxmah

Mosi69

کاربر سایت
Apr 10, 2010
66
نام
مصطفی
سلام.دوستان بنظرتون راهی هست بدون آنلاین شدن داخل دستگاه که لینک آپدیت جدید یه بازی بیاد،آپدیت رو دانلود کنیم از طریق نرم افزار بریزیم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام.دوستان بنظرتون راهی هست بدون آنلاین شدن داخل دستگاه که لینک آپدیت جدید یه بازی بیاد،آپدیت رو دانلود کنیم از طریق نرم افزار بریزیم؟
هیچ راهی نیست حتما باید به نت وصل بشه تا آپدیت جدید بازی تو لیست دانلودا قرار بگیره وقتی چیزی تو لیست دانلود نیست نمیشه فایلی منتقل کرد

• Like
Reactions: Mosi69

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم من بازی Wolfenstein II: The New Colossus دیتاش رو دانلود کردم ریجین 1 به همراه آخرین اپدیت و با نرم افزار psx download helper بازی رو 11 گیگ انتقال داد و بعد دیگه متوقف شد و داره از نت دانلود میکنه آخرین آپدیتی که رو سایتها هست هم دارم کسی میدونه مشکل چیه؟
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...readId=1&serverIpAddr=192.168.1.33&r=00000002
لوکال:Select the local file or drag-and-drop here to enabled the local acceleration

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم من بازی Wolfenstein II: The New Colossus دیتاش رو دانلود کردم ریجین 1 به همراه آخرین اپدیت و با نرم افزار psx download helper بازی رو 11 گیگ انتقال داد و بعد دیگه متوقف شد و داره از نت دانلود میکنه آخرین آپدیتی که رو سایتها هست هم دارم کسی میدونه مشکل چیه؟
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...readId=1&serverIpAddr=192.168.1.33&r=00000002
لوکال:Select the local file or drag-and-drop here to enabled the local acceleration
خب شما چه اپديتيو از سايتا دان كرديد؟ الان اين لينك براي اپديت ١.٤٢ هست كه ميگه شما نداريدش
اونو دانلود كنيد و DP هم احتمالا نداريد اونم دانلود كنيد منتقل ميشه
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A01967_00-HRZ0000000000000-A0142-V0100-DP.pkg

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
من آپدیت .Update.1.01.CUSA07384 رو دانلود کردم و فقط همین آپدیت تو سایت ها هست و اینکه گفتین DP چی هست؟
از کجا میشه دانلودش کرد؟
آپدیت اپديت ١.٤٢ مگه اومده رو سایت ها که نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر