دانلود و انتقال بازی ها و آپدیت بازی های پلی استیشن 4 از PC به PS4 با استفاده از برنامه B4Y Life

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
دوستان من برای به دست اوردن لینک راحت اینترنت کنسول رو ردیف کردم و faild نداد . حالا که فایل دانلود شده دوباره میخوام تست کنم کانکشن کنسول رو سر اینترنت مانکشن faild میزنه !
اعصابم داره خراب میشه . 3 گیگ فایل دانلود کردم . ترو خدا کمک کنید مشکل از کجاست . فایروال و انتی ویروس هم غیر فعال هستن

ویرایش : یک بار تنظیمات نت کنسول رو easy انتخاب کردم و از نو custome کردم و بقیه کارها ... اوکی شد . دمو UFC با موفقیت به کنسول رفت و بازی کردم .

تشکر فراوان از سازنده برنامه . دمش گرم .

آخرین ویرایش:

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
من بالاخره کارم راه افتاد با تشکر ویژه از آقا آرش :d
حتما این رو یادتون باشه که موقع Extract فایل همه ی فایلها رو باهم در یک جا قرار بدین وگرنه عین من با مشکل can't download مواجه میشین.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
حتما این رو یادتون باشه که موقع Extract فایل همه ی فایلها رو باهم در یک جا قرار بدین وگرنه عین من با مشکل can't download مواجه میشین.
این که گفتی یعنی چه ؟ :d

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان

یعنی چی دقیقا من متوجه نشدم؟؟؟

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
يعنى فايل .rar كه خود نرم افزار BayLife داخلش هست رو با همه ي فايلها اكستركت كنين و حتما بايد همه ي فايل هايي كه اونجا هستن در يكجا قرار بگيرن

آخرین ویرایش:

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
من از دیروز که آپدیت 1.71 رو گرفتم هر چی بازی یا فایل آپدیت میخوام انتقال بدم داخل کنسول ارور Cannot Download میده.
همین 3 روز پیش آپدیت ولفنشتاین رو ریختم بدون هیچ مشکلی
جاوا و ms networkframe,نصبه ،فایروال و انتی ویروس خاموشه همه راهی رو امتحان کردم دیگه کلافم کرده:((
دوستان لطفا راهنمایی کنید مشکل از چی میتونه باشه تا 3 روز پیش کار میکرد
کسی با آپدیت 1.71 تست کرده؟؟؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
همين چندتا پست بالاتر بچه ها همين رو گفتن
بخون احتمالا" مشكلت حل ميشه بچه ها هم تونستن دانلود بكنن و ريختنش روي ps4

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
سونی تغییراتی در سیستم دانلود فایل ها روی کنسول داده و یک سری لینک ها Redirect می شن
کلا منظور از Stable کردن در فرم ویر های سونی یعنی سیخ کاری توی فرم ویر :-??

اما این سیستم مشکلی برای B4Y Life ایجاد نکرده و B4Y Life مثل گذشته کار می کنه

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
من از دیروز که آپدیت 1.71 رو گرفتم هر چی بازی یا فایل آپدیت میخوام انتقال بدم داخل کنسول ارور Cannot Download میده.
همین 3 روز پیش آپدیت ولفنشتاین رو ریختم بدون هیچ مشکلی
جاوا و ms networkframe,نصبه ،فایروال و انتی ویروس خاموشه همه راهی رو امتحان کردم دیگه کلافم کرده:((
دوستان لطفا راهنمایی کنید مشکل از چی میتونه باشه تا 3 روز پیش کار میکرد
کسی با آپدیت 1.71 تست کرده؟؟؟
خوب خوشبختانه بلاخره مشکل رو یافتم:bighug:
ورژن Java که روی سیستم نصب بود رو چند روز پیش به ورژن Java SE Runtime Environment 8
تغییر داده بودم الان دوباره همون ورژن 7 رو که نصب کردم مشکل حل شد
یه سری دوستان هم که در صفحات قبل مثل بنده مشکل cannot download داشتن حتما چک کنن بینن Version7 update 60 باشه
ظاهرا 8 جواب نمیده

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ديشب من وقتي خواستم لينك هايWT رو بگيرم همين REDIRECT كردن هارو ديدم و براي عجيب بود اما توجهي نكردم

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
واژه "گاگول" رو از کارمندان بخش OS اه Sony گرفتن
کلا روی PS3/PSV/PS4 از هر 5 تا آپدیت 1 ایش مفیده 4 تای دیگه مضخرفند ، به جای این که چند تا Feature اضافه کنه به کنسول میاد با OS اش ور می ره نتیجش هم می شه Bug های عجیب غریب مثل خاموش شدن ویبره دسته، بوق ردن دستگاه و ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر