دانلود و انتقال بازی ها و آپدیت بازی های پلی استیشن 4 از PC به PS4 با استفاده از برنامه B4Y Life

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
سلام دوستان
من اولین بار هست که میخوام متصل کنم
این کارهارو میکنم
لپ تاپ با کابل لن به مودم تک پورتی وصله و پورت و آی پی رو به برنامه میدم و استارت میکنم بعد با کانکتیفی شیر میکنم و پی اس 4 رو به اون وایرلس وصل میکنم.
PS4 رو با تنظیمات وای فای و****** (که همون آی پی و پورت توی نرم افزاره) وارد میکنم.
زمان تست ip رو موفق نشون میده اما موقع تست اینترنت فیلد میده.
مشکل از چیه؟
من تمام فایروال هام قطع هستن و جاوا 7.45 هم نصب دارم.

سلام.
من با connectify كار نكردم ولي به احتمال 90 درصد مشكلت از connectify آب ميخوره. احتمال داره كه اين نرم افزار رنج ip هايي رو كه به واي فاي وصل ميشن رو كلاً عوض كنه. براي همين تو با Ps4 بهش وصل ميشي و ip هم ميگيري ولي Ip كه روي پراكسي تنظيم كردي رو نميبيني. اگر مودمت واي فاي نداره كه به احتمال قوي همينطوره بايد بري با روشي كه براي شير اينترنت كانكشن وجود داره انجام بدي كار رو.

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
سلام دوستان
من اولین بار هست که میخوام متصل کنم
این کارهارو میکنم
لپ تاپ با کابل لن به مودم تک پورتی وصله و پورت و آی پی رو به برنامه میدم و استارت میکنم بعد با کانکتیفی شیر میکنم و پی اس 4 رو به اون وایرلس وصل میکنم.
PS4 رو با تنظیمات وای فای و****** (که همون آی پی و پورت توی نرم افزاره) وارد میکنم.
زمان تست ip رو موفق نشون میده اما موقع تست اینترنت فیلد میده.
مشکل از چیه؟
من تمام فایروال هام قطع هستن و جاوا 7.45 هم نصب دارم.

شما باید بعد از start اه Connectify آی پی ای که Connectify روی Virtual Ethernet می سازه رو بدی به نرم افزار و PS4
اشتباه شما اینه که داری آی پی ای که وصله به مودم ADSL هست رو می دی به برنامه نه آی پی ای که Connectify برات می سازه

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
با تشکر از عزیزان
Redfoo و bk_unforgiven همش موفق بود میریم برای ادامه ی عملیات

- - -ویرایش - - -

در حال حاضر آپدیت اینفیمس با حجم 343 مگابایت (لینک)درحال دانلود هست.چه سرعتی هم هست خدا خیرت بده s-arash کنسول یه استراحت بکنه.
یک سوال.با خود کنسول زده بود 360 مشکلی نیست؟

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
با تشکر از عزیزان
Redfoo و bk_unforgiven همش موفق بود میریم برای ادامه ی عملیات

- - -ویرایش - - -

در حال حاضر آپدیت اینفیمس با حجم 343 مگابایت (لینک)درحال دانلود هست.چه سرعتی هم هست خدا خیرت بده s-arash کنسول یه استراحت بکنه.
یک سوال.با خود کنسول زده بود 360 مشکلی نیست؟

Size in disk توی PS4 به دلیل Encrypt شدن دیتا بیشتر از حجمی هست که شما موقع دانلود می بینی توی دانلود منیجر ، این اختلاف طبیعی هست و شما نگران نباش

خدا خیرش بده s-arash رو :-??

آخرین ویرایش:

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
واسه من که سرعت نت تو ps4 خوبه 1مگابایت مخابرات دارم الان دوستان این برنامه کارش چیه دقبقا؟منظور اینکه با این برنامه باید تو pc دانلود کرد بعد روی ps4?یعنی باید دوبار یک فایل دانلود کرد؟این که حجم کم میکنه زیاد...درحالی که آپدیت فیفا واسه من 1ساعت نیم دانلود میکنه...حتی فیفا دیجیتالی دانلود کردم که سرعت خوب بود و مثل pc دانلود میکنه...آیا این برنامه کارش همینه راسیتش متوجه نشدم هنوز!!!!!یک توضیح کامل بدید ممنون میشم...

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
واسه من که سرعت نت تو ps4 خوبه 1مگابایت مخابرات دارم الان دوستان این برنامه کارش چیه دقبقا؟منظور اینکه با این برنامه باید تو pc دانلود کرد بعد روی ps4?یعنی باید دوبار یک فایل دانلود کرد؟این که حجم کم میکنه زیاد...درحالی که آپدیت فیفا واسه من 1ساعت نیم دانلود میکنه...حتی فیفا دیجیتالی دانلود کردم که سرعت خوب بود و مثل pc دانلود میکنه...آیا این برنامه کارش همینه راسیتش متوجه نشدم هنوز!!!!!یک توضیح کامل بدید ممنون میشم...
سلام
به طور مختصر این برنامه برای اینه که بازی رو از اینترنت به وسیله کامپیوترت دانلود کنی بعد اونو بریزی تو ps4. حسن این کار در اینه که اگر به هر دلیلی دانلودت نصفه کاره موند میتونی resume کنی و حسن دیگه ام اینه که سرعتت به مراتب به کمک دانلود منجرها میره بالاتر.
مفصلش در پست های اولیه توضیح داده شده. می تونی مطالعه کنی. راهنما هم داره.

ped2man

کاربر سایت
May 21, 2013
111
نام
PEDRAM
سلام دوستان،یه سوال من یه بازی ۶گیگی خواستم با کامپیوتر دانلود کنم بعد نوشته بود ۴گیگ و من عدد پشت PKJ رو ۱کردم فایل شد۱.۶گیگ همشو دانلود کردم حالا چطور بریزم تو دستگاه این که ۲تا فایل شد لطفا توضیح بدید؟؟؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
سلام دوستان،یه سوال من یه بازی ۶گیگی خواستم با کامپیوتر دانلود کنم بعد نوشته بود ۴گیگ و من عدد پشت PKJ رو ۱کردم فایل شد۱.۶گیگ همشو دانلود کردم حالا چطور بریزم تو دستگاه این که ۲تا فایل شد لطفا توضیح بدید؟؟؟

سلام دوست عزیز
توی برنامه هر دو pkg دانلود شده رو ادد کن. بعد برو تو کنسول تنظیماتت درست باشه حتما. بعد که شروع به دانلود میکنی خود برنامه خود به خود هر دو فایل رو به ps4 می رسونه. شما نیازی نیست کار دیگه ای انجام بدی.

ped2man

کاربر سایت
May 21, 2013
111
نام
PEDRAM
سلام دوست عزیز
توی برنامه هر دو pkg دانلود شده رو ادد کن. بعد برو تو کنسول تنظیماتت درست باشه حتما. بعد که شروع به دانلود میکنی خود برنامه خود به خود هر دو فایل رو به ps4 می رسونه. شما نیازی نیست کار دیگه ای انجام بدی.
نمیخواد برا فایل دومی عدد پشت pkg رو 0 کنم؟

bk_unforgiven

کاربر سایت
May 3, 2014
139
چطوری؟

اولا توصیه میکنم این راهنما رو شما حتما دریافت کن و کامل بخون.

فایل راهنما

دوم اینکه وقتی دکمه add رو زدی تو قسمت url باید آدرس لینک مستقیم رو بدی و اینجا برای فایل اول اونی که 0 داره رو میزنی و در جلوش تو قسمت local file آدرس محل قرار گرفتن فایل با حجم بیشتر رو میدی. بعد زیرش یه دونه دیگه اضافه میکنه و تو url میای 0 رو به 1 تغییر میدی و در قسمت local file هم آدرس محل قرار گرفتن فایل با حجم کمتر رو میدی.

ped2man

کاربر سایت
May 21, 2013
111
نام
PEDRAM
اولا توصیه میکنم این راهنما رو شما حتما دریافت کن و کامل بخون.

فایل راهنما

دوم اینکه وقتی دکمه add رو زدی تو قسمت url باید آدرس لینک مستقیم رو بدی و اینجا برای فایل اول اونی که 0 داره رو میزنی و در جلوش تو قسمت local file آدرس محل قرار گرفتن فایل با حجم بیشتر رو میدی. بعد زیرش یه دونه دیگه اضافه میکنه و تو url میای 0 رو به 1 تغییر میدی و در قسمت local file هم آدرس محل قرار گرفتن فایل با حجم کمتر رو میدی.

برادر من بلدم با برنامه کار کنم ،من حرفم اینه برا فایل دومی عدد پشت pkj که قبلا ۱گذاشتم دانلود کردم رو تو قسمت url برنامه 0کنم یا با همون ۱ ادد کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر