دانلود رایگان Xbox 360 NXE Premium Themes

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
از برنامه Xport 360 2.08 استفاده کنید

http://uk.codejunkies.com/support_downloads/Setup_XPort_360_2_08.zip

الان کنسول هارد رو شناسایی نمیکنه....؟
نه شناسایی نمیکنه . نمیدونم چرا من هیچ کار اضافه ای انجام ندادم

ویرایش: این برنامه جدیده اصلا هارد رو شناسایی نکرد.
زنگ زدم NextGen گفت کاره هاردم تمومه . واقعا تمومه:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
نه شناسایی نمیکنه . نمیدونم چرا من هیچ کار اضافه ای انجام ندادم

ویرایش: این برنامه جدیده اصلا هارد رو شناسایی نکرد.
زنگ زدم NextGen گفت کاره هاردم تمومه . واقعا تمومه:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

کمی صبر کنید...... دارم روش کار میکنم...

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
پست جالبي بود خليل زدي هارد همه رو داغون كردي رفت

جدی، پس لطفاً کمی چشمهایتان را باز کنید

بدهی است این کار دارای ریسک خاص خودش است، تا جایی که امکان بود اطلاعات دقیقی از مراحل را نقل کردم، پس ممکن است دارای اشکالات جزئی نیز باشد ولی چهارچوب کار همین روش است.

در ضمن یک سوال دیگه هم دارم . اگه هارد رو وصل کنم به PC و کنسولم دیگه هارد رو نشناسه باید چیکار کنم ؟!

مشکلاتی که تا الان ازشون اطلاع دارم دو دسته هستش.

یکی اینکه افراد سعی می کنند اطلاعات هارد رو از طریق خود ویندوز باز کنند که باعث میشه هارد در ادامه کار توسط کنسول قابل شناسایی نباشه

دلیل اون هم فکر کنم به خاطر Boot سکتور ها هستش که دستکاری شدند. چون Format هارد کنسول قابل شناسایی برای ویندوز نیست.

مورد دوم هم تک چرا قرمز شدن کنسول و گرفتن E67 E68 E69 که مربوط به وجود مشکلات سخت افزاری هستش در هارد.

البته بگم که این کارها روش های قابل اطمینان هستش چون با این برنامه ها و یا برنامه های دیگر
تغییرات زیادی برروی هارد کنسول انجام میدند و کارهایی تخصصی تری مثل تعویض و یا ارتقاع هارد کنسول از 20 گیگ به 120 گیگ که بازم با هم همچنین کارهایی هستش.
راهنماي تعويض و ارتقاء هارد درايو XBOX360

در مورد رفع این دو مشکل هیچ چیزی دقیقی نمی دانم و تا الان زیاد تحقیق نکردم در موردش.!

در نهایت اگر میدانید توانایی انجامش رو ندارید و یا پشتوانه ای برای جبران خسارت ندارید بهتره این کار رو فراموش کنید.

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
مشکلاتی که تا الان ازشون اطلاع دارم دو دسته هستش.

یکی اینکه افراد سعی می کنند اطلاعات هارد رو از طریق خود ویندوز باز کنند که باعث میشه هارد در ادامه کار توسط کنسول قابل شناسایی نباشه

دلیل اون هم فکر کنم به خاطر Boot سکتور ها هستش که دستکاری شدند. چون Format هارد کنسول قابل شناسایی برای ویندوز نیست.

مورد دوم هم تک چرا قرمز شدن کنسول و گرفتن E67 E68 E69 که مربوط به وجود مشکلات سخت افزاری هستش در هارد.

آقا خلیل سلام در مورد اولی اصلا ویندوز هارد رو نشناخت که من بتونم واردش بشم البته توی قسمت Device Manager هارد رو شناخته بود.

در مورد دومی هم من کنسول رو حدود 7 ماهه که خریدم و هیچ مشکلی از جمله تک چراغ و 3 چراغ نداشته بود.

در مورد اینکه میگید "دلیل اون هم فکر کنم به خاطر Boot سکتور ها هستش که دستکاری شدند. چون Format هارد کنسول قابل شناسایی برای ویندوز نیست."

آیا میشه به همون روشی که فایل های HDDSS را روی یک هارد لپ تاپ میریزند تا برای Xbox شناسایی بشه عمل کرد به به این طریق BOOT سکتور ها رو دوباره باز یابی کرد؟؟
:(

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
سلام دوستان

هاردم برگشت . درست شد:laughing::biggrin1:. تمام تم ها هم بجز HALO3 ODST اجراشد (اصلا برا همین تم هاردم رو به pc وصل کردم)

در یک کلام بگم اصلا ارزش این همه در دسر رو نداشت . از من میشنوی این کار رو انجام ندید

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام دوستان

هاردم برگشت . درست شد:laughing::biggrin1:. تمام تم ها هم بجز HALO3 ODST اجراشد (اصلا برا همین تم هاردم رو به pc وصل کردم)

در یک کلام بگم اصلا ارزش این همه در دسر رو نداشت . از من میشنوی این کار رو انجام ندید
خوب خدا رو شکر. حالا اگه زحمتی نیست یه توضیح هم بدین خوب میشیه. ملت دست به (بوق ممتد) نشستن منتظرن یه نفر راهی پیدا کنه.

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
خوب خدا رو شکر. حالا اگه زحمتی نیست یه توضیح هم بدین خوب میشیه. ملت دست به (بوق ممتد) نشستن منتظرن یه نفر راهی پیدا کنه.

چشم حتما. دیشب که هاردم درست شد خیلی خوابم میومد نشد بگم . امروز و فردا هم که کامل دانشگاهم اما امشب که رسیدم خونه یه تاپیک جدا در باره ی این موضوع میزنم.

فقط اللحساب به دوستان بگم که فعلا کاری با هارد نکنند (از جمله فرمت و...) تا تاپیک رو بزنم.:cheesygri

ویرایش: این هم تاپیک

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل

فردین جان چیزی که حدس میزنم ایشون از 60GB_HDDSS و دو فرمان زیر در برنامه HddHacker v0.91 باید استفاده کرده باشند.
HddHackr -d To dump sector 16-22 to file hddss.bin
HddHackr -f Flash FW with hddss.bin file​

چون دیدم که تو فروم های خارجی سر این موضوع بحث کردند و با hexeditor فایل hddss.bin رو دستکاری می کنند.

ولی چون هنوز دقیقاً متوجه راه حل دقیق نشدم و فقط بحث ها رو خواندم، چیزی ارسال نکردم توی تاپیک.

من هم مثل شما منتظر هستم که ببینم ایشون چطور مشکل رو حل کردند، با این روش و یا روش های دیگر....

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
سلام
من Theme ها رو دانلود کردم، فقط میخوام بدونم
1: با ویندوز ویستا چطوری بریزم رو CD.؟
2: با CD هیچ مشکلی مثل 3 چراغ یا BAN بوجود نمیاد.؟

Last edited by a moderator:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام
من Theme ها رو دانلود کردم، فقط میخوام بدونم
1: با ویندوز ویستا چطوری بریزم رو CD.؟
2: با CD هیچ مشکلی مثل 3 چراغ یا BAN بوجود نمیاد.؟​

این آموزش میتونه به شما کمک کنه در رایت دیسک توسط ویستا
http://mintywhite.com/vista/use-native-cd-dvd-burning-in-windows-vista-how-to/

اگر هم عنوان cd burn vista رو توی گوگل جستجو کنید میتوانید آموزش های دیگری رو پیدا کنید.

در مورد سه چراغ قرمز شدن، این کار هیچ ربطی به خراب شدن کنسول نداره به هیچ عنوان.
در مورد بن شدن هم همینطور، از این دو بابت هیچ مشکلی ندارید.

ولی اگر صفحات قبل را بخوانید، متوجه می شید که روش CD زیاد کار ساز نیست و جواب مطلوب را نمی هد

P.S: گفتید که فینگلیش ارسال نمی کنید، پست ـتون رو فارسی کردم.

sina_potter

کاربر سایت
Jul 2, 2008
52
نام
سینا
مثل همیشه آقا خلیل همه رو شرمنده کردن و برامون چیزای باحال گذاشتن...
البته من خودم مستقیم 3تا از اینارو دان کرده بودم...که الان همه پولی شدند (یعنی با پوینت باید بگیریم)
بدون هیچ مشکلی هم با برنامه xplorer 360 extreme2 ریختم توی هاردم...
ممنون...موفق باشین.

frenzy

کاربر سایت
Dec 19, 2009
57
نام
محسن
اقا خلیل من این مسیر رو پیدا نمیکنم Lost Planet Premium Theme/0000000000000000/494D8841/00030000/494D884100000001
منظورم این فولدره 494D8841

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
اقا خلیل من این مسیر رو پیدا نمیکنم Lost Planet Premium Theme/0000000000000000/494D8841/00030000/494D884100000001
منظورم این فولدره 494D8841

والا من خیلی وقت هستش که مطالب این تاپیک رو زدم و الان دقیق یادم نیست از جزئیات چیزی که تو فروم ها خواندم

ولی شما میتوانید اینطوری انجامش بدید.

تو پارتیشن 3 یک پوشه ای هست به اسم Content که تو اون پوشه ی 0000000000000000 قرار داره که زیر مجموعه ها تو اون قرار میگیره

حال شما همین مسیر رو بعد از 0000000000000000 توی هارد PC خودتون درست کنید ، یعنی همان مسیر Theme
494D8841/00030000/494D884100000001​

و فایل ها اصلی رو کپی کنید توش....در نهایت همین خود پوشه ی 494D8841 رو درگ و به مسیر (پوشه ی) 0000000000000000 انتقال بدید.

حتی ساده تر هم میتونید انجامش بدید تو خود برنامه ی Xplorer360...به مسیر 0000000000000000 برید و از روی منوی Edit بزنید روی Add New Folder و اسم پوشه رو بهش بدید 494D8841 و هر چی که لازم دراید رو کپی کنید تو پوشه ای که ساختید.

حق نگهدار

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر