دانلود رایگان Xbox 360 NXE Premium Themes

اگه کسی با روش سی دی جواب گرفت اعلام کنه!

چون من یکبار یه هارد 20 را باز کردم و دیگه کنسول نشناختش.

این 120 را دیگه دوست دارم :دی

دانلود یک فایل سه مگی و رایت اون برروی سی دی چیزی هستش که میخواهید دیگران برای شما تست کنند.

در مورد هارد کنسول هم اون هارد مورد استفاده PC نیست که شما بیایید اون رو وصل کنید به سیستم PC
و به منظور کارهایی با ویندوز دورن هارد گشت بزنید.

شما باید فقط از برنامه های مربوطه مثل Xplorer360 و Xport 360 و یا wxHdd استفاده کنید که برای همین منظور ساخته شدند.

حتی Transfer kit برای هارد کنسول وحود دارد که به اسم Datel XPort 360 معرف است

EF000191-detail.jpg

کار این وسیله اتصال آسان هارد و مموری با یک Kit هستش و بدون درده سر و سریع تمام کارها را برروی هارد با برنامه Xport 360 انجام میدید.

در مورد هارد های 120 هم بهتره که فکر وصل کردن اون به PC نباشید، ظاهراً توسط برنامه های موجود راحت خوانده نمی شود
چون در یکی دو فروم دیدم مشکل داشتند با وصل کردن هارد های 120 گیگ

شما می توانید حتی با برنامه Xplorer360 از هاردتون Image تهیه کنید برای روزی که اگر فایل های اون خراب شد و یا چیزی از روی هارد پاک کردید، بتوانید Restore کنید.

آخرین ویرایش:
من با استفاده از ویندوز رایت کردم
توی قسمت تم ها میان ولی عکس هاشون دیده نمیشه

من هم دقیقا مشکل شما رو دارم . تویه تم ها میان ولی نمیشه Set کنی و عکس هاش دیده نمیشه :mad:. از برادران اهل فن خواهش دارم یه روشی معرفی کنن که با رایت سی دی بشه تم ها رو ریخت روش .:biggrin1: من به این تم ها نیاز دارم :biggrin1:

من هم دقیقا مشکل شما رو دارم . تویه تم ها میان ولی نمیشه Set کنی و عکس هاش دیده نمیشه :mad:. از برادران اهل فن خواهش دارم یه روشی معرفی کنن که با رایت سی دی بشه تم ها رو ریخت روش .:biggrin1: من به این تم ها نیاز دارم :biggrin1:
دیگه چیز مُفتکی همین دردسرها رو هم داره :دی.

نسخه آخر برنامه Xplorer360 رو در پست اول تاپیک قرار دادم

روش دوم: وصل کردن هارد کنسول به PC و انتقال فایل ها توسط برنامه Xplorer360 Beta 6 Xtreme build 2
این روش به صورت کامل و صد در صد کلیه ی Themes ها را میتوانید نصب کنید.

یکی از ویژگی های این نسخه ساپورت هارد درایو های 120GB هستش.

در ضمن یک سوال دیگه هم دارم . اگه هارد رو وصل کنم به PC و کنسولم دیگه هارد رو نشناسه باید چیکار کنم ؟!

مشکلاتی که تا الان ازشون اطلاع دارم دو دسته هستش.

یکی اینکه افراد سعی می کنند اطلاعات هارد رو از طریق خود ویندوز باز کنند که باعث میشه هارد در ادامه کار توسط کنسول قابل شناسایی نباشه

دلیل اون هم فکر کنم به خاطر Boot سکتور ها هستش که دستکاری شدند. چون Format هارد کنسول قابل شناسایی برای ویندوز نیست.

مورد دوم هم تک چرا قرمز شدن کنسول و گرفتن E67 E68 E69 که مربوط به وجود مشکلات سخت افزاری هستش در هارد.

البته بگم که این کارها روش های قابل اطمینان هستش چون با این برنامه ها و یا برنامه های دیگر
تغییرات زیادی برروی هارد کنسول انجام میدند و کارهایی تخصصی تری مثل تعویض و یا ارتقاع هارد کنسول از 20 گیگ به 120 گیگ که بازم با هم همچنین کارهایی هستش.
راهنماي تعويض و ارتقاء هارد درايو XBOX360

در مورد رفع این دو مشکل هیچ چیزی دقیقی نمی دانم و تا الان زیاد تحقیق نکردم در موردش.!

در نهایت اگر میدانید توانایی انجامش رو ندارید و یا پشتوانه ای برای جبران خسارت ندارید بهتره این کار رو فراموش کنید.

در مورد روش رایت برروی CD/DVD هم توی پست اول و صفحه قبل گفتم که ممکن هستش درست کار نکنه، پس لطفاً اینقدر سوال کنید چرا نمیشه

حق نگهدار

خلیل جان اگه میشه یه نگاهی به این گیمر پیکچر ها هم بنداز ببین جرایانشون چیه؟
http://www.xbox360iso.com/showthread.php?t=79356

چیز زیاد special نبود، برنامه ـش و یکی دو تا آموزش و یک کلیپ تصویری دانلود کردم.

شما با استفاده از برنامه Gamepic Injector ورژن یک یا دو می توانید تصایور پروفایل تمام بازی های X360 رو از روی Server به صورت انلاین مشاهده کنید.

و تصویر هر بازی ای که خواستید رو به Format کنسول ذخیره کنید و با کمک برنامه Xplorer360 اون رو در مسیر خاصی از هارد کپی کنید.
و بعداً در داشبورد کنسول و یا XBL ازش استفاده کنید.

برای اشنایی بیشتر بهتره که کلیپ تصویری نگاه کنید، می توانید عنوان برنامه Gamerpic Injector رو توی گوگل سرچ کنید تا در Youtube اطلاعات دقیقتری به بدست بیارید.

ولی به نظرم زیاد ارزش نداره آدم بخواد برای این کار وقت صرف کنه.!!

آخرین ویرایش:
چیز زیاد special نبود، برنامه ـش و یکی دو تا آموزش و یک کلیپ تصویری دانلود کردم.

شما با استفاده از برنامه Gamepic Injector ورژن یک یا دو می توانید تصایور پروفایل تمام بازی های X360 رو از روی Server به صورت انلاین مشاهده کنید.

و تصویر هر بازی ای که خواستید رو به Format کنسول ذخیره کنید و با کمک برنامه Xplorer360 اون رو در مسیر خاصی از هارد کپی کنید.
و بعداً در داشبورد کنسول و یا XBL ازش استفاده کنید.

برای اشنایی بیشتر بهتره که کلیپ تصویری نگاه کنید، می توانید عنوان برنامه Gamerpic Injector رو توی گوگل سرچ کنید تا در Youtube اطلاعات دقیقتری به بدست بیارید.

ولی به نظرم زیاد ارزش نداره آدم بخواد برای این کار وقت صرف کنه.!!

ok ممنون :cheesygri

سلام دوستان من هارد رو به PC وصل کردم اما محتویات پارتیشن 3 و 0 رو باز نمیکنه ؟ خواهشا یک جواب بده ممنون میشم؟:praying:
هاردم Fujitsu هست و ساخت تایلند با 60 گیگ ظرفیت

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من هارد رو به PC وصل کردم اما محتویات پارتیشن 3 و 0 رو باز نمیکنه ؟ خواهشا یک جواب بده ممنون میشم؟:praying:
هاردم Fujitsu هست و ساخت تایلند با 60 گیگ ظرفیت

از برنامه Xport 360 2.08 استفاده کنید

http://uk.codejunkies.com/support_downloads/Setup_XPort_360_2_08.zip

الان کنسول هارد رو شناسایی نمیکنه....؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or