دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

دانلود بازیها PS4 رو میپسندید یا خرید نسخه فیزیکی ؟؟؟

• دانلود بازی ها

رای‌ها: 104 23.5%
  • خرید نسخه فیززیکی

رای‌ها: 339 76.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    443

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
خوب دیدم گسی این تاپیک رو نزده گفتم خودم دست به کار شم تو این تاپیک قصد داریم نظر دوستان گلمون رو در باره اینکه بازی های ps4 رو ترجیه میدن یا خرید نسخه فیزیکی بازی؟؟؟ البته شاید بیشتر دوستان بااین وضع اینترنت خرید نسخه فیزیکی رو ترجیه بدن اما این رو هم فراموش نکنیم که فروشنده های بازی بازی رو اون طور که باید قیمت بذارن عمل نمیکنند و خرید نسخه فیزیکی هم به صرفه نیست با این حال انتخاب با شماست باتشکر از شرکت در نظر سنجی تون:x

آخرین ویرایش:

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
با این سرعتی که ما داریم میخوای دانلود کنیم اونم با PS4
یه اپدیت پلی 3 میداد میرفتم اونم مگ بود دپرس میشدیم
یه باری یه بازی 14 گیگی گذاشتم دانلود بعد از اینکه بعد از چند روز دانلود شد دیدم اررور داد:(

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اصلا نسل بعد نمیشه دانلود کرد:d همین الان یه سری بازی ها 20-30 گیگ هستن ,نسل بعد به احتمال زیاد 2 برابر میشن.مثلا 50 گیگ باشه اصلا به صرفه نیست.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
از خدامونه دانلود کنیم ، ولی با این نت ....:| دانلود ارزون تر هم که در میاد ....

مجبوریم فیزیکی بگیریم .

فیزیکی هم حس و حال خودشو داره که به صورت توفیق اجباری هست برا ما البته ! :D

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
با بحث سرعت که صد البته موافقم
ولی حتی اگه سرعت هم مناسب باشه
خرید نسخه فیزیکی ی حالو حس دیگه داره
حداقل بنده ترجیح میدم

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
وقتی نسخه فیزیکی رو میگیری و برای اولین بار سلفونش رو باز میکنی و اون حسی که موقع گذاشتن دیسک تو دستگاه داری رو هیچوقت نمیشه با نسخه دیجیتالی مقایسه کرد!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
وقتی نسخه فیزیکی رو میگیری و برای اولین بار سلفونش رو باز میکنی و اون حسی که موقع گذاشتن دیسک تو دستگاه داری رو هیچوقت نمیشه با نسخه دیجیتالی مقایسه کرد!

به من حسی دست نمیده:d, یه حرفایی میزنیدا:d سلفون باز کردن چه حسی میخواد منتقل کنه:d

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
به من حسی دست نمیده:d, یه حرفایی میزنیدا:d سلفون باز کردن چه حسی میخواد منتقل کنه:d
یه حسی داره که نگو خودتم میدونی یادت میاد که کوچیک بودی یه چی نو برات میخریدن بعد میخواستی بازش کنی چه حسی داشت

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
من اين نسل بعد از اينكه سوني زد تو كار Digital Distribution من 90% بازي هايي كه گرفتم ديجيتال بود حتي با اين نت داغون !
نسل بعد هم اگه خدا بخواد اين رويه رو ادامه ميدم ! بازي هايي كه در طي روز زيادتر بازي خواهم كرد مثل BF4 حتما ديجيتال ميگيرم ، بقيه بازي ها هم تا جايي كه بشه سعي ميكنم ديجيتال بگيرم
پ،ن : اصلا هم بوي پلاستيك ملاستيك واسم مهم نيست ! :d

Sent from my iPad using Tapatalk

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
یاد اولین بازی PS1 ام (تام و جری) افتادم این قدر ذوق زده بودم هی سی دی رو از قابش در میاوردم باهاش ور می رفتم که حسابی خط خطی شده بود.(اولین بار بود که سی دی داشتم)
الان هم چون قیمت بازی بالاس زیاد موقعیت سلفون باز کردن پیش نمیاد ولی انکار نمی کنم که کودک درونم یه کوچولو ذوق می کنه. هر چند اگه دیجیتالی به طور قابل ملاحظه ای ارزونتر بود.(که به لطف سیاست های PSN بعضا گرونتر هم هست) دیگه سمت فیزیکی نمی رفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر