دانلود آپدیت بازیهای PS3 توسط PC

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,736
نام
Javad
شما تست كن رو هر دوتاش بدون برنامه اينترنت وصل ميشه.مدل router شما چيه؟
شما دقيقا مشكلتون كجاست يعني تو log چيزي نمياد يا اصلا به اينترنت وصل نميشه.شما از v p يا از اين جور چيزها استفاده ميكنيد؟
من روتر جدا ندارم خود مودمم روتر هم داره DSL-2520U
وقتی test میزنم جلو Internet Connection میزنه Failed !!!

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
عزیزان کسی این برنامه رو داره اپ کنه؟؟؟میخوام از سایتش بگیرم ولی اجازه دانلود نمیده!! الان ساعت 3 شبه:dگیج شدم نمیدونم دارم چیکار میکنم!!!خواهشن کمککککککککککک

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
عزیزانی که ارور اینترنت کانکشن میده بخاطر اینکه که اینترنتشون رو به شکل PPPoe تنظیم می کنن و با یوزر پس به اینترنت متصل میشن
فکر می کنم فقط دوستانی که بدون یوزر پس وصل میشن قابلیت استفاده ازین برنامه رو دارن
حالا نمی دونم اگه یوزر پس رو من بزارم روی مودم این برنامه کار می کنه یا نه؟اگه کسی امتحان کرده یه راهنمایی کنه

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,736
نام
Javad
ربطی نداره من خود مودمم PPOE هست تو PS3 هم بدون user pas میرم PSN مشکلی ندارم ولی وقتی میزنم use pr^o*xy server اصلا PS3 دیگه به اینترنت هم وصل نمیشه چه برسه به PSN !!!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ربطی نداره من خود مودمم PPOE هست تو PS3 هم بدون user pas میرم PSN مشکلی ندارم ولی وقتی میزنم use pr^o*xy server اصلا PS3 دیگه به اینترنت هم وصل نمیشه چه برسه به PSN !!!
نمی دونم پس مشکل حاد تره

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
میشه لینکی که از برنامه گرفتم برای دانلود رو بدم یک نفر دیگه با pc خودش برام دانلود کنه و من فایل دانلود شده رو از اون بگیرم و بریزم روی ps3؟

dada_asadi

کاربر سایت
Aug 25, 2009
46
نام
داريوش
واقعا ممنون از این تاپیک
چون بدون این روش من هرگز نمی تونستم heavy rain رو به move edition آپدیت کنم.
ولی الان این کارو با کمک این برنامه انجام دادم و دارم لذتشو می برم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر