داستان Dragon Age

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
mr.death جان عاليه. خسته نباشي ادامه بده. خيليها از بازي داستان dragon age چيزي نفهميدن.
امیدوارم این قبیل کارها سبب بشه این گیمرهای ایرانی یه خورده از این بازیهای اکشن سطحی که فقط خودشونو پشت یه انجین قوی وجلوه های بصری مخفی میکنن دست بکشن. نه اینکه اکشن بده و بازی نکنید بلکه یه خورده تفکر کنید و ببینید اصالت واقعی کجاست

آخرین ویرایش:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دستت درد نکنه
خیلی عالیه
فقط تو که rpg بازی میتونی داستان the witcher رو تو پروفایلم تو چند خط بگی؟
واقعا دستت درد نکنه.شرمنده

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
HUNK = MR DEAD

سلام
احد جان چه بلایی سر پستی که گذاشته بودم اومد نمیدونم چرا نیست نکنه پاکش کردی؟
من در مورد سخت افزار مورد نیاز برای اجرای این بازی توی کامپیوتر و همچنین گرافیک و گیم پلی و اطلاعات این چنینی توی پست قبلیم نوشته بودم که میبینم اصلا پستی نیست که بخوام جوابشو بگیرم اگه میشه این اطلاعات رو بدید تا ببینم میتونم این بازی رو انجام بدم یا نه؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام
احد جان چه بلایی سر پستی که گذاشته بودم اومد نمیدونم چرا نیست نکنه پاکش کردی؟
من در مورد سخت افزار مورد نیاز برای اجرای این بازی توی کامپیوتر و همچنین گرافیک و گیم پلی و اطلاعات این چنینی توی پست قبلیم نوشته بودم که میبینم اصلا پستی نیست که بخوام جوابشو بگیرم اگه میشه این اطلاعات رو بدید تا ببینم میتونم این بازی رو انجام بدم یا نه؟
دوست عزیر اینجا جای اینجور سوالها نیست.
شما بیا اینجا در خواست بده:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=21524

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
اگر مسئول تاپیک نیمد خواستید من داستانو ادامه می دم چون خودم داستان و سرگذشت کارکتر هارو یک سال پیش تو یه فروم دیگه گذاشته بودم. ( همراه چندین RPG دیگه مثل Mass Effect , The Witcher و .... ) که همش از خودم هست.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اگر مسئول تاپیک نیمد خواستید من داستانو ادامه می دم چون خودم داستان و سرگذشت کارکتر هارو یک سال پیش تو یه فروم دیگه گذاشته بودم. ( همراه چندین RPG دیگه مثل Mass Effect , The Witcher و .... ) که همش از خودم هست.

اگه تونستين حتما ادامه بدين
من فعلا ايتنرنت ندارم
شما فعلا پيش ببريد تا من دوباره ملحق بشم.

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
خوب دوست عزیز من وقتی صفحات اول خوندم داستان رواییتون روی دایالوگ هاست که خوب تو این بازی خیلی متغیر هست مخصوصا به Lothering نرسیدید که تصمیمات شما در روند بازی تاثیر داره ( مثلا Recruit نکردن Sten و Leliana باعث چی میشه و ... ) یا کاراکتر شما اصولا چه دایالوگ هایی انتخاب می کنه و جواب هاشم متفاوته. به هر حال خیلی طول خواهد کشید. نمی دونم ببینم می تونم کاری بکنم.

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا

در این تاپیک قصد دارم تا داستان کامل Dragon Age رو در اختیارتون قرار بدم.
------------------------------------------------------------------------------------

فهرست

قسمت اول

قسمت دوم

------------------------------------------------------------------------------------
من به همه ی دوستانی که این بازی رو شروع نکردن پیشنهاد میکنم حتما این بازی رو شروع کنن. البته در این بین دوستانی هستن که هم به علت دیالوگ های فراوان بازی و هم به دلیل اینکه شاید از داستان بازی سردر نیارند از انجام این بازی منصرف شدند. من هم تصمیم گرفتم تا به صورت بخش بخش داستان بازی رو براتون بنویسم تا عده ی زیادی از بچه ها از انجام این بازی لذت ببرن. امیدوارم در کاری که شروع میکنم موفق باشم.​

خوب دوستان سعی میکنم داستان رو به صورت بند بند قرار میدم واسه همین شخصیت ها رو هم به مرور زمان و به طبع شرایطشون واستون معرفی میکنم.​

برای اینکه در خوندن داستان به نقاط مبهم برخورد نکنید برای همین یک مقدمه براتون میذارم که پیشنهاد میدم حتما اون رو بخونید. این مقدمه در 2 بخش هست. بخش اول همون حرفهای Duncan هست که در اول بازی میزنه. بخش دوم هم معرفی بخش بخش شخصیت ها و مکان های بازی هست.​

این سخنان رو Duncan در اول بازی میگه. جمع و جور شدش این ها هستن.

bcbcff79cb6142a6a26f.JPG

Chantry به ما در باره ی غرور مردانی میگوید که باعث کشیده شدن Darkspawn ها به این سرزمین شدند. جادوگران برای تصاحب آسمان ها در تکاپو بودند. اما عوض آن موجب نابودیش شدند. آنها تبعید شدند و نفرین گشتند. اما بعد از مدتی به شکل هیولاهایی برگشتند. به شکل اولین Darkspawn ها. آنها Blight را خیلی سریع با حمله ای غیر قابل کنترل و بیرحمانه بر سرزمین ها مسلط ساختند. اولین قلمروی که ذز این حمله سقوط کرد, سرزمین کوتوله ها بود. سپس آنها از طریق همان راه های زیرزمینی به سرزمین ما بارها و بارها حمله کردند. اما زمانی که نابودی کامل نزدیک شده بود همان زمان Gray Warden ها آمدند, Gray Warden از همه مردم از هرنژاد و گروهی اعم از جادوگر و جنگجو, از برده گرفته تا پادشاه برای از بین بردن و خشکانیدن ریشه ی Darkspawn ها قربانی میگرفت و با این کارشان موفق شدند تا این Blight را شکسن دهند. از آن پیروزی 4 قرن میگذرد. ما از سزمین هایمان مراقبت کرده بودیم و منظر حمله ی مجدد Darkspawn ها بویدم. اما کسانی که ما را به عنوان یک قهرمان میشناختند این نکته ی مهم را فراموش کرده بودند. هم اکنون تعداد ما کم است و هشدارهای ما خیلی وقت است که مورد توجه قرار نمیگیرد. شاید برای دیدن اینکه چه چیزی در افق پنهان شده است خیلی دیر باشد. خالق به ما در همه ی این ها کمک خواهد کرد.

Ferelden : سرزمینی که در آن داستان بازی به وقوع می پیوندد. شما در قالب ماموریتهای زیادی به ماجراجویی در این سرزمین میپردازید.​

The Chantry : یک گروه مذهبی در Ferelden و آنسوی Thedas میباشد که بر پایه ی آهنگ روشنایی استوار شده است. برخی از آموز های این گروه توسط Andresteنوشته شده است.​

Andreste : او به عنوان پیامبرMaker (خالق) محسوب میشود. اولین نوشته های او توسط Kordillus Drakon پیدا شد.​

Darkspawn : گروهی از موجودات نفرین شده هستند که در دنیای زیرین و اعماق زندگی میکنند.​

Archdemon : آن هنگام که Darkspawn ها در اعماق بودند یکی از خدایان را پیدا کردند و به شکل Archdemon درآوردند. و توسط او به زمین خمله کردند. حمله ی Darkspawn ها Blight نام دارد.​

Blight : به اصطلاح به حمله ی Darkspawn ها به رهبری Archdemon اطلاق میشود. به عبارتی اگر Darkspawn ها بدون Archdemon حمله کنند به حملهی آنها Blight نمیتوان گفت. قبلا 4 Blight شکل گرفته است و این پنجمین Blight محسوب میشود.​

Gray Warden : گروهی از جنگجویان شجاعی هستند که برای رویارویی با Darkspawn ها تشکیل شده اند.​

Dunken : رهبر Gray Warden های سرزمین Ferelden که تصمیم دارد بقیه ی Gray Warden ها را برای رودررویی با Blight دور هم جمع کند.​

King Cailan : پادشاه Ferelden که بعضی وقت ها شجاعتش با حماقتش یکی است. همسر او Queen Anura می باشد.​

Loghain : او پدر Queen Anura و به عبارتی پدر زن پادشاه محسوب میشود. او یکی از ژنرال های بلند پایه ی پادشاه است. البته پادشاه و Logein دارای اختلاف نظراتی هستند.​

Alistair : یکی از Gray Warden های باقی مانده است که به همراه Duncan برای مبارزه با Darkspawn ها به پادشاه ملحق میشود.​

Ostagar : یکی از بخش های Ferelden که محل صف آرایی Gray Warden ها و Darkspawn ها محسوب میشود. همه ی نیروها برای مقابله با Darkspawn ها این مکان جمع شده اند.​

نکته : از این به بعد بجایGray Warden از GW و بجای Darkspawn از DS استفاده میشه.

54ed3f933034459f85fe.jpg

داستان بازی : در ابتدای بازی بسته به Background ی که انتخاب میکنید دارای داستان کوتاهی هستید. بعد از اتمام این داستان کوتاه Duncan برای جذب افراد جدید از GW از شما سوال میکند. سپس شما همرا با Duncan به ناحیه ی Ostagar می روید. در آنجا با پادشاه Ferelden یعنی Cailen ملاقات میکنید. پادشاه از این که دوباره Dunken در کنارش خواهد جنگید خیلی خوشخال است. پادشاه فکر میکند که حمله ای که در آینده رخ خواهد داد Blight اصلی نیست. به همین خاطر فکر میکند که با یک استراتژی معمولی در جنگ پیروز خواهد شد. چون نمیداند که Archdemon پشت پرده ی این حمله است. پادشاه برای یک ملاقات با Loghein, از پیش شما میرود. Duncan حدس میزند که Archdemon در این حمله دخالت دارد و به دنبال راهی است که این را به پادشاه بازگو کند. شما بعد از مدتی برای کلاقات با چند GW دیگر از Duncan جدا میشود. بعد از مدتی یا شخصیتی به اسم Alistair آشنا میشوید. او هم یکی از GW ها محسوب میشود. Alistair به شما میگوید که بهترین ثمره ی Blight این هست که همه دور هم جمع میشوند. بعد با نیشخندی میگوید که این قسمت خوب این قضیه هست. بعد از گپ کوتاهی هر دوی شما به سمت Duncan میروید تا اولین دستورات را از او بگیرید.​

همه ی GW ها برای رسیدن به این درجه از یک امتحان سخت عبور کرده اند. همه ی آنها برای تبدیل شدن به GW باید کاسه ای از خون DS ها رو می نوشیدند. اما این کار خطر بزرگی داشت. چون ممکن بود بعد از نوشیدن, شخص مورد نظر بمیرد. وقتی شما به همراه Alistair سراغ Duncan رفتید, آنجا هم با 2 نفر (Daveth و Jory) که مثل شما قرار است در مراسم GW شرکت کنند, ملاقات میکنید. همانجا Duncan اولین ماموریت خودش را به شما ابلاغ میکند. او از شما میخواهد تا 3 شیشه از خون DS را برای او بیاورید. چون قرار است علاوه بر شما 2 نقر دیگر (Daveth و Jory) به جمع GW ها اضافه شوند. از طرفی مامور میشوید تا اسناد یک GW قدیمی که سال ها پیش در جنگل رها شده است را پیدا کنید. به همین خاطر شما با دستور Duncan و به همراه Alistair و آن دو نفر دیگر یعنی Daveth و Jory به محلی به اسم Korcari Wilds فرستاده میشوید.​

خوب این بخش اول داستان بود. فعلا بخش کوچکی رو باز گو کردم تا ببینم این بازی چقدر طرفدار داره. ;)

فقط یک نکته ی مهم : من بعضی از جاها رو رد میشم و در مورد اون چیزی نمینویسم. مثلا اون قضیه ی نامه آوردنAlistair از طرف Revered Mother . دوستان اگه خواستن میتونن با ذکر همون محل توضیحات مربوطه رو از طرف من دریافت کنن.

پ.ن : میخوام این بازی رو هم جهانی سازی کنم :biggrin1:

موفق باشید​

Anderaste نبود اسمه اون پیغمبره مگه؟ شما نوشتی Andereste

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر