داستان Alan Wake (کسانی که بازی نکردن نخونن!!!)

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
آقا یه سوال. این کلیکر چیه؟ میدونم همون جسم تو بازیه ولی اون چیه؟:biggrin1:
خیلی ذهنمو مشغول کرده.

اگه یادت باشه سوم راهنمایی درس حرفه و فن به همه دانش اموزا می گفتن یک مدار ساده با یه لامپ کوچیک بسازن! این کلیکر دقیقا همون کلید هایی بود که تو اکثر اون مدار ها استفاده می شد!

من یکیش رو دارم!:biggrin1:

Barney

کاربر سایت
Apr 9, 2010
25
به نظر من، الن و توماس زین هر دو نفر یکی هستن. و اگر یادتون باشه، صحنه ی بعد از دعوای الن و آلیس مشکوک میزنه. مطمئنا اونجا الن خودش زنش رو کشته!

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
به نظر من، الن و توماس زین هر دو نفر یکی هستن. و اگر یادتون باشه، صحنه ی بعد از دعوای الن و آلیس مشکوک میزنه. مطمئنا اونجا الن خودش زنش رو کشته!
اگه اینجوزی بود، آخر داستان چه توجیهی می تونه داشته باشه؟!؟!؟ فکر نکنم!

در این که آلن و توماس دو تا شخصیت متفاوت هستند شک نکنید!

تو سایت خارجی داستان نوشته نشده؟؟؟؟ سایت یا انجمن کسی پیدا شده داستان رو بنویسه؟؟؟ اگه کسی دید لینک بده. این خارجیا معمولا بهتر متوجه میشن.

Barney

کاربر سایت
Apr 9, 2010
25
اگه اینجوزی بود، آخر داستان چه توجیهی می تونه داشته باشه؟
چیزی که گفتم با چه چیزی در پایان در تناقضه؟

الن زنش رو کشته و شیطان در برابر برگردوندن زنش به زندگی، روح الن رو تسخیر میکنه تا چیزی که میخواد رو اجرا کنه

تو سایت خارجی داستان نوشته نشده؟؟؟؟

خارجیها هم به همین اندازه گیج شدن
با این تفاوت که خارجیها به اندازه ی ما نمیترسن که درباره پایان بازی بحث کنن

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
چیزی که گفتم با چه چیزی در پایان در تناقضه؟

الن زنش رو کشته و شیطان در برابر برگردوندن زنش به زندگی، روح الن رو تسخیر میکنه تا چیزی که میخواد رو اجرا کنه

از نظر من واقعا تناقض داره! اصصلا با کل قضیه! هیچ ناشنی از این که آلن و توماس یکی باشن نیست!!

تئوری دومت قابل بحث تره! اما خوب آلن چرا باید بزنه بکشه آلیس رو!؟!؟

Barney

کاربر سایت
Apr 9, 2010
25
به همون دلیل که هر کسی موقع دعوا میتونه از روی عصبانیت همچین کاری رو بکنه.
توجه نکردیدکه رابطه الن با زنش کلا مشکل داره؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
به همون دلیل که هر کسی موقع دعوا میتونه از روی عصبانیت همچین کاری رو بکنه.
توجه نکردیدکه رابطه الن با زنش کلا مشکل داره؟

آقا ميگم اين زاويه اي كه شما داري ازش به داستان نگاه ميكني خيلي ديگه زاويه پرتي هستش !! :-"

البته نظرتون مهترمه ولي عجيب ترين - و ناهماهنگ ترين برداشتي كه تا حالا از داستان ديدم برداشت شما بوده ! :confused:

ولي دركل قبول دارم كه رابطه آلن با آليس همچين اكي نبود ...

تو اون ديالوگ اول بازي كه آلن مياد از ماشين پياده بشه و بره به رستوران تا كليد ويلا رو بگيره آليس به آلن ميگه (اگه اشتباه نكنم) :

ممنون كه اومدي و آلن هم .... تو اين قسمت دقيقا منم دقيقا حس كردم آلن با آليس ميونه آنچنان خوبي ندارن ...

ولي رابطشون به نظر انقدر كه آلن بزنه آليس رو بكشه هم خراب نبود ضمن اينكه خيلي مثال نقض ميشه واسه قضيه مرگ آليس به دست آلن آورد ....

Barney

کاربر سایت
Apr 9, 2010
25
الن که همون توماس هستش بعد از اینکه زنش رو میکشه، توی کلینیک همون برایت فالز تحت درمان قرار میگیره. اگه توجه کنید، اون دو تا دیوونه ی توی کلینیک میشناسنش و به اسم تام صداش میکنن!
با اینحال...
یک بار دیگه سکانس قبل از افتادن آلیس توی دریاچه رو نگاه کنید!
تامس زین هم زنش رو کشته بود!!
ضمن اينكه خيلي مثال نقض ميشه واسه قضيه مرگ آليس به دست آلن آورد
چند تاشو بگید...

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
آخه دوست عزیز هرچی از گذشته آلن و همسرش نشون داد به شدت Love بود! یادت که نرفته! همونجا هم هی واسش لاو می ترکوند!:biggrin1:

البته نظریه آلن و توماس یکی بودن رو خوب اومدی!

دقت کنی خود هارتمن و دیگران به توماس اشاره می کنن که در گذشته اونجا بوده! اما بازم تئوری خوبی دادی واقعا جالبه!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
الن که همون توماس هستش بعد از اینکه زنش رو میکشه، توی کلینیک همون برایت فالز تحت درمان قرار میگیره. اگه توجه کنید، اون دو تا دیوونه ی توی کلینیک میشناسنش و به اسم تام صداش میکنن!
با اینحال...
یک بار دیگه سکانس قبل از افتادن آلیس توی دریاچه رو نگاه کنید!
تامس زین هم زنش رو کشته بود!!
چند تاشو بگید...

ايول خوشم اومد - خوب از اول اينارو بگو - خيلي نظريه جالبيه ...

اون قسمت حرفت رو كه بولد كردم واقعا واسم جالب بود - اصلا متوجهش نشده بودم !...

الان با اين حرفايي كه زدي مثال تقض ندارم ! :biggrin1:

نه جدا از شوخي : اگه فرضيه شما رو اثبات شده فرض كنيم چه توجيهي واسه خروج آليس از درياچه آخر بازي وجود داره ؟

اگه از يه زاويه ديگه به داستان نگاه كنيم اون كلمه آخره آليس كه ميگه "آلن بيدارشو" پس اينجا چي كارس ؟

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
515
نام
حمید رضا
جسارت نشه ولی منم تئوریه داش Barney رو داشتم ولی وقت نکردم بزارم . . .
یه چیزه دیگه هم هست تو بازی هم با زمان بازی میشد .
حتی زمانی که تو قسمت آخر آلن میره پشت ماشین تایپ زمان به عقب بر میگرده و به اونجا میرسه که آلیس میاد بیرون از آب .

Barney

کاربر سایت
Apr 9, 2010
25
آخه دوست عزیز هرچی از گذشته آلن و همسرش نشون داد به شدت Love بود!
اون مال قدیماش بود. ولی رابطه شون کم کم به طرف سرد شدن رفته بود.

اگه از يه زاويه ديگه به داستان نگاه كنيم اون كلمه آخره آليس كه ميگه "آلن بيدارشو" پس اينجا چي كارس ؟
الن یا همون تام، همچنان توی کلینیک هارتمن هستش و بعد از رهایی الیس یا برگشتن دوباره اش به زندگی یا هرچی که میخواهید اسمش رو بگذارید. میاد سراغ الن و اون جمله رو میگه.

و به این خاطر الن صداش میکنه که: هارتمن داره روی مشکلات روانیش کار میکنه. اون ادعا میکنه که بیماراش رو با اجازه دادن به اونها برای ایجاد آثار هنری، درمان میکنه. و به همین خاطر فعلا نمیخواد روش فشار بیاره و یادش بیاره که اون الن نیست بلکه اسم واقعیش تامس زین هستش.

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
با سلام
از نظر من تامس زین پدر الن هست چون اخر اپیزود پنج توی اون اتاق یه خاطره از زمان بچگی الن بود که تامس نوشته بودش و توش میگفت که الن پدرشو ندیده یا نمیشناختتش.:eek:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
با سلام
از نظر من تامس زین پدر الن هست چون اخر اپیزود پنج توی اون اتاق یه خاطره از زمان بچگی الن بود که تامس نوشته بودش و توش میگفت که الن پدرشو ندیده یا نمیشناختتش.:eek:
اونوقت باید اسمش آلن زین باشه.:biggrin1: ولی جدا از شوخی خیلی این داستانش پیچیده است. هر چی فکر میکنم به یه چیز تازه میرسم. هی سوال جدید میاد تو ذهنم.
فکر کنم بعد از DLC ها یکم روشن تر بشه. چون فکر کنم DLC ها موضوعشون ما بین اپیزود های بازی اصلی باشه.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
و به این خاطر الن صداش میکنه که: هارتمن داره روی مشکلات روانیش کار میکنه. اون ادعا میکنه که بیماراش رو با اجازه دادن به اونها برای ایجاد آثار هنری، درمان میکنه. و به همین خاطر فعلا نمیخواد روش فشار بیاره و یادش بیاره که اون الن نیست بلکه اسم واقعیش تامس زین هستش.

به نظره من اصلا اينجاش جور درنمياد ...

اصلا داستان تو مخم پيچيده شده بد ! بايد يه بار ديگه بازي كنم - الان ديگه با اين همه فرضيه هيچي از داستان مشخص نيست واسم ...

تا اومدن دي ال سي سعي ميكنم اينجا نيام - چون مخم پوكيد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر