داستان Alan Wake (کسانی که بازی نکردن نخونن!!!)

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان ، من برای این جزئیات رو خیلی نمیگم چون همه کسایی که دارن این تاپیک و خلاصه داستانی که من نوشتم رو می خونن بازی رو انجام دادن و اکثرا تموم کردن.
یعنی در حقیقت قصد من اینه که کسایی که بازی کردن (و خیلی صحنه ها رو دیدن) خط داستانی اصلی بهتر متوجه بشن! قصد من تعریف کردن بازی برای کسی که بازی نکرده نیست. اما به هر حال بازم سعی می کنم قسمت سوم رو با جزئیات بیشتری بنویسم.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
اول از همه تشکر میکنم از زحمتی که کشیدی
دوست عزیز به نظر من همین رویه ادامه بده این دوقسمتی که توضیح دادی عالی بود

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
قسمت سوم داستان Alan Wake

پست اول تاپیک رو با قسمت سوم داستان آپدیت کردم. این دفعه سعی کردم بیشتر به جزئیات بپردازم.

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
ممنون دوست عزیز
جالب بود ، در مورد تلویزیون ها و رادیوها یه نکته دیگه هم هست ، اونم اینکه با روشن کردن تمام تلویزیون ها و همچنین رادیوها در طول بازی اچیومنت برای هرکدومشون باز میشه . در مورد رادیو ها هم حرفتون درسته ، چون تو نکاتی که بین لود شدن دوباره بازی نوشته میشه ، از رادیوها به عنوان ابزاری برای آشنا شدن بهتر با وضعیت آب و هوا و کلا جو محیط نام برده میشه .

اما منم مثه بقیه دوستان میخواستم بدونم آخر بازی که فوق العاده گنگ و مبهم هست چحوریه !؟
چیزی که هممون که داریم میخونیم در اون مشترک هستیم ، فکر کنم اینه که هممون این بازی رو تموم کردیم !

یه نکته دیگه اینکه وقتی بازی به پایان میرسه و Credits بازی هم تموم میشه مینویسه "سفر آلن ویک در میان تاریکی همچنان ادامه داره" ، این چیزی بود که مسئله رو بیش از پیش گنگ کرد ، لااقل برای من !

بازم مرسی ، عالی بود :love:

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
بابا دمت جزغاله ! من داستان را متوجه شده بودم 6 بار هم خونده بودمش ولی تا بحال به این خوبی تا ایپزود سه نفهمیده بودم منتظر بعدی هات هستم دمت گرم عالی نوشتی ! ;)

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
ممنون دوست عزیز
جالب بود ، در مورد تلویزیون ها و رادیوها یه نکته دیگه هم هست ، اونم اینکه با روشن کردن تمام تلویزیون ها و همچنین رادیوها در طول بازی اچیومنت برای هرکدومشون باز میشه . در مورد رادیو ها هم حرفتون درسته ، چون تو نکاتی که بین لود شدن دوباره بازی نوشته میشه ، از رادیوها به عنوان ابزاری برای آشنا شدن بهتر با وضعیت آب و هوا و کلا جو محیط نام برده میشه .

اما منم مثه بقیه دوستان میخواستم بدونم آخر بازی که فوق العاده گنگ و مبهم هست چحوریه !؟
چیزی که هممون که داریم میخونیم در اون مشترک هستیم ، فکر کنم اینه که هممون این بازی رو تموم کردیم !

یه نکته دیگه اینکه وقتی بازی به پایان میرسه و Credits بازی هم تموم میشه مینویسه "سفر آلن ویک در میان تاریکی همچنان ادامه داره" ، این چیزی بود که مسئله رو بیش از پیش گنگ کرد ، لااقل برای من !

بازم مرسی ، عالی بود :love:

اون جمله اخر Credits نشون میده که نسخه دیگه ای هم تو راه هستش!

ایشالا وقتی آخرش رو نوشتم منم نظر خودم رو میگم شاید شفاف سازی شد.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
خیلی ممنون خیلی خوب بود همینجور ادامه بده این اخراش رو نفهمیدم اگر میدونی که اون نوشته ها مکمل داستان هست جاهای مهمش رو بیان کن

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
داداش دستت درد نكنه ، خيلي عاليه.
فقط در مورد قسمت چهارم يه چندتا نكته بود كه به نظرم بهتره گفته بشه:(خطر اسپويل)
1. تو آسايشگاه هارتمن ، الن عكسي رو رو ديوار ميبينه كه كه عكس هارتمن و آدم ربا هستش ، همينجاست كه ميفهمه دست اينا باهم تو يه كاسه هست.
2. تو خونه اندرسون ها ، وقتي موزيك رو روشن ميكنه ، متن موزيك سرنخ بعدي رو به الن ميگه.
همين ديگه
بازهم تشكر از زحماتت...

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام
من تازه اپیزود 4 رو خوندم فقط به نظرم چند تا ایراد داشت. البته شاید اشتباه کنم:
اولا بری پر حرفی نکرد. سنگ از روی کوه اومد و بری تغییر مسیر داد تا به اونا برنخورند.
دوما هم تو مزرعه نوشته بودید با هیچی روبرو شدند ولی اینطور نبود. کارهایی که آلن باید میکرد رو توی آهنگ میگفت:
And now to see your love set free
You will need the witches cabin key
Find the lady of the light gone mad with the night
That’s how you reshape destiny​

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
1. تو آسايشگاه هارتمن ، الن عكسي رو رو ديوار ميبينه كه كه عكس هارتمن و آدم ربا هستش ، همينجاست كه ميفهمه دست اينا باهم تو يه كاسه هست.

این رو من اصلا تو بازی هم ندیدم! از دیدم پنهوم مونده! :cheesygri

اولا بری پر حرفی نکرد. سنگ از روی کوه اومد و بری تغییر مسیر داد تا به اونا برنخورند.
دوما هم تو مزرعه نوشته بودید با هیچی روبرو شدند ولی اینطور نبود. کارهایی که آلن باید میکرد رو توی آهنگ میگفت:
And now to see your love set free
You will need the witches cabin key
Find the lady of the light gone mad with the night
That’s how you reshape destiny​

این آهنگ رو خودم هم چندین بار گوش دادم اما مطمئن نیستم که دقیقا تو مزرعه اندرسون این آهنگ روگوش داده باشن. اما به هر حال الان به داستان اضافش می کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر