داستان Alan Wake (کسانی که بازی نکردن نخونن!!!)

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
اصلا مشخص نیست!! می تونه آلن شخصیت داستان باشه می تونه هم واقعی باشه و اونطوری که من گفتم باشه!

من هنوز حس می کنم آلن تسخیر شده! اون آخر که میگه یه اقیانوسه!! به نظرم حالتش عادی نیست!

• Like
Reactions: Music Addict

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
آقا دستتون درد نکنه ! بسیار مفید و ارزنده بودش !

من با این انگلیسی نصف و نیمم تقریبا همه چی رو درست فهمیده بودم !

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
باز هم از زحمتی که کشیدی ممنون
4 نکته.
1. وقتی برای بار اخر زین ( در لباس big daddy ) رو میبینین اون یکی رو به اسم Mr.scratch که عین الن هست که خیلی هم خوشحال بنظر میاد ! رو به الن معرفی میکنه و میگه بهش توجه نکن این تا زمانی که اینجا هستی , جای تو پیش دوستاته !
2.قبل از اینکه وارد کلبه بشی صدای زین میاد که میگه :
تو اشتباه برگشتی تو اون نیستی ! زین موفق میشه زنش رو زنده کنه اما تاریکی رو ازاد کرد و حالا تاریکی تو تن زنش رفته , تاریکی سعی میکه زین رو فریب بده و قانع کنه که زنشه اما زین باور نمیکنه و قلب زنش رو در میاره تا شاید تاریکی رو از بین ببره که نمیتونه . . .
3.مردم شهر هم خیلی چیزها میدونستن که لو ندادن , اون کد . نایت اسپرینگ . هم بد تر منو مشکوک کرد
4.اخرش هم نشون میده تاریکی وارد بدن نایتینگال شده ( پشت رز تو پنجره ) لابد تو قسمت بعدی کل FBI دنبالمون میکنن :cheesygri
نکته ی فرعی
5 . من نفهمیدم زن زین چطوری مرد !؟

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
5 . من نفهمیدم زن زین چطوری مرد !؟

چیزی مبنی بر اینکه زین چجوری مرد بیان نشد تو بازی اما از رابطه ی Jagger با زین خیلی یاد شد! فکر کنم زنش بوده!!!

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
چیزی مبنی بر اینکه زین چجوری مرد بیان نشد تو بازی اما از رابطه ی Jagger با زین خیلی یاد شد! فکر کنم زنش بوده!!!
قبل از اینکه وارد کلبه بشی صدای زین میاد که میگه :
تو اشتباه برگشتی تو اون نیستی ! زین موفق میشه زنش رو زنده کنه اما تاریکی رو ازاد کرد و حالا تاریکی تو تن زنش رفته , تاریکی سعی میکه زین رو فریب بده و قانع کنه که زنشه اما زین باور نمیکنه و قلب زنش رو در میاره تا شاید تاریکی رو از بین ببره که نمیتونه . . .
زنه زینه دیگه :cheesygri

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
خیلی داستان جالبی داره.
فقط اگه ماکروسافت این مسخره بازی ها رو درباره ی DLC ش در نمیاورد , مطمئنا بهترین بت=ازی سال میشد. من که لحظه شماری میکنم برای DLC جدیدش. بالاخره باید بفهمیم جریان چیه دیگه!:confused:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بازی جالب بود!مخصوصا که میری به سمت خونه زنه هی حرف میزنه:biggrin1:من اخر سر نفهمیدم که زنش یعنی الیس دنبال لیک پریده تو اب اونو نجات بده؟بعد اون مانواسکیریپت(اگر اشتباه نکنم!)برای این به درد الن میخوره که شرح کامل داستان توشه؟

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
انقدر بازیش قشنگعه اشکالای کوچیک گرافیکیش رو پوشش میده! گیم پلیش به نظر من جذاب بود واسه سبک خودش! نباید انتظار گیم پلی GeOW رو داشته باشیم.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من كه مخم هنگ كرد ! هركي يه برداشتي كردي ! اصلا نميشه هم فهميد كدوم درسته ...

به قول يكي از دوستان بازي خيلي خوبي بود اگه ماكروسافت اين مسخره بازي هارو سره "دي ال سي "هاش

در نمياورد بي نظير ميشد ... (البته واسه من الانشم بي نظير بوده)

آلن ويك يدونه باشه - كفشاي سفيد پاشه ! :biggrin1:

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
اقا عالی بود فقط عکس کم داشت ! باید عکس از شخصیت ها میزاشتی بفرما من برات میزارم شاید خواستی بزاری تو پست اول :
blank.gif

Barry Wheeler

Barry.jpg

Sarah Breaker

Sarahb.jpg

Emil Hartman

Dr._Emil_Hartman.png

Rose Marigold

Rose_Marigold.png

Rusty

Rusty.jpg

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
یک مقاله ی فوق العاده تو هیمن سایت بخش مقالات از این بازی نوشته شده که با خوندن اون به موضوعی که من هی می خواستم اشاره کنم (شایدم در جایی کرده باشم) ایمان میارید و اون موضوع این هست که:::

یک داستان ترسناک خوب همیشه باید پایان رو به مخاطب واگذار کنه تا مخاطب بتونه ترسناک ترین برداشتی رو که می خواد از داستان داشته باشه.

در واقع جالبی و تک بودن داستان این بازی به همین پایانی هست که هرکس یجوری تصورش می کنه.

اون جمله آخر علاوه بر اینکه نوید ساخت نسخه های بعد رو میده این رو بیان می کنه که " دریاچه تاریک رو آلن از بین برد اما اقیانوسش چی؟؟؟ "

همین سوال ها زیبایی داستان هست. اینکه هیچکس دقیقا نمیدونه Jagger و توماس زین با هم چه کردن و چه چیزی بینشون رخ داده که باعث شده که زن که روحیاتی ظریف داره تبدیل بشه به چنین موجود خبیثی.

یک جمله خیلی مهم هم Jagger به آلن میگه : " من خیلی سنم زیاده ، می تونم یکی دیگرو پیدا کنم ، یه مغزه دیگه که خودم رو در تصوراتش قوی کنم" این جمله هم دلهره پایان نیافتن تاریکی رو میده.

و از همه مهم تر حالت عجیب آلن در پایان بازی هنگام بیان جمله ی پایانی که حالتی بسیار شبیه به تسخیر شده بودن داره!!!!

و در آخر صدای آلیس که میگه آلن بیدار شو!!!!!!

اینا سوالات بی نهایت بازی هست! که اجازه قضاوت و برداشت رو به ذهن خلاق بازیباز میسپره.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا یه سوال. این کلیکر چیه؟ میدونم همون جسم تو بازیه ولی اون چیه؟:biggrin1:
خیلی ذهنمو مشغول کرده.

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
آقا یه سوال. این کلیکر چیه؟ میدونم همون جسم تو بازیه ولی اون چیه؟:biggrin1:
خیلی ذهنمو مشغول کرده.

در زمان کودکی که الن از تاریکی میترسیده مادرش بهش داده تا از تاریکی نترسه.

اخرشم پیرزن رو کلیک میکنی:biggrin1:همین:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر