داستان خرید PS5 تون

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
سلام!
من الان که این تایپیکو میزنم ۲۶ سالمه و با پول خودم قراره هفته اینده😂PS5 بگیرم
داستان خاصیم نداره میرم میگیرم از فروشگاه مطرح شهرمون در حوزه کنسول و گیم
یادمه تمام کنسولای دیگه این تایپیکو داشتن و منم چک کردم دیدم PS5 نداره و برای همین تصمیم گرفتم برای PS5 هم همچین تایپیکی بزنم.
برای من ۲۶ ساله ای که از بچگی با ویدیو گیم بزرگ شدم و تمام کنسولهای سونی رو داشتم و دارم ،الان خیلی هیجان و شوق و ذوق برای PS5 ندارم،اما یادمه زمانی که PS2 مو کرفتم چقدر ذوق میکردم،با مامانم رفتیم و به عنوان کادوی تولدم برام PS2 گرفت،راهنمایی بودم،شیفت عصر بودم صبح رفتیم بامامانم گرفتم،ظهر رسیدیم خونه فقط فرصت کردم برای چند دقیقه وصلش کنم به تلویزیون و GTA San Andres رو روش اجرا کنم و ذوق کنم و بعدش مجبور بودم سریع برم حاضر بشم برم مدرسه
توی مدرسه هر صدم ثانیش منتظر بودم برم خونه و با کنسولم بازی کنم،از ۲-۳هفته پیش از خرید کنسول یادمه رمزای بازی gta san andres رو پرینت کرده بودم رو برگه تا وقتی که کنسولو خریدم دست خالی نباشم توی این شاهکار….هی چه روزگاری بود جونا!
الان پورشه و جت و جزیره شخصی و …هرچی رو که به فکرتون بیاد باز بهم بدن،لذتی رو نمیبرم که زمان خرید PS2 تجربه کردم
سر PS3 فت هم یادمه اول دبیرستان بودم،باز خیلی کیف کردم (ولی خب خیییلی کمتر از Ps2 )یادمه رد دد ۱ رو که با ps3 بازی میکردم عجب کیفی میکردم!یادمه اون نسل با Xbox 360 هم خیلی حال کردم و خاطره ها دارم ازش
سر ps4 هم دانشگاه بودم
یه مقدار ذوق داشتم ولی کمتر از همه کنسولای قبلی
سر ps5 الانم که حس میکنم بیشتر یه تکلیفه خریدش برای من😂چونکه اونقدر بازی سر Ps4 هست هنوز که تجربه نکردم چون وقتشو نداشتم ولی برای گیمری به سابقه من زشته Ps5 توی کلکسیونم نباشه!میدونمم بعدا بخوام بگیرمش گرونتر میشه پس هفته اینده بهترین زمانه برای خریدش ولی خب ذوق خاصی ندارم!
برای افراد کم سن تر قطعا ذوق خیلی بیشتری داره خرید PS5،شما هم تجربیات خرید کنسولتون رو بگید،امیدوارم که PS5 برای شما به اندازه PS2 من لذت بخش باشه!(و امیدوارم برای خودمم اینجور باشه😁به هرحال امیدو نباید از دست داد!!)

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من در حال حاضر بر فراز قله 30 سالگی میخوام 2-3 روز دیگه PS5 بخرم و در حال حاضر شب از هیجان خوابم نمیبره ! :D

درسته نه وقتش رو دارم مثل قدیم، نه اعصابش رو دارم، نه روان سالم قدیم رو دارم، نه جسم سالم قدیم رو دارم :D ولی دقیقا مثل قدیم برای خریدنش هیجان دارم :D حتی با وجود اینکه میدونم نمیتونم مثل قدیم ازش استفاده کنم...

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
من بیشترین حس خرید کنسول زمان سگا داشتم سال ۱۳۷۴ معدلم خوب شد دوران ابتدایی خریدم ولی ۳تا برادر بزرگتر داشتم همش اونا بازی میکردن😂
چندسال پیشم ps5اومد گرفتم
درحال حاضر ۳تا کنسول دارم
شغل دومم شده خرید و فروش کنسول و...به خاطر علاقه از بچه گیم به کنسول و بازی
اولین ps5به محض آمدن تو فروشگاه گرفتم دقیقا حس خرید کنسول های دیگه داشت
ولی بهترین حسم دوران خریدps2 بود به کصافطی ۱۲۰ تومن جمع کردم گرفتم اون دوران🙄😂👍

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
من که تو دوره ۳۷ سالگی،عین خوره ها،خوابیدم رو هرچی کنسول ساخته شدست🥲و بیخیال بشو‌هم نیستم😌
هم سن و سالی هام یا دارن بچه بزرگ میکنن یا طلاق میگیرن😂و من نگران اینم که از قافله بازی کردن عقب نمونم🥵
پلی ۵ رو یادمه تو موجی که بین ۱۹ تا ۲۳ تومن بود گرفتم و چقدر هم ذوق مرگ بودم درست مثل خرید آتاری و میکرو و سگا تا انواع پلی استیشن و ایکس باکس 🫣
فکر کنم واسه این زندگیم خدا چندباری منو کنترل آلت دیلیت کرده باشه🤓

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من که تو دوره ۳۷ سالگی،عین خوره ها،خوابیدم رو هرچی کنسول ساخته شدست🥲و بیخیال بشو‌هم نیستم😌
هم سن و سالی هام یا دارن بچه بزرگ میکنن یا طلاق میگیرن😂و من نگران اینم که از قافله بازی کردن عقب نمونم🥵
پلی ۵ رو یادمه تو موجی که بین ۱۹ تا ۲۳ تومن بود گرفتم و چقدر هم ذوق مرگ بودم درست مثل خرید آتاری و میکرو و سگا تا انواع پلی استیشن و ایکس باکس 🫣
داداش اگر گیم هنوز دل خوشیت هست پس خیلی از هم دوره ای هات که هیچ دلخوشی تو زندگی ندارن جلوتری
در ضمن گیمر بودن که سن نداره گیمر بودن یک سبک زندگیه که جزو بهترین ها هم هست
در ضمن هیچ وقت با کسایی که گیم زدن و انیمه دیدن و ورزش کردن فکر میکنن سن داره بحث نکنید اینا مغزشون از سن پایین دیگه رشد نکرده

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
داداش اگر گیم هنوز دل خوشیت هست پس خیلی از هم دوره ای هات که هیچ دلخوشی تو زندگی ندارن جلوتری
در ضمن هیچ وقت با کسایی که گیم زدن و انیمه دیدن و ورزش کردن فکر میکنن سن داره بحث نکنید اینا مغزشون از سن پایین دیگه رشد نکرده
سرگرمی محدودیت به هیچ سنی نیست

سرگرمی برا بچه تا پیر از واحباته

ولی متسغانه بعضی ها تمام تفکرشون شده حمع کردن پول و خرج نکردنش

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
دقیقا!
متاسفانه تو وطنمون ،خیلی ها طبق عرف و هنجار و انتظار خانواده ها و مردم دارن زندگی میکنن…

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
من سی و هشت سالمه. ۱۶ ۱۷ سالم بود پلی استیشن دو خریدم. بعد یکی دو سال که دانشگاه رفتم دیگه کنایه شروع شد تو خونواده که تو مگه بچه ای بازی میکنی جمعش کن. فکر کنم بیست سالم نشده بود اینقدر اذیت کردن پلی استیشن رو دادم رفت. الان هم که این سر دنیا زندگی میکنم و ازدواج کردم و زندگی خودمو دارم. خانواده گرامی هنوز گیر میدن! اومده بودن پیشم پلی استیشن ۴ ام رو جمع کردم نبینند. الانم اگه مثلا عیدی تولدی چیزی باشه که عکس بخوایم تو خونه بگیریم یا ویدئو کال داشته باشیم باید حواسم باشه کنسول ها تو عکس یا تو فریم نباشه. وگرنه نصیحت شروع میشه..ول هم نمیکنند.x_xx_x بیخیال! کیفشو ببر.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من حقیقت 1.5 سال پیش برای یک قطعه ام مشتری پیدا شد از شهرستان و پول زد به حسابم منم درجا رفتم پاساژ محل که بخرم یادمه همیشه کف قیمت می داد که اون روز سیخ کرده بود گرون فروشی کنه
قیمت کف هم بهش می دادم گفت دروغ می گن یا پول اپدیت می خوان ازت بگیرن و خلاصه حاضر نبود سری 11 جدید 21.5 کمتر بده و می گفت عمرا کسی زیر قیمت من نمی تونه بده و از این چرندیات که من خودم وارد کننده ام و به همه جنس می دم و اگه زیر این قیمت دادن بهت من 10 تا می خرم و از این چرندیات
خلاصه منم همیشه در این شرایط با یک نگاه خفه شو فقط به فروشنده محل ترک می کنم
قسمت بود راه توپ خونه بعد از مدت ها برام باز بشه و رفتم از اونجا به قیمت 19.500 خریدمش البته فقط یک مغازه حاضر شد زیر 20 20.500 بهم بدم در کمال ناباوری هم اکبند بود هم درخواست هیچ پول اضافه ای هم بابت هیچی ازم نکرد تازه بهم قاب عکس هیلو هم داد که گفتم مردک روی پلی استیشن ادم هیلو می ده؟ گفت از قیافه ت معلومه که فن ایکس باکسی :))(این در حالی بود که یک کلمه هم حرف از چیز خاصی نزده بودم)
فن ایکس باکس که نیستم البته اما فن هیلو هستم شدید اونم نمی دونم از کجا فهمید:D

خلاصه من از اون مناطق تهران زیاد خرید داشتم و اکثرا راضی بودم چون همه ی تکنیک هاشون بلدم جز اخرین حرکتی که برای گوشی روم زدن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من سی و هشت سالمه. ۱۶ ۱۷ سالم بود پلی استیشن دو خریدم. بعد یکی دو سال که دانشگاه رفتم دیگه کنایه شروع شد تو خونواده که تو مگه بچه ای بازی میکنی جمعش کن. فکر کنم بیست سالم نشده بود اینقدر اذیت کردن پلی استیشن رو دادم رفت. الان هم که این سر دنیا زندگی میکنم و ازدواج کردم و زندگی خودمو دارم. خانواده گرامی هنوز گیر میدن! اومده بودن پیشم پلی استیشن ۴ ام رو جمع کردم نبینند. الانم اگه مثلا عیدی تولدی چیزی باشه که عکس بخوایم تو خونه بگیریم یا ویدئو کال داشته باشیم باید حواسم باشه کنسول ها تو عکس یا تو فریم نباشه. وگرنه نصیحت شروع میشه..ول هم نمیکنند.x_xx_x بیخیال! کیفشو ببر.
داداش اون زندگی ای که بخوان توش بخاطر گیم بهت گیر بدن زندگی نیست بنظرم ول کن برو یک جای دنیا خودت و کنسولت یک زندگی جدیدی رو باهم شروع کنید
تنها چیزی که برای آدم میمونه همین کنسول هست وگرنه بچه که بزرگ میشه میره :D

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
داداش اون زندگی ای که بخوان توش بخاطر گیم بهت گیر بدن زندگی نیست بنظرم ول کن برو یک جای دنیا خودت و کنسولت یک زندگی جدیدی رو باهم شروع کنید
تنها چیزی که برای آدم میمونه همین کنسول هست وگرنه بچه که بزرگ میشه میره :D
چهارده ساله ول کردم و رفتم الان وضعم اینه!:)):)):)):))

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
من به واسطه کارم که بازرگانی هستش برام پورسانت واریز کردن و قول داده بودم برای خانمم با اون پورسانته فک کنم طلا بخرم (قول خرید خیلی چیزا رو به خانمم میدم و یادم نمیاد چی بود این دفه که میخواستم بخرم!)
اوایل اردیبهشت بود و ما از قبل با هم قرار گذاشته بودیم که من توی شهریور برای خودم ps5 بخرم. اما این دفعه خانمم گفت چون می‌دونم تا شهریور منو کچل می‌کنی بیا همین الان برو بخر و من بعداً برای خودم خرید می‌کنم اما ps۴ رو که فروختی باید پولشو کامل بدی به من. من هم با کمال خوشحالی قبول کردم و به فاصله نیم ساعت از این مکالمه با خانمم و پسر یک ساله و نیمم رفتم خیابون سعدی مشهد و ps5 رو خریدم. چون احتمال میدادم خانمم منصرف بشه از حرفش.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
یه زمانی خرید کنسول برای بچه ها و نوجوونا با یه جمع کردن پول تو جیبی تموم بود. اونایی که کار میکردن و درآمد داشتن که راحت چند تا کنسول میخریدن یا کالکشن جمع میکردن.
بخشهای کنسولی و کل سایت غوغا بود.
چیز بیشتری نمیگم، فقط میگم باید خون گریست...

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
یادش بخیر تایپیکای قدیمی چه جریاناتی بچه ها داشتن واسه خرید کنسول ،من تو بچگیم اولین بار بادیدن آتاری تو خونه دختر همسایه😁 آشنا شدم با دنیای گیم ،که زیاد جذب نشدم ولی وقتی بازی رامبو (اون موقع ما اینطور میگفتیم اسم دقیقش یادم نیست)خلاصه عاشق گیم شدم و بابام که تریلی داشت و ترانزیت میکرد گفتم میکرو می‌خوام که موقعی که پدرم تماس گرفت و گفت بهترشو گرفتم من داغ کردم گفتم چرا اونو نگرفتی 😁(پدرم سگا گرفته بود😁)خلاصه سه دستگاه سگاه برام آورد که خودم دلیلشو نمی‌دونم شاید خیلی ارزون بود در کل شده بود شرایط من آرزوی یه محله😂😁دیگه دستگاه های بعدی بماند خلاصه منم ps5 رو خانمم برا تولدم پولشو زد به کارتم منم درجا با یه دسته اضافه خریدمش ،البته بعدش یه PC هم جمع کردم و به علت خرید آپارتمان با اینکه خانمم مخالف بود فروختمش ۲۰ تومن (در کل خنده داره ولی خب وقتی پول کم میاری ۱ تومن هم غنیمته)،البته احتمالا با اومدن GTA vi دوباره بگیرمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر