خوشگل ترين و زشت ترين شخصيت بازي كه تا به حال ديده ايدكيست؟(ضمنانام بازي فراموش نشود)

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
زشت ترین کارکترم خوب هیرو خودم توی oblivion : elder of scrolls بود حیف که پاک شده خیلی وقت از روی سیستمم اما زیباترین کارترا به احتمال خیلی زیاد شخصیت های سری فاینال فانتزی هستن و از بین اونها به نظر بنده سرکار خانم Lightning
zwta_final_fantasy_xiii_lightning_face-t2.jpg

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
زشت ترین کارکترم خوب هیرو خودم توی oblivion : elder of scrolls بود حیف که پاک شده خیلی وقت از روی سیستمم اما زیباترین کارترا به احتمال خیلی زیاد شخصیت های سری فاینال فانتزی هستن و از بین اونها به نظر بنده سرکار خانم Lightning
zwta_final_fantasy_xiii_lightning_face-t2.jpg

Lightning به هیچ وجه خوشگل ترین نیست! مخصوصا با وجود Serah Farron!!! این عکسی هم که گذاشتین عکسیه که توش Make Up هـ غلیظ کرده :d وگرنه چیز خاصی نیست!!!

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
برادر نظر سنجیه خوب بنده هم نظرم اینه
بعدا یادتون باشه هیچ چیز مطلق نیست تو این دنیا
زیبایی هم همینجور
پی نوشت: make up نامبرده light می باشد!!

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
برادر نظر سنجیه خوب بنده هم نظرم اینه
بعدا یادتون باشه هیچ چیز مطلق نیست تو این دنیا
زیبایی هم همینجور
پی نوشت: make up نامبرده light می باشد!!

میدونم نظر سنجیه ولی آخه بعضی از پست هارو میبینم اعصابم خراب میشه :d بله مطلق نیست! ولی زشتی Light مطلق است :d مگه من گفتم کیه :d

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
میدونم نظر سنجیه ولی آخه بعضی از پست هارو میبینم اعصابم خراب میشه :d بله مطلق نیست! ولی زشتی Light مطلق است :d مگه من گفتم کیه :d
نگرفتی چی شد سالار
منظورم این بود آرایش سرکار علیه سبک می باشد است!!! :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
Vincent عالیه :-bd
ولی آیا Sephiroth دخترونه اس؟ :| هم جذابه هم خ مردونه :| یا Zack؟ اونم دخترونه اس قیافش؟ :| یا Genesis؟ :| تازه اینا همش تو FF VII بودن! بازم هست! حالا Cloud رو قبول دارم یکم زیادی خوشگله واسه پسر بودن :d ولی بقیه نه!

Sephiroth قیافه اش Menacing هستش حرفی نیست ولی بیشتر حالت زنانه داره(خیلی شبیه به کاراکتر های مونث فیلم های ترسناک ژاپنی) تا اینکه مردونه باشه، زک باز کمتر زنونه است قیافه اش، کلاود که افتضاحه:d
کلا شخصیت های فاینال فانتزی Attractive هستن ولی Attractiveness شون حالت Feminine داره.

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
Sephiroth قیافه اش Menacing هستش حرفی نیست ولی بیشتر حالت زنانه داره(خیلی شبیه به کاراکتر های مونث فیلم های ترسناک ژاپنی) تا اینکه مردونه باشه، زک باز کمتر زنونه است قیافه اش، کلاود که افتضاحه:d
کلا شخصیت های فاینال فانتزی Attractive هستن ولی Attractiveness شون حالت Feminine داره.

حالت زنانه داشتنه Sephiroth به خاطر سلول های Jenova هستش :d
Zack اصلا زنونه نیست!!! شما ملاک مرد بودن واست چیه؟ :d مگه فقط به ریش و سبیله :d
Cloud هم دیگه در اون حد نیست که شما میفرمایید!!! من که عاشق Personality ایشم که نداره :d عاشق موهای Spiky ایشم هستم :x :d

Ehsanex

کاربر سایت
Apr 8, 2014
39
شخصیت مرد :اگه خوشتیپ باشه به نظر من Sam توی بازیه METAL GEAR RISING REVENGENCE.b-)
Metal_Gear_Rising_Revengeance_06.jpg

اگه خوشگل باشه Rush توی بازی The last remnant.:)
remnant_05.jpg

اگه زشت باشه . . . . . :-/ ---- > مرد زشتی به نظرم نمیرسه :d
شخصیت زن : Emma و Emmy توی بازی The last remnant.:)
00C800001650070-photo-the-last-remnant.jpg
300px-Emmy.png

همه زن های Elf هم توی بازیه skyrim زشتن :-&
از شخصیت های Final fantasy خوشم نمیاد >:)

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
توی زنها خوشگلترین که بدون هیچ شکی ناریکو توی Heavenly Sword هستش
توی مردها به نظرم Vincent توی فاینال فانتزی 7(بقیه کاراکترای مرد فاینال فانتزی خیلی دخترونه است قیافه هاشون)
و زشت ترین کاراکتر هم اون کاراکتر اصلی Gears of War
و زشت ترین زن هم که باز بدون شک کلا دختر های بازیهای GTA
خیلی مسخره است قیافه اش:d
به قول قدیمیا مرد باید زشت باشه ....:d
جدا از شوخی مارکوس زشت نیست .... خیلی زمخت و خشن هستش .

images

به شخصه بدم میاد کرکتر صورت صاف و دست نخورده داشته باشه .... بعد یه اسلحه 40-50 کیلویی دستش باشه ... البته سلیقه ای هستش
ژاپونیا خیلی ایطوری دوست دارند

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
قدیما یه شخصیت بود به اسم Bloodrayne خب اون زمون دبیرستانی بودیم سال 2003 بود فکر کنم بازیش اومد.
قیافش برای تمام بچه دبیرستانی های اون موقع خیلی جذاب و **** بود.(اون موقع چشم و گوشمون بسته بود مثل بچه های این دوره زمونه نبودیم.)
یادمه دانشجو بودم شماره دو هم براش ساختن حدود سال 2007 بود و بازیشم نکردم اما انتظار داشتیم هر سه چهارسال یه بار همراه هیتمن از اینم یکی بیاد ولی فقط همون دوتا شد و تموم.

playstation-39024-11319764037.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر