خرید Trophies های NieR: Automata میسر شد!!!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
22532208986_bcb6be3cf7_o.jpg

عنوان اکشن/نقش آفرینی NieR: Automata قرار است به همراه قابلیت عجیبی عرضه شود.در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

برای اولین بار، در بازی های پلی استیشن سازندگان قابلیتی به بازی اضافه کرده اند که شما می توانید تروفی های بازی را خریداری نمایید.

طبق تصویری منتشر شده توسط یکی از Reddit به نام youkatei، شما می توانید تروفی های بازی را براساس واحد پولی که در بازی وجود دارد خریداری نمایید نه پول واقعی. این کاربر نسخه ژاپنی بازی را انجام داده است.

لازم به ذکر است که، این خبر هنوز توسط Square Enix تایید نشده است.

عنوان Nier Automata قرار است 7 مارس برای پلتفرم PS4 عرضه شود.

nier-trophies.jpg

لینک منبع

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
حالا یکسری تروفی باگ میزنه چه ربطی داره به جای باگ گیری بیان تروفی رو بفروشند ؟

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:-"#-o

ده سال گذشته از اجرای این قابلیت .. هر روز به جای بهتر شدن داره بدتر میشه و مشکلاتش بیشتر... درست شدنی بود که میکردن ...

یکی تو رینبو صد نفر رو هدشات میکنه و تروفی ش رو میگیره و ارزش خودش رو داره ولی الان این سیستم به شما اجازه میده 200 300 نفر رو معمولی بکش اصلا برو تروریست هانت پول جمع کن بیا تروفی صد نفر هدشات رو بگیر

یعنی هدشات کردن تو رینبو انقدر سخته که کسی مجبور باشه بره بخردش :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دیگه واقعا مسخره بازی شده از خرید لباس و شرت و چرت و پرت تو بازی رسیدیم به خرید تروفی ها...!!!!!!!! فردا میگن برای بازی Hard level باید یه پولی پرداخت کنید...!!!!!!!! یعنی الان با این کارها میفهمم واقعا شرکت بازی سازی مثل CD project واقعا تو صنعت بازی مثل یه تیکه الماس میمونن..!!!باید قدرشون رو دونست اونهمه خرت و پرت Free دادن آخرشم 2 تا DLC دادن که واسه خودش یه دنیا بود..!!!!!!حالا اینا شروع کردن فروختن چه چیزایی..!!!!ّبخدا موضوع تاپیک رو خوندم خندم گرفت..!!!!

• Like

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دیگه واقعا مسخره بازی شده از خرید لباس و شرت و چرت و پرت تو بازی رسیدیم به خرید تروفی ها...!!!!!!!! فردا میگن برای بازی Hard level باید یه پولی پرداخت کنید...!!!!!!!! یعنی الان با این کارها میفهمم واقعا شرکت بازی سازی مثل CD project واقعا تو صنعت بازی مثل یه تیکه الماس میمونن..!!!باید قدرشون رو دونست اونهمه خرت و پرت Free دادن آخرشم 2 تا DLC دادن که واسه خودش یه دنیا بود..!!!!!!حالا اینا شروع کردن فروختن چه چیزایی..!!!!ّبخدا موضوع تاپیک رو خوندم خندم گرفت..!!!!

شرکت های بازیسازی که دارن برا هم چی پول میگیرن زو مخه

ولی این خرید تروفی با پول خود بازی انجام میشه مشکلی نداره نمیخواد پول واقعی خرج کرد

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
چرا بعضی تروفی ها به خاطر باگ باز نمیشن ؟
چرا بعضی بازیا تروفی های به شدت احمقانه دارن ...؟ چرا بازیا فقط یه پلاتینیوم دارن ...
چرا مثلا بازی که گرفتن تمام تروفی هاش ۸۰ ساعت بیشتر طول نمیکشه ..برای یه تروفیش باید ۱۵۰ ساعت بیشتر بازی کنیم ... اونم مثلا یه تروفی گلد یا سیلور که همون رو تو یه بازی دیگه تو سه ساعت به راحتی چند تاس رو میگیری .
کسی نمیگه همون اول بازی که شروع شد لیست بزاره جلوت با قیمتشون .. خب خریداری کنید ... باید راه حل های بهتری بزارن برای بعضی از این مشکلات
خوب اینکه چرا بعضی تروفی ها باز نمیشه خیلی کم پیش میاد که به احتمال زیاد با اپدیت برطرف میشه
برای من مافیا 2دقیقا به چنین باگی برخوردم که همه تروفی ها رو گرفت بود به جز یک تروفی که باقی مونده بود باگ گرفت بی خیال اش شودم
اصلا ترفی گذاشتن برای یه بازی یه رقابت هست که باعث میشه بیشتر با یه بازی اشنا بشیم و از بازی لذت بیشتری برد
حالا اگه این کار رو عملی کنند که ترفی ها رو خریداری کنید چقدر احمقانه بنظر میاد
کسی که در یک بازی مهارت داره خودش وقت میزاره بازی رو پلات میکنه
و کسی که تروفی خریداری میکنه میدونید چقدر تفاوت هست و باعث بی ارزش شدن تروفی میشه

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
خوب اینکه چرا بعضی تروفی ها باز نمیشه خیلی کم پیش میاد که به احتمال زیاد با اپدیت برطرف میشه
برای من مافیا 2دقیقا به چنین باگی برخوردم که همه تروفی ها رو گرفت بود به جز یک تروفی که باقی مونده بود باگ گرفت بی خیال اش شودم
اصلا ترفی گذاشتن برای یه بازی یه رقابت هست که باعث میشه بیشتر با یه بازی اشنا بشیم و از بازی لذت بیشتری برد
حالا اگه این کار رو عملی کنند که ترفی ها رو خریداری کنید چقدر احمقانه بنظر میاد
کسی که در یک بازی مهارت داره خودش وقت میزاره بازی رو پلات میکنه
و کسی که تروفی خریداری میکنه میدونید چقدر تفاوت هست و باعث بی ارزش شدن تروفی میشه
اینجا خداییش کسی کامنت ها رو میخونه ؟

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
چرا بعضی تروفی ها به خاطر باگ باز نمیشن ؟
چرا بعضی بازیا تروفی های به شدت احمقانه دارن ...؟ چرا بازیا فقط یه پلاتینیوم دارن ...
چرا مثلا بازی که گرفتن تمام تروفی هاش ۸۰ ساعت بیشتر طول نمیکشه ..برای یه تروفیش باید ۱۵۰ ساعت بیشتر بازی کنیم ... اونم مثلا یه تروفی گلد یا سیلور که همون رو تو یه بازی دیگه تو سه ساعت به راحتی چند تاس رو میگیری .
کسی نمیگه همون اول بازی که شروع شد لیست بزاره جلوت با قیمتشون .. خب خریداری کنید ... باید راه حل های بهتری بزارن برای بعضی از این مشکلات
اینکه یک بازی باگ داره، جواب مسئله ش میشه :"گذاشتن قابلیت خرید تروفی" ؟ سازنده باید سعی کنه مشکلات رو حل کنه، نه اینکه صورت مسئله رو پاک کنه! اینکه خیلی سازنده ها چنین کاری نمیکنند کم کاریشون رو میرسونه، اینکه (اگر این سیستم یک رسم بشه) و بازی ها همچنان باگ تروفی داشته باشن هم یک بهانه برای از زیر کار در رفتنه سازنده ها میشه!

این چراهایی هم که پرسیدی، با توجه به دیدگاه سازنده بوده! برو به سازنده گیر بده چرا میخواستی تو بازی هات ملت تمام موارد مخفی بازیت رو ببینند!
چرا سازنده دوست داشته همه سبکی بازی کنند و ...

کسی که با 200ساعت بازی برای پلات کردن یک بازی مشکل داره، خوب لازم نیست حتما پلات کنه! اگر صرفا پلات براش مهمه، خوب وقتش رو بزاره رو همون بازیی که تو چند ساعت میشه تروفی سیلور و طلا که هیچ، پلاتش کرد!
اگرم بازی رو دوست داره، خوب پلاتش کنه!:D بشینه 150 ساعت بیشترم بازی کنه و لذت ببره :D

خود من اگر بیشتر از همون 15 بازی نبوده باشه، کمتر نبوده بازی هایی که به خاطر باگ یا آنلاین نتونستم پلات کنم، یا مجبور شدم دوباره برم و ...! ولی بازم این سیستم مشکله!:-"

به عنوان مثال، بازی آنچارتد4 ، طرف یا تواناییش رو داره Survival رو روی هارد و هاردکور تموم کنه، یا نداره!
بعد یک نفر که فقط رو درجات سختی پایین تر، یا مثلا فقط مولتی میزنه، با امتیازات به دست اومده بیاد اون تروفی رو باز کنه، این بود آرمان های ما آخه؟:D

مثل اینه تو یک بازی ماموریت بگیری که میگه برو دوتا از آیتم X برام بیار ، بعد تو بری بگی اون آیتمو پیدا نکردم یا حسش نبود، به جاش 10تا آیتم Y بگیر! :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اینکه یک بازی باگ داره، جواب مسئله ش میشه :"گذاشتن قابلیت خرید تروفی" ؟ سازنده باید سعی کنه مشکلات رو حل کنه، نه اینکه صورت مسئله رو پاک کنه! اینکه خیلی سازنده ها چنین کاری نمیکنند کم کاریشون رو میرسونه، اینکه (اگر این سیستم یک رسم بشه) و بازی ها همچنان باگ تروفی داشته باشن هم یک بهانه برای از زیر کار در رفتنه سازنده ها میشه!

این چراهایی هم که پرسیدی، با توجه به دیدگاه سازنده بوده! برو به سازنده گیر بده چرا میخواستی تو بازی هات ملت تمام موارد مخفی بازیت رو ببینند!
چرا سازنده دوست داشته همه سبکی بازی کنند و ...

کسی که با 200ساعت بازی برای پلات کردن یک بازی مشکل داره، خوب لازم نیست حتما پلات کنه! اگر صرفا پلات براش مهمه، خوب وقتش رو بزاره رو همون بازیی که تو چند ساعت میشه تروفی سیلور و طلا که هیچ، پلاتش کرد!
اگرم بازی رو دوست داره، خوب پلاتش کنه!:D بشینه 150 ساعت بیشترم بازی کنه و لذت ببره :D

خود من اگر بیشتر از همون 15 بازی نبوده باشه، کمتر نبوده بازی هایی که به خاطر باگ یا آنلاین نتونستم پلات کنم، یا مجبور شدم دوباره برم و ...! ولی بازم این سیستم مشکله!:-"

به عنوان مثال، بازی آنچارتد4 ، طرف یا تواناییش رو داره Survival رو روی هارد و هاردکور تموم کنه، یا نداره!
بعد یک نفر که فقط رو درجات سختی پایین تر، یا مثلا فقط مولتی میزنه، با امتیازات به دست اومده بیاد اون تروفی رو باز کنه، این بود آرمان های ما آخه؟:D

مثل اینه تو یک بازی ماموریت بگیری که میگه برو دوتا از آیتم X برام بیار ، بعد تو بری بگی اون آیتمو پیدا نکردم یا حسش نبود، به جاش 10تا آیتم Y بگیر! :-"
لازم نمیبینم یه جواب تکراری رو یه صد نفر بدم .. جالیه که همگی هم یه حرف رو تکرار میکنید ... در حالی که اصلا پست بقیه رو نمیخونید ... شرمنده منم فقط دو خط اول پستت رو خوندم ... کلمه خرید رو که دیدم بی خیال شدم

• Like

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
لازم نمیبینم یه جواب تکراری رو یه صد نفر بدم .. جالیه که همگی هم یه حرف رو تکرار میکنید ... در حالی که اصلا پست بقیه رو نمیخونید ... شرمنده منم فقط دو خط اول پستت رو خوندم ... کلمه خرید رو که دیدم بی خیال شدم
من فکر میکنم متوجه منظورت شدم که یه جاهایی بعضی تروفی ها الکی و وقت تلف کن هستن و این اونجور جاها به کار میاد
ولی مسئله اینه که اگه یه جا به کار بیاد 10 جا خراب میکنه
بعدشم حل مسئله این نیست که تروفی رو بفروشن، حل مسئله اینه که:
1- باگ ها رو برطرف کنن
2- تروفی های معقول و درست و حسابی و به اندازه (به نسبت بازی) بزارن

ولی در مجموع تروفی کلا چیز مهمی نیست و اصلا چندان اهمیتی نداره به نظر من
یه وقتایی بازی رو تموم کردی و دوست داری بیشتر بازی کنی ولی انگیزه و هدفی نداری، تروفی اونجور جاها میشه یه انگیزه برای بیشتر لذت بردن

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
شرکت های بازیسازی که دارن برا هم چی پول میگیرن زو مخه

ولی این خرید تروفی با پول خود بازی انجام میشه مشکلی نداره نمیخواد پول واقعی خرج کرد
بدبختی منم از همین میترسم که روزی این داستان پولی بشه واقعی پولی بشه مثل خیلی از بلاها که سرمون اومد یواش یواش دنیای بازی رو نابود کرد..!!با یکسری از این داستانها..!!!!!

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من فکر میکنم متوجه منظورت شدم که یه جاهایی بعضی تروفی ها الکی و وقت تلف کن هستن و این اونجور جاها به کار میاد
ولی مسئله اینه که اگه یه جا به کار بیاد 10 جا خراب میکنه
بعدشم حل مسئله این نیست که تروفی رو بفروشن، حل مسئله اینه که:
1- باگ ها رو برطرف کنن
2- تروفی های معقول و درست و حسابی و به اندازه (به نسبت بازی) بزارن

ولی در مجموع تروفی کلا چیز مهمی نیست و اصلا چندان اهمیتی نداره به نظر من
یه وقتایی بازی رو تموم کردی و دوست داری بیشتر بازی کنی ولی انگیزه و هدفی نداری، تروفی اونجور جاها میشه یه انگیزه برای بیشتر لذت بردن
اقا دمت گرم .. خلاصه حرف من همینه .

من تکن تگ تورنومنت ۲ یه تروفی رو هر کاری کردم باز نشد ... بازی رو پاک کردم با سیواش .. دوباره نصب کردم . ده دقیقه بعد تروفیش رو گرفتم پلات شد رفت .... بایوشاک دوبار اضافه ای که رقتم کلا ۲۵ ساعت وقت نبرد از خود بازی و داستان فوق العاده اش هم لذت بردم .

ولی یه جا اینطوری نیست .... تو ffxiii من ۱۲۰ ساعت فقط داشتم یه محوطه کوچیک رو دور میزدم و هزاران مبارزه تکراری که دیگه ساعت های اخر تهوع اور شده بود رو داشتم تجربه میکردم ... جوری شده بود که دراز میکشیدم تو یه دستم گوشیم بود تو نت و دسته رو گذاشته بودم رو شکمم و با یه دست بازی میکردم بدون اینکه اصلا حواسم به بازی باشه . بله من خوشحال میشدم به بهانه این ترفی یه بار دیگه کل بازی رو برم و ازش لذت میبرم ... و هیچ مجلی نبود اگه تروفی جا افتاده رو در همین حینی که از بازی و داستان و شخصیت ها لذت میبرم بگیرم (که قطعا در اینده بازم بازیش میکنم)
ولی ۱۵۰ ساعت ... روح گردی برای یه تروفی احمقانه ترین حرکت تاریخه ... که هدفش نه لذت بردن بازیکنه و نه چالش ایجاد کردن ... دلیلش فقط اینه که نزاره بازی هفته اول تو بازار دسته دوم انبوه شه .

به نظر من هم باید یه سیستم ارزیابی تروفی بزارن .... هم یه سیستم ارزش یابی ... خیلی مسخره است که مثلا همه بازی ها مثلا هزار امتیاز اچیومنت دارن و یه تعداد تروفی مشخص .

البته یه مورد دیگه هم هست بخش مولتی پلیر ... من یه بازی رو یه سال بعد از عرضه اش گرفتم ... وقتی رفتم تو بخش مولتی پلیرش تبدیل به ghost town شده... تکلیف من چیه ..به من چه که بازی مخاطب نداره... باید یه فکری هم به حال این موضوع کنن

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
داش مگه با کلت گذاشتن بالا سرت که پلات کنی همه ی بازیا رو من کلا 2 3 تا بازی پلات کردم
کلا پلات کردن کاره وقت گیریه دلیلی هم نیست هر بازی رو که تموم میکنی پلات شه
من به شخصه بازی ای رو میرم سمت پلات که برام جذاب باشه تکرار کردن بازی و تروفی غیر معقولی و خیلی وقت گیری هم نداشته باشه
به شخصه اگه این قابلیت همه گیر شه و در حد 1 دلار هم قیمتش باشه این کار رو نمیکنم چون برام لذتی ندارن بازیایی که خوده آدم پلات کنه لذتش بیشتره

Sent from my D6603 using Tapatalk
خوب نه معلومه نه ولی بازی های انحصاری چی مخصوصا بازی GT5 که هنوز که هنوز بعداز این همه سال نتوانستم پلاتش کنم یا بازی های دیگه من بیشتر تمرکزم به بازی های انحصاری تا مولتی پلیر مخصوصا اون بازی های انیمه ای مثل CATHERINE که باید خودم شانسی و صلواتی ردش کنم که اصلا نمیدونم باید چیکارش کنم دو تا تروفی داره موندم توش
خوب برای این جور موقعیت ها که اگر نتوانستی و زوتو زدی میتوانی تروفیشو بخری درست نمیگم ولی برای مواقعی که گیر کردی و پیش از 100 ساعت بازی کردی و اخرش به نتیجه ای نرسیدی بخرش و خودتو راحت کن درست نمیگم دوست من

Final fantasy xiii یه تروفی داشت ... که همه صلاح ها رو باید به دست بیاری ...
من همه رو گرفتم و همه رو ارتقا دادم ....

باز تروفیش باز نشد .... با تمام لیست های صلاها و اکسسوری های که از بازی تو نت بود چک کردم ... همه رو گرفته بودم ....هر بار که چک میکردم بازی چیزی نبود که نگرفته باشم بازم باز نشد ...
رفتم صلاح ها رو باز خریدیم و هر تو هر ارتقایی یه مدلش رو داشتم بازم باز نشد ...
به خاطر همین تروفی من ۲۵۰ ساعت از عمر و زندگیم رو گذاشتم اخرشم باز نشد ....
حالا یکی که بازی رو هول هولی تموم میکنه تا از قیمتش نیفته و بزاره برای فروش .. از فلسفه تروفی حرف میزنه .
ههههههه زورت بیاد من بعداز 5 سال پلاتش کردم\m/\m/

• Like
Reactions: vaan 2

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرم قابلیت بدی نیست مخصوصا برای تروفیهای گلیچ شده اینایی هم مخالفن حتما تروفی گلیچ شده به تورشون نخورده نمیدونن چی هست مثلا من توی انچارتد کالکشن (انچارتد 3)تمامی گنجهارو گرفتم ولی تروفی رو نداد مجبور شدم یه بار دیگه برم تا بده که دهنم سرویس شد
ضمنا این پول داخل بازی هست نه پول واقعی بعدشم به سختی بدست میاد
کاش سونی ورژن تروفی 2 رو که بعضی از بازیها مثه دد اسپیس 2داخلشون یه قسمت بود که نوشته بود مثلا از یک تروفی چقدر پیشروی کردی رو روی همه بازیها میذاشت اینجوری ادم میفهمید مثلا از تروفی 1000کیل چندتا کیل گرفته چندتا مونده

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
آقا بیخیال بحث شو...:D حالا 100 بار هم بگی که بزارید بازی بیاد ببینیم قضیه چیه، دوستان بازم حرف خودشونو میزنن...
مسخره بودن تروفی هم که شد مشکل بعضی از گیمرا :| خیلی دوست دارم بدونم چه کسی از اون تروفی فوق‌العاده‌ی DOOM که اگه توی ایران باشی نمیتونی بگیریش، خوشش میاد و به نظرش مسخره نیست! (نوش جون کسی که تلاش میکنه میگیره؛ باید واسه گرفتنش پاشی بری خارج از کشور! :D) یا مثلا یکی از تروفی‌های Ratchet & Clank که باید از یه اسلحه روی همه‌ی دشمنا استفاده کنی ولی هیچ شمارش‌گری توی بازی نداره که روی کدومشون استفاده کردی و ممکنه 5 بار بازیو تموم کنی و هنوز تروفی رو نگرفته باشی؛ حالا اگه هم همه‌ چیو درست انجام بدی احتمال این هست که دچار یه گلیچ بشی و کلا سیوت به فنا بره (همون اتفاقی که واسه من افتاد!) یعنی در واقع همون تلاش رو کردی(شایدم بیشتر) ولی یکی تروفی رو گرفته یکی نگرفته :|. اینا فقط یکی دو نمونس...همین الان به لیست تروفی‌های من سر بزنید میبینید که بالای 4-5 تا بازی هستش که فقط یه تروفیش مونده و قابل گرفتن نیست...فک کنم یکیش هم Shadow of Mordor بود که مشکل سرور داشت :|حالا که یکی داره یه روش جایگزینی توی بازیش میزاره که ممکنه به درد بخوره همه ریختن اینجا که نکن! آخه عزیزان این واسه راحتی کار خودشون نیست که! اضافه کردن همین ویژگی هم زمان و هزینه برده...واسه مسخره کردن منو تو نیومدن اینو درست کنن...حالا ممکنه بار آزمایشی داشته باشه یا هر هدف دیگه‌ای ولی مطمئن باشید اگه می‌خواستن به این چیزا فکر نکنن کلا بیخیالش می‌شدن و مثل بقیه یه لیست تکراری و مسخره از تروفی ها رو منتشر می‌کردن که بعدا هم اگه مشکلی پیش بیاد عمرا سراغ آپدیت کردنش یا حلش برن...
اینو بازم میگم: کسی که به تروفی گرفتن اهمیت میده، میره سراغ درست گرفتنش نه از همون اول بره سراغ پول داخل بازی...من این ویژگی رو واسه زمانی که یه تروفی مشکل داره یا یه چیز مسخرس، مناسب میدونم...حالا ممکنه جواب بده یا جواب نده...باید بازی عرضه شه و ببینیم.
این پیشگویی‌هاتون در مورد باز شدن پای EA و Acti و ... به این مسائل هم شوخیه دیگه؟! :D حتما میدونید که همه‌ی تروفی‌ها از طریق سونی فعال و تایید میشه و همینطوری نیست که بفروشی و حراجش کنی ! :D یعنی در واقع تروفی‌ها واسه سونی هستش و سازنده فقط موظفه که یه لیست تروفی درست کنه و واسه سونی بفرسته. مثلا EA میتونه وجب به وجب بازیشو جداگونه بفروشه ولی نمیتونه با تروفی‌ها واسه خودش درآمدزایی کنه.
کلا به نظرم این اسم خرید که روش گذاشتن/گذاشتید باعث میشه بعضیا تحریک بشن...اگه یه اسم دیگه مثل راهِ جایگزین یا همچین چیزی میزاشتن فک نکنم این همه مخالف پیدا میکرد.
بعضیا هم که فکر میکنن هر کی داره مخالفت میکنه حتما تروفی‌ها واسش سخت بوده و نمیتونسته بگیره که فعلا چیز خاصی بهشون نمی‌گم ولی انصافا همینطوری رو هوا نتیجه‌گیری و قضاوت نکنید لطفا قبلش یکم فکر بکنید. :)
DOOM هم ميشه تروفيش رو گرفت كافيه چيز پي ان Share كني رفيقم همينطوري پلاتش كرد !

• Like

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:-"#-o

ده سال گذشته از اجرای این قابلیت .. هر روز به جای بهتر شدن داره بدتر میشه و مشکلاتش بیشتر... درست شدنی بود که میکردن ...

یعنی هدشات کردن تو رینبو انقدر سخته که کسی مجبور باشه بره بخردش :D
حالا اون مثال بود r6 3 تا تروفی سخت داره
یکیش 100 تا دیفند تو تروریست هانت ببری (که با وجود آدم های مریض خیلی سخته و تو مخیه)
200 نفر از شت دیوار بزنی
2500 تروریست و بکشی
فکر کنم منی که شهید شدم و تا گرفتم الان یکی بیاد بخره
اون موقع است که تروفی بی مصرف میشه
همین الانش هم تروفی چیز زیاد جالبی نیست فقط آدم و وادار به انجام یه سری کار میکنه تا تو گیم بیشتر بمونه

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
حالا اون مثال بود r6 3 تا تروفی سخت داره
یکیش 100 تا دیفند تو تروریست هانت ببری (که با وجود آدم های مریض خیلی سخته و تو مخیه)
200 نفر از شت دیوار بزنی
2500 تروریست و بکشی
فکر کنم منی که شهید شدم و تا گرفتم الان یکی بیاد بخره
اون موقع است که تروفی بی مصرف میشه
همین الانش هم تروفی چیز زیاد جالبی نیست فقط آدم و وادار به انجام یه سری کار میکنه تا تو گیم بیشتر بمونه
بابا این حرف ها رو نداره .. وقتی ملت میشینن پای بازی ... تمام بازی رو از یوتیوب میبینن و مطابق چیزی که یوتوب دیدن بازی رو میرن ... خب منم میگم فرق اینا که اینطوری بازی ها رو میرن یا پلات میکنن با من چیه ... ؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه افتخارم میکنن به خودشون .
تو رینبو چند نفر تو هر تیم قرار میگیرن ؟ تو کیلزون مرسناری دو تا تیم ۴ نفره بازی میکردیم که ۹۰ درصد اوقاتم تکمیل نمیشد ..ولی باید ۱۰۰۰۰ کیل میگرفتی ... کمپینشم کل نفراتی که میتونستی بکشی زیر ۵۰۰ نفر بود.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر