خرید Trophies های NieR: Automata میسر شد!!!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,717
نام
Ebrahim
22532208986_bcb6be3cf7_o.jpg

عنوان اکشن/نقش آفرینی NieR: Automata قرار است به همراه قابلیت عجیبی عرضه شود.در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

برای اولین بار، در بازی های پلی استیشن سازندگان قابلیتی به بازی اضافه کرده اند که شما می توانید تروفی های بازی را خریداری نمایید.

طبق تصویری منتشر شده توسط یکی از Reddit به نام youkatei، شما می توانید تروفی های بازی را براساس واحد پولی که در بازی وجود دارد خریداری نمایید نه پول واقعی. این کاربر نسخه ژاپنی بازی را انجام داده است.

لازم به ذکر است که، این خبر هنوز توسط Square Enix تایید نشده است.

عنوان Nier Automata قرار است 7 مارس برای پلتفرم PS4 عرضه شود.

nier-trophies.jpg

لینک منبع

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,659
بابا این حرف ها رو نداره .. وقتی ملت میشینن پای بازی ... تمام بازی رو از یوتیوب میبینن و مطابق چیزی که یوتوب دیدن بازی رو میرن ... خب منم میگم فرق اینا که اینطوری بازی ها رو میرن یا پلات میکنن با من چیه ... ؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه افتخارم میکنن به خودشون .
تو رینبو چند نفر تو هر تیم قرار میگیرن ؟ تو کیلزون مرسناری دو تا تیم ۴ نفره بازی میکردیم که ۹۰ درصد اوقاتم تکمیل نمیشد ..ولی باید ۱۰۰۰۰ کیل میگرفتی ... کمپینشم کل نفراتی که میتونستی بکشی زیر ۵۰۰ نفر بود.
ببین مسئله این مثلا شما برای تروفی دیفیکالتی یه بازی که خیلی سخته پول میدی میره اون آخرین دجه بازی و میگییری این دیگه خیلی ظلمه

• Like
Reactions: se.phi.roth

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
ببین مسئله این مثلا شما برای تروفی دیفیکالتی یه بازی که خیلی سخته پول میدی میره اون آخرین دجه بازی و میگییری این دیگه خیلی ظلمه
پول کجا بود .. من جای خود بازیم با در یه دری پول جور میکنم میدم ... پول بیام بدم تروفی .. مگه عقلم پاره سنگ داره

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
پول کجا بود .. من جای خود بازیم با در یه دری پول جور میکنم میدم ... پول بیام بدم تروفی .. مگه عقلم پاره سنگ داره
من نمیدونم چرا تو هر پستی کلمه ی خرید و پول و ... رو در رابطه با تروفی میبینی، فکر میکنی منظور پول واقعیه!
منظور واحد پولی بازی و خرید با این واحد پولیه!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان بیخیال
حالا ببینیم فعلا سر این بازی بیاد تا ببینم عکس العمل جامعه گیمرها بر سر اون خرید تروفی از طریق پول بازی چی میشه
اخرش انها کار خودشون رو میکنن و ما هم الکی داریم حرص میخوریم سر موضوعی که هیچ غلطی نمیتوانیم بکنیم

• Like
Reactions: gamer1998y

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
من نمیدونم چرا تو هر پستی کلمه ی خرید و پول و ... رو در رابطه با تروفی میبینی، فکر میکنی منظور پول واقعیه!
منظور واحد پولی بازی و خرید با این واحد پولیه!
دقیقا هست ..الان ذهنیت خیلیا تو این تاپیک اینه که قراره پول نقد بدیم بخریم .

سیستم تروفی خیلی ایراد داره و به هیچ وجه من الوجود بالانسی توش موجود نیست و قانون و مشخصه هم نداره ...
و سونی هم هیچ اقدامی برای رفع مشکلات و بهینه سازی این سیستم بعد ۱۰ سال نکرده ...

من الان با این کاری که با نیر کردن این دید رو دارم که اقا یکی پیدا شد که بیاد یه راه حلی بده برای رفع این مشکلات ... و بگه اقا این سیستم ایراد و مشکل داره در حدی که من میتونم بفروشمش

هر چند من خودمم باهاتون موافقم که این بدترین و مضخرف ترین راه حل ممکن بود
...
مثل این میمونه که بخوان ابروش رو درست کنن بزنن چشمشم کور کنن ...

ولی وقتی خود اصل کاریا هیچ دردی رو دوا نمیکنن .

ضمن اینکه با وجود این همه تروفی گاید و فیلم های یوتیوب دیگه تروفی اون ارزش سابق رو نداره .. دیگه ملت حتی یک دقیقه هم به مغزشون فشار نمیارن ... یه جا گیر میکنن .. سریع الان میرم یوتیوب میبینم ... بابا nice try
.

آخرین ویرایش:
  • Like

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,522
نام
امین
مساله مهمی نیست بنظرم هر کی تو خودش دید عادی بگیره هر کی ام حس و حالش یا سختی واسش ناراحت کنندس میخره :D

من خودم که هیچ وقت واسه تروفی بازی نکردم و همیشه بازیو اون جوری که "دوس دارم" تموم میکنم نه اون مدلی که سازنده میخاد>میخواد.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر