خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,301
نام
Amin
تو یکی از سایتهای وطنی که نویسندش بنظر ادم مطلع و بدون تعصب میومد تی وی ال جی sm9000 رو بهترین تی وی برای ps5 معرفی کرده ، برای سایز ۵۵ اینچ و رنج قیمت ۲۰ تومن ، دوستان تایید میکنن این مدل رو ؟ یا اینکه صبر کنم تا شهریور ماه که میخوام کنسول رو بخرم ؟ چون مدل برای سال ۲۰۱۹ هست و بزودی قدیمی میشه و همینطور مشکل کنتراست و رنگ مشکی رو داره ..

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تو یکی از سایتهای وطنی که نویسندش بنظر ادم مطلع و بدون تعصب میومد تی وی ال جی sm9000 رو بهترین تی وی برای ps5 معرفی کرده ، برای سایز ۵۵ اینچ و رنج قیمت ۲۰ تومن ، دوستان تایید میکنن این مدل رو ؟ یا اینکه صبر کنم تا شهریور ماه که میخوام کنسول رو بخرم ؟ چون مدل برای سال ۲۰۱۹ هست و بزودی قدیمی میشه و همینطور مشکل کنتراست و رنگ مشکی رو داره ..
نه اونو بیخیال شو
سونی x900h فکر کنم 22 میلیون باشه قیمتش

• Like
Reactions: LES BLEUS

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349

اگه رو HDR نظر داري جالب نيس ، البته كنتراست روي تم تيره ي همه رنگ ها تاثير گذاره مثلا يادمه رو ips رد دد بازي ميكردم موقع ابري شدن هوا خيلي فرقش بود با va يا oled رنگها.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
قطعا صبر کن نسل جدید بیاد تا شما بخوای کنسول رو بخری نسل جدید در بازار موجوده که حق انتخابتم برای تلویزیون گیمینگ بیشتر هست

• Like

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,301
نام
Amin
قطعا صبر کن نسل جدید بیاد تا شما بخوای کنسول رو بخری نسل جدید در بازار موجوده که حق انتخابتم برای تلویزیون گیمینگ بیشتر هست
منتظر x9000j هستم ببینم تفاوت قیمتش چقدره

یک عدد led سامسونگ 40h6390 خریداری شد به قیمت 1990
با تشکر از آقا سعید و راهنمایی های خوبشون که بدور از هیچگونه تعصب روی برند خاص که با ارائه سایتهای مقایسه و بررسی همراه بود نظرشونو میدادن
یادش بخیر سال 2014 این تی وی رو برای ps4 گرفتم . انصافا هم خوب جواب داد.قیمت ها رو هم آدم نگاه میکنه صدر رحمت به اصحاب کهف ?

• Like
Reactions: dooste.man83

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
سلام
دوستان تلویزیون 43 اینچ چی پیشنهاد میدین ؟
فول اچ دی باشه
هوشمند باشه
هنگ و کندی و ... نداشته باشه
تو دیجیکالا مارکهای سام و جیپلاس رو نگاه کردم ولی خیلی ها گفتن که مشکل هنگ داره
و اینکه سام و جیپلاس پنل هاشون رو از سامسونگ و الجی میگیرن ؟!
نظرتون در مورد تی سی ال یا دوو چیه ؟

• Like
Reactions: Adidas95

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,301
نام
Amin
صحبت های شما درست... من هم دلم با ۹۰۰۰ نیست... اما ۹۵۰ برای گیم نیست... فقط هم مشکل vrr و hdmi نیست... input lag بدی داره... ودرسته روشنایی خوبی داره، کانترست پایین تری داره...

مدلهای دیگه هم هرکدام مشکلات خودشون رو دارند... مثلا q70t در حرکات سریع مشکل داره...

یه q80t میمونه که ظاهرا همه چی تمامه ولی تو بازار نیست... اگر هم بیارن معلوم نیست چند بدن... همون هم من تو مغازه سایز ۶۵ دیدم مشکی اش تعریفی نبود نسبت به قیمت...

وقتی جمیع جوانب رو میسنجم... نهایتا میرسم به همین ۹۰۰۰ که نسبت قیمت و کارایی معقولتری داره ولی خودم هم دلم باهاش نیست....

از اون طرف هم بازار و فروشنده ها و قالتاق بازی هاشون... کلا خرید تلویزیون رو تبدیل به یک معمای پیچیده کرده...
سلام ، شما تونستی مدلی رو انتخاب کنی؟
اگه میخواستی x9000h رو بعنوان مانیتور ازش استفاده کنی حتما یه سر به قسمت ریویو سایت rting بزن ، اون آخر در قسمت نظرات کاربران ، انگار مشکل تاریه فونت رو یه رزولوشن خاص داره و خیلیا تی وی رو پس دادن.
بعد از اعتراضات فراوان مثل اینکه سونی دوباره گفته که آپدیت vrr رو برای این مدل در دستور کار داره :)

• Like
Reactions: BFG 9000

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
سلام ، شما تونستی مدلی رو انتخاب کنی؟
اگه میخواستی x9000h رو بعنوان مانیتور ازش استفاده کنی حتما یه سر به قسمت ریویو سایت rting بزن ، اون آخر در قسمت نظرات کاربران ، انگار مشکل تاریه فونت رو یه رزولوشن خاص داره و خیلیا تی وی رو پس دادن.
بعد از اعتراضات فراوان مثل اینکه سونی دوباره گفته که آپدیت vrr رو برای این مدل در دستور کار داره :)
والا اون قدر زمان گذشت که دیگه این مدلهای قدیمی آن چنان ارزش خرید ندارن... مدل 9000 سونی برای استفاده ای که من دارم زیاد جواب گو نیست... وگرنه هم تو بازار زیاده هم قیمتش نسبتا معقول...

در مورد رزولوشن، این مدل سونی فقط 1080 و 4k در حالت عادی ساپورت می کنه... که اگر تو این دوتا وضوح خوبی داشته باشه کافی هست... 1440 60 هرتز رو هم به صورت forced اجرا می کنه...

فعلا ترجیح میدم صبر کنم مدلهای جدید بیان یا سامسونگ Q80T قیمت مناسبش بیاد

• Like
Reactions: Natural Killer

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
اقعیت من برای ps5 نمی خوام... برای pc می خوام... منتها چون اون ور تاپیک نداره... مهمان کنسول بازها شدم...

به هر حال مهاجرت از مانیتور به تلویزیون راحت نیست... یک مقدار از سخت گیری ای که دارم سر همین موضوعه... تلویزیونی می خوام که تا جای ممکن به مانیتور نزدیک باشه...
من 3 4 سال پیش از مانیتور به TV مهاجرت کردم، واقعا راضیم، حتی FPS آنلاینم میزنم، انقدرا وسواس نداشته باشید، تکنولوژی TV ها خیلی پیشرفت کرده و الان دیگه از نظر اینپوت لگم (به استثنای مانیتورای گرون قیمت گیمینگ) با سایر ماینتورها فرقی ندارن، اینپوت لگ از یه مقدار پایین تر (مثلا 10 15 میلی ثاینه) واقعا تفاوت محسوسی نداره
مسئله جانمایی و نصب TV برای PC خیلی مهم هست که باید حتما یه فاصله خوبی بذاریش که بهترین کیفیتو بگیری
شما الان از روی چه مانیتوری میخوای بیای روی TV ؟؟؟

• Like
Reactions: BFG 9000

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
من 3 4 سال پیش از مانیتور به TV مهاجرت کردم، واقعا راضیم، حتی FPS آنلاینم میزنم، انقدرا وسواس نداشته باشید، تکنولوژی TV ها خیلی پیشرفت کرده و الان دیگه از نظر اینپوت لگم (به استثنای مانیتورای گرون قیمت گیمینگ) با سایر ماینتورها فرقی ندارن، اینپوت لگ از یه مقدار پایین تر (مثلا 10 15 میلی ثاینه) واقعا تفاوت محسوسی نداره
مسئله جانمایی و نصب TV برای PC خیلی مهم هست که باید حتما یه فاصله خوبی بذاریش که بهترین کیفیتو بگیری
شما الان از روی چه مانیتوری میخوای بیای روی TV ؟؟؟
اینپوت لگ گیمینگ تی وی ها خوبه منتها طبق گفته دوستان کیفیت آن چنان راضی کننده ای ندارن تو این حالت...

مثلا سامسونگ Q80T اینپوت لگش تو حالت غیر گیم به طور محسوسی بهتر از سونی ۹۰۰۰ هست...

مانیتور فعلی من سامسونگ BX 2285 هست... پنل تی ان، ۲۱/۵ اینچ، 1080 با ریسپانس تایم ۲ میلی ثانیه... رنگ آبی پنل از اول ضعیف بود و رنگها آن طور که می خوام نیست و کمی مایل به سبزه... سام سرویس محترم تو مدل نمایشگاهی ظاهرا از یک پنل دیگه استفاده کرده بود چون بعد از تحویل اصلا تصویر در اون حد نبود... به هر حال از خرداد ۹۲ تا حالا بدون هیچ مشکل و پیکسل سوختگی داره کار می کنه... همین راضی کننده است...

اما در مورد جای تی وی نکته طلایی ای گفتی چون یکی از مسائلی هست که هنوز به نتیجه نرسیدم...

این پایه های ایستاده چرخ دار چطور هستن؟ قابلیت تنظیم ارتفاع و جا به جایی هم دارند...

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,557
نام
پوریا
دوستان تا زیر 5 میلیون مانیتور چیزی پیشنهاد میدید؟ 23 اینچ باشه بهتره ولی 21 هم باشه خیلی فرقی نداره. مارک و اینام برام مهم نیست.
ممنون

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,301
نام
Amin
والا اون قدر زمان گذشت که دیگه این مدلهای قدیمی آن چنان ارزش خرید ندارن... مدل 9000 سونی برای استفاده ای که من دارم زیاد جواب گو نیست... وگرنه هم تو بازار زیاده هم قیمتش نسبتا معقول...

در مورد رزولوشن، این مدل سونی فقط 1080 و 4k در حالت عادی ساپورت می کنه... که اگر تو این دوتا وضوح خوبی داشته باشه کافی هست... 1440 60 هرتز رو هم به صورت forced اجرا می کنه...

فعلا ترجیح میدم صبر کنم مدلهای جدید بیان یا سامسونگ Q80T قیمت مناسبش بیاد
مدل q80t حدود ۲۰۰ دلار گرونتر از ۹۰۰۰h هست البته با ۷ سال گارانتی که واسه ما پشمه :/ ، یکی از مشکلات عجیبش اینه

We received reports that the Q80T has visible stuttering and judder when watching sports. This could be most noticeable with cable sports. If you've experienced the same thing, let us know.

یه تاپیک هم در این خصوص در rting هست که انگار موقع دیدن بازی فوتبال در صحنه های سریع تصویر یه سری خط های ریز عمودی ظاهر میشه ! خیلیا هم تایید کردن و تی وی رو برگشت زدن.حالا فکر کنم ینفر تو این تاپیک این تی وی رو داره ، اگه کامنت رو میبینه جواب بده.
برای مدل های جدیدتر مثل 9000j تا بیاد ایران و قیمتش منطقی شه حداقل یکسال دیگه طول میکشه ...

تو این دو هفته ایی که تحقیق کردم برای کاربری خودم ( ps5 و تماشای فوتبال از شبکه های hd ) و اگه فرض کنیم سونی به قولش عمل کنه و آپدیت vrr رو ارائه بده بهترین مدل همون 9000h هست که قیمتشم منطقی شده تو ایران و الان موقع خریدش هست...

این سایت سلام بابا کسی تجربه خرید ازش داشته ؟

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
مدل q80t حدود ۲۰۰ دلار گرونتر از ۹۰۰۰h هست البته با ۷ سال گارانتی که واسه ما پشمه :/ ، یکی از مشکلات عجیبش اینه

We received reports that the Q80T has visible stuttering and judder when watching sports. This could be most noticeable with cable sports. If you've experienced the same thing, let us know.

یه تاپیک هم در این خصوص در rting هست که انگار موقع دیدن بازی فوتبال در صحنه های سریع تصویر یه سری خط های ریز عمودی ظاهر میشه ! خیلیا هم تایید کردن و تی وی رو برگشت زدن.حالا فکر کنم ینفر تو این تاپیک این تی وی رو داره ، اگه کامنت رو میبینه جواب بده.
برای مدل های جدیدتر مثل 9000j تا بیاد ایران و قیمتش منطقی شه حداقل یکسال دیگه طول میکشه ...

تو این دو هفته ایی که تحقیق کردم برای کاربری خودم ( ps5 و تماشای فوتبال از شبکه های hd ) و اگه فرض کنیم سونی به قولش عمل کنه و آپدیت vrr رو ارائه بده بهترین مدل همون 9000h هست که قیمتشم منطقی شده تو ایران و الان موقع خریدش هست...

این سایت سلام بابا کسی تجربه خرید ازش داشته ؟
سلام دوست عزیز من چند ماه q80t رو دارم استفاده میکنم..۵۵ اینچ..به هیچ عنوان همچین مشکلی رو ندیدم..هم فوتبال زیاد بازی کردم هم زیاد دیدم ..خیلی هم تصویر روون و عالی بوده ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر