خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
کسی تلوزیون 32 اینچ FullHD یا 4K میشناسه در به در دنبالشم ولی هیچی پیدا نمیکنم همشون HD اند

Sent from my TA-1032 using Tapatalk
کلا سایز 43 برای 4K هم خیلی خیلی به سختی پیدا بشه چه برسه به 32 و برای سایز کوچکتر از این هم هم باید برید سراغ خرید مانیتور با هزینه بسیار بسیار بالا
در کل در سایز پایین خودتون رو درگیر 4K نکنید که فقط هزینه اضافه هست
البته دسته دوم 32 اینچ و فول اچ دی فکر کنم پیدا بکنید اما جدید و آکبند خیر

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
کلا سایز 43 برای 4K هم خیلی خیلی به سختی پیدا بشه چه برسه به 32 و برای سایز کوچکتر از این هم هم باید برید سراغ خرید مانیتور با هزینه بسیار بسیار بالا
در کل در سایز پایین خودتون رو درگیر 4K نکنید که فقط هزینه اضافه هست
البته دسته دوم 32 اینچ و فول اچ دی فکر کنم پیدا بکنید اما جدید و آکبند خیر

٣٢ اينچ اكبند بانه پيدا ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
ارزونترین تلوزیون 40 یا 43 اینچ مارک سونی FullHDچه قیمت هست؟
(ترجیحا از فروشگاه اینترنتی یا مغازه ای که ارسال بکنه)
**اسمارت نباشه+اندرویدی هم نباشه**

و اینکه الان تلوزیون سونی درجه یک و دو داره؟ یک توضیح کوچیک آگه بدین ممنون میشم
تلوزیون سونی آگه خراب شه قطعاتش گیر میاد؟
کار با تلوزیون اسمارت برای افراد سن بالا سخته؟

آخرین ویرایش:

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
ارزونترین تلوزیون 40 یا 43 اینچ مارک سونی FullHDچه قیمت هست؟
(ترجیحا از فروشگاه اینترنتی یا مغازه ای که ارسال بکنه)
**اسمارت نباشه+اندرویدی هم نباشه**

و اینکه الان تلوزیون سونی درجه یک و دو داره؟ یک توضیح کوچیک آگه بدین ممنون میشم
تلوزیون سونی آگه خراب شه قطعاتش گیر میاد؟
کار با تلوزیون اسمارت برای افراد سن بالا سخته؟

پ. خ شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: mrhdir

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
من بیخیال تلوزیون سونی شدم قیمتاش بالاست تعمیراتش هم پرسیدم خرجش بیشتره قطعه هم براش کم یاب
حالا سامسونگ 40 اینچ یک مدل دیدم پنج و پونصد ولی سامسونگ تصویرش کلا به دلم نیست رنگاش خیلی غلیظ و غیر واقعی هست
یک مدل LG هم دیدم LM5500 این مصریش رو بهم گفتن 6500 کره ایش هم 7500
من تازه شندیدم سامسونگ و ال جی تقلبی هم دارند جطور میشه فهمید اصله؟

حالا موندم چکار کنم
کلی شرکتای دیگه هم هست آدم اصلا میمونه پاناسونیک فیلیپس توشتیبا k-ELEC آیوا ایوولی هایسنس سام جی پلاس

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
چرا تو این تاپیک کسی جوابگو نیست؟؟ واقعا لنگ موندم
من الان تلوزیون قبلیمون که دوو بود و خیلی بی کیفیت بود رو فروختم و الان بی تلوزیون هستیم

بودجم 5 الی 6 ملیون هست تلوزیون 40 اینچ فول اچ دی میخوام بگیرم

بیشتر دلم سونی میخواست که مدل ارزون قیمتش تو شهرمون(آبادان) نیست یک مدل R350 دیدم تو سایت سلام بابا 6 ملیون 300 ولی با هزینه ارسالش میوفته 7500

سامسونگ بهم قیمت دادن 5 ملیون و پونصد مونتاژ مصر یکدونه هم گارانتی دار گفتن 6500

الجی هم مدل Lm5500 که 43 اینچ رو مونتاژ مصر گفتند 6500

من از رنگبندی صفحه نمایش هایش های سامسونگ چه تو تلوزیون چه گوشی هاش که خیلی جیغ هستن و غیر طبیعی اصلا خوشم نمیاد دوست دارم طبیعی باشه آیا از تو تنظیماتش میشه اینکارو انجام داد؟

• Wow
Reactions: IMANOKA

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
چرا تو این تاپیک کسی جوابگو نیست؟؟ واقعا لنگ موندم
من الان تلوزیون قبلیمون که دوو بود و خیلی بی کیفیت بود رو فروختم و الان بی تلوزیون هستیم

بودجم 5 الی 6 ملیون هست تلوزیون 40 اینچ فول اچ دی میخوام بگیرم

بیشتر دلم سونی میخواست که مدل ارزون قیمتش تو شهرمون(آبادان) نیست یک مدل R350 دیدم تو سایت سلام بابا 6 ملیون 300 ولی با هزینه ارسالش میوفته 7500

سامسونگ بهم قیمت دادن 5 ملیون و پونصد مونتاژ مصر یکدونه هم گارانتی دار گفتن 6500

الجی هم مدل Lm5500 که 43 اینچ رو مونتاژ مصر گفتند 6500

من از رنگبندی صفحه نمایش هایش های سامسونگ چه تو تلوزیون چه گوشی هاش که خیلی جیغ هستن و غیر طبیعی اصلا خوشم نمیاد دوست دارم طبیعی باشه آیا از تو تنظیماتش میشه اینکارو انجام داد؟

خدمت شما جواب دادم قبلا
به هر حال تلویزیون سونی قیمتش بالاست وقتی می خواید کم هزینه کنید خیلی انتظار نداشته باشید
رنگ تلویزیون سامسونگ کلا توی مدل های پایین قیمت مقداری آبرنگی هست و بر اساس نوع فرمتی که داره پخش میکنه گاهی دچار کشیدگی تصویر هم میشه چون موتور پردازش تصویرش به همون اندازه قیمتش ضعیف هست و پنل ها هم ضعیف هست
الجی توی این قضیه بهتر عمل کرده و رنگ هاش واقعی تره البته به نچرال بودن سونی نمیرسه
تلویزیون رو اگر از نمایندگی و فروشگاه های تهران تهیه نمیکنید که جنس ایرانی بجای اصلی بهتون میدن و خیلی هم نمیتونید هزینه کنید پس میتونید پول گارانتی ندید
اینکه تلویزیون ساخت کجاست اهمیتش به داشتن زبان فارسی و داشتن گیرنده دیجیتال ( ماهواره ای ) برمیگرده وگرنه کیفیت ساخت همشون نزدیک به همه ( مجارستان و مصر و ... )
بازم توصیه میکنم اگر نمیتونید خیلی هزینه کنید یک دست دوم تمیز پیدا کنید و تست کنید و مدت تست بگیرید و بخرید
اگر دنبال ارزون ترین جا هستید باید از گناوه خربد کنبد که قیمتش از بانه هم خیلی بهتره فقط مراقب باشید جنس آکبند بهتون بدن
کلام آخر اینکه سونی هم ارزون ترین مدلش رو همون W660 رو پیشنهاد میدم که راضیتون میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Wow
Reactions: IMANOKA and mrhdir

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
ببخشید الان تلوزیون های سامسونگ و ال جی ساخت کدوم کشور منو فارسی داره؟

و اینکه توی گناوه از ظاهر دستگاه و جعبه اش میشه فهمید دست دوم؟ کلا اینکه جنس دست دو بندازن چیز رایجی هست یا کم پیش میاد؟

تلوزیون r350 سونی اگه گیرم اومد بگیرم؟؟
قیمتش تو سلام بابا 6300 هست ولی با هزینه ارسال میشه 7500
اگه تو گناوه پیدا کنم میخرم

****یک سوال مهم****
بنظرتون تلوزیون 32 اینچ سونی که کیفیتش HD هست از فاصله دو نیم متری کیفیت پایین تری نسبت به 40 اینچ فول اچ دی نشون میده؟ یا قابل تشخیص نیست؟

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
ببخشید الان تلوزیون های سامسونگ و ال جی ساخت کدوم کشور منو فارسی داره؟

و اینکه توی گناوه از ظاهر دستگاه و جعبه اش میشه فهمید دست دوم؟ کلا اینکه جنس دست دو بندازن چیز رایجی هست یا کم پیش میاد؟

تلوزیون r350 سونی اگه گیرم اومد بگیرم؟؟
قیمتش تو سلام بابا 6300 هست ولی با هزینه ارسال میشه 7500
اگه تو گناوه پیدا کنم میخرم

****یک سوال مهم****
بنظرتون تلوزیون 32 اینچ سونی که کیفیتش HD هست از فاصله دو نیم متری کیفیت پایین تری نسبت به 40 اینچ فول اچ دی نشون میده؟ یا قابل تشخیص نیست؟
دوست عزیز چون مدلی رو که می خواید بخرید مشخص نیست و اعلام نکردید پس بهتره منوی فارسی رو بر اساس مدل خریداری شده یا خودتون جستجو کنید یا از طریق فروشنده جویا بشید و به شرط ازش خرید کنید به چندین دلیل
1- مثلا در مدل مونتاژ مصر در بعضی مدل ها منوی فارسی دارد در بعضی ندارد
2- در بعضی مدل ها فارسی و رسیور رو باید از داخل منوی مخفی تلویزیون فعال کرد

سامسونگ های مونتاژ شده در کشورهای اروپایی معمولا گیرنده ماه واره دارد که به همین دلیل معمولا در مغازه ها موجود نیست و مخفیانه وارد میشن
از طریق منوی مخفی تلویزیون ها معمولا می تونید ساعت کارکردشون رو مشخص کنید که البته فروشنده میتونه قبل فروختن صفرش کنه اما از نوع بسته بندی و لیبل های روی تلویزیون میتونید تشخیص بدید
البته از جا و آدم معتبر بخرید دیگه نیاز به نگرانی نیست

R350 سونی پایین ترین تلویزیون سونی هست و پیشنهاد میدم تا تصویرش رو ندید از نزدیک خرید نکنید که پشیمون نشید ولی w660 اوکی هست میتونید بخرید

در مورد سوال آخرت بستگی به پنل تلویزیون و منبع پخش و موتور پردازش تلویزیون و تنظیمات داره اما کلا در شبکه های اونوری و صدا و سیما در هردو کیفیت پخش HD یا 1080i هست و کلا دو تا شبکه صدا و سیما 1080P هست و یکی هم 4K
شبکه های ایرانی اونور آبی هم که همگی 1080i هست و HD
در نتیجه در پخش محتوا چون سورس شما HD هست پس تفاوتی نمیکنه تلویزیون HD باشه یا FULL HD
در مورد تلویزیون های 4K هم اگر کیفیت بهتری در پخش محتوای HD و FULL HD دارن بخاطر بحث آپ اسکیل هست
نکته آخر در پنل های مشابه هرچی سایز پنل تلویزیون بزرگ تر میشه ترکم پیکسلی کمتر میشه در نتیجه کیفیت پخش از دید چشم شما کاهش پیدا میکنه که خودش رو در کیفیت های پخش SD کاملا نشون میده

آخرین ویرایش:

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
پس اگه من پولم به سونی 40 اینچ نرسه بنظرتون سایز 32 اینچش رو بگیرم که فول اج دی نیست؟
استفاده ام واسه پلی 4 بازی کردن هست
اما میدونم که افت کیفیت پیدا میکنه 720p واسه پلی 3 مناسب بود همونطور که 4k واسه پلی 5 لازمه

ما یک تلوزیون ال جی 42 اینچ داشتیم گارانتی دار (احتمالا مونتاژ ایران) که فکر کنم سال 94 گرفته بودیمش چهارماه پیش صفحه اش سوخت اشتباهی که کردیم بجای تعمیر که 1 تومن خرجش بود گفتیم بفروشیمش یدونه نو بگیریم
چون فاصله چشممون با تلوزیون حدودا 2 و نیم متره تا 3 متره گفتیم کوچکتر بگیریم
یه 32 اینچ دوو گرفتیم!!!
کیفیتش واقعا افتضاح و داغون تنظیماتش بسیار ساده طوری که نمیشد نور (backlight) تلوزیون رو تنظیم کرد!!! کنتراست و روشنایی رو میشد ولی شدت نور لامپ هارو خیر

تلوزیون ال جی که داشتیم کیفیتش اوکی بود فقط تنها مشکلی که من تو بازی ها داشتم این بود که مثلا نور تلوزیون رو تنظیم میکردم روی یک مقداری اگر محیط بازی روشن بود مثلا لامپ داشت یا نور خورشید بود تصویر به خوبی دیده میشد اما آگه توی بازی شب میشد و یا وارد جای تاریک میشدم باید نور تلوریون رو زیاد میکردم مگرنه هیچ چیز دیده نمیشد همین برای خودش دردسر داشت و اگر کلا نور تلوزیون رو زیاد میزاشتم اگه محیط بازی روشن بود چشمم رو اذیت میکرد شدت نور

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر