خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
شاید کنتراست این مدل رو کاغذ نسبت به مدلهای دیگه پایین تر باشه ولی با توجه به تغییر الگوریتم بکلایتها و تغییر نوع led ها واقعا تو کنترل نور خیلی پیشرفت کرده و تو باقی موارد هم واقعا خوبه ، من بررسیهای زیادی ازش خوندم و یه اپگرید خوبه نسبت به مدل ۲۰۱۹ هستش برعکس سامسونگ که عملا پسرفت خالص بوده
یه مورد دیگه هم که واقعا مدلهای ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ سونی رو بی همتا میکنه چیپست مرکزی اونهاست که تقریبا نزدیک به دو برابر برندهایی دیگه تصاویر رو شارپ میکنن که واقعا جای هیچ صحبتی باقی نمی مونه
من امروز رفتم دو تا مدل سري ٨ ال جي رو ديدم
متاسفانه سوني نبود كه ببينم
بنظره شخصيم كيفيت تصوير x8500 سوني از ال جي sm9000 بالاتره طبق ويديوهايي كه تو يوتيوب ديدم منتهي خيليها ميگن ال جي بهتره سوال بر انگيز شده برام واقعا

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
خب راستش چون به پنل ips علاقه ندارم مدلهای خوبش رو هم نمیشناسم ، ولی بین این دو مدل که خودتون گذاشتید ال جی بهتر به نظر میاد
منم به ips علاقه ندارم حقيقتا
حتي همين سري ٨٥٠٠ هم ٨٥ اينچش پنل VA داره
به نوعي اجباري دارم مي خرم

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
شاید کنتراست این مدل رو کاغذ نسبت به مدلهای دیگه پایین تر باشه ولی با توجه به تغییر الگوریتم بکلایتها و تغییر نوع led ها واقعا تو کنترل نور خیلی پیشرفت کرده و تو باقی موارد هم واقعا خوبه ، من بررسیهای زیادی ازش خوندم و یه اپگرید خوبه نسبت به مدل ۲۰۱۹ هستش برعکس سامسونگ که عملا پسرفت خالص بوده
یه مورد دیگه هم که واقعا مدلهای ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ سونی رو بی همتا میکنه چیپست مرکزی اونهاست که تقریبا نزدیک به دو برابر برندهایی دیگه تصاویر رو شارپ میکنن که واقعا جای هیچ صحبتی باقی نمی مونه
از قدیم تو ایران میگفتن tv فقط sony اینجوری جا افتاده ولی در مورد قدرت بسیار زیاد شارپ کردن و upscale که فرمودین 2 برابر ساموسونگه و سامسونگ پسرفت کرده. من این دو مدل هم رده از لحاظ قیمت سامسونگ و سونی رو کنار هم گذاشتن و اصلا همچین قدرتی که میگن رو در شارپ کردن و upscale نمیبینم.

قدرت upscale و شارپ کردن سامسونگ Q80t در کیفیت 720p

q80t-upscaling-720p-large.jpg

قدرت upscale و شارپ کردن sony x950h در کیفیت 720p

x950h-upscaling-720p-large.jpg

Samsung Q80/Q80T QLED Review (QN49Q80TAFXZC, QN50Q80TAFXZC, QN55Q80TAFXZC, QN65Q80TAFXZC, QN75Q80TAFXZC, QN85Q80TAFXZC)
Sony X950H Review (XBR49X950H, XBR55X950H, XBR65X950H, XBR75X950H, XBR85X950H)

• Like
Reactions: BFG 9000

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
از قدیم تو ایران میگفتن tv فقط sony اینجوری جا افتاده ولی در مورد قدرت بسیار زیاد شارپ کردن و upscale که فرمودین 2 برابر ساموسونگه و سامسونگ پسرفت کرده. من این دو مدل هم رده از لحاظ قیمت سامسونگ و سونی رو کنار هم گذاشتن و اصلا همچین قدرتی که میگن رو در شارپ کردن و upscale نمیبینم.

Samsung Q80/Q80T QLED Review (QN49Q80TAFXZC, QN50Q80TAFXZC, QN55Q80TAFXZC, QN65Q80TAFXZC, QN75Q80TAFXZC, QN85Q80TAFXZC)
نکته جالبی که تو این عکس خیلی خوب مشخصه و شاید خیلی ها ندونن، نمایش رنگ آبی بهتر سونی هست، که در واقع نه به خاطر بهتر بودن سونی، بلکه به خاطر ضعف کوانتوم دات در نمایش رنگ آبی هست.

در مورد ۸۵۰۰ هم واقعا تصویرش حداقل تو فیلمهایی که تو خود مغازه پخش میشه واقعا دلنشینه، من قبل از خوندن نقدها و مقایسه ها دیدمش خوشم اومد ولی خب رو کاغذ نا امید کننده به نظر میاد

• Like
Reactions: saeid72

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
من امروز رفتم دو تا مدل سري ٨ ال جي رو ديدم
متاسفانه سوني نبود كه ببينم
بنظره شخصيم كيفيت تصوير x8500 سوني از ال جي sm9000 بالاتره طبق ويديوهايي كه تو يوتيوب ديدم منتهي خيليها ميگن ال جي بهتره سوال بر انگيز شده برام واقعا
چون tv هاشون یه جوری رنگ بندی و کانفیگ میکنن (با کمک موتور پردازش) که ضعف های tv رو پر کنن برای همین زیاد تفات ها به چشم نمیاد. ولی اگه سایز بزرگتر و قیمت یکسان میتونی ips lg بخری انتخاب اولت. ولی اگه تفاوت قیمت در سایزهاشون زیاد نیست سونی x8500 پنل با کنتراست بالاتری داره. ولی اگه مدل x8500e منظورته نظر من tv ساخت 2020 بخر گذشته ها گذشته و تی وی سال 2017 خریدش جالب نیست. مخوصا sm9000 خوبه نظر منم اینه نسبت به x8500e چون قدیمی شده
اینجا هم ببین
TVs: Reviews

نکته جالبی که تو این عکس خیلی خوب مشخصه و شاید خیلی ها ندونن، نمایش رنگ آبی بهتر سونی هست، که در واقع نه به خاطر بهتر بودن سونی، بلکه به خاطر ضعف کوانتوم دات در نمایش رنگ آبی هست.

در مورد ۸۵۰۰ هم واقعا تصویرش حداقل تو فیلمهایی که تو خود مغازه پخش میشه واقعا دلنشینه، من قبل از خوندن نقدها و مقایسه ها دیدمش خوشم اومد ولی خب رو کاغذ نا امید کننده به نظر میاد

آره دیگه همرو سرکار گذاشتن هی تکونولوژی جدید از آستین در میارن یه چیز بهتر کنن یه چیز بدتر بفروشن(روشنایی tv تکنولوژی کوانتوم خیلی زیاد شده). از اونا نباید ایراد گرفت اونا وظیفشونه بفروشن ما باید قدر پولمون بدونیم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BFG 9000

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
چون tv هاشون یه جوری رنگ بندی و کانفیگ میکنن (با کمک موتور پردازش) که ضعف های tv رو پر کنن برای همین زیاد تفات ها به چشم نمیاد. ولی اگه سایز بزرگتر و قیمت یکسان میتونی ips lg بخری انتخاب اولت. ولی اگه تفاوت قیمت در سایزهاشون زیاد نیست سونی x8500 پنل با کنتراست بالاتری داره. ولی نظر من tv ساخت 2020 بخر گذشته ها گذشته و تی وی سال 2017 خریدش جالب نیست. مخوصا sm9000 خوبه نظر منم اینه نسبت به x8500 چون قدیمی شده
اینجا هم ببین
TVs: Reviews

آره دیگه همرو سرکار گذاشتن هی تکونولوژی جدید از آستین در میارن یه چیز بهتر کنن یه چیز بدتر بفروشن(روشنایی tv تکنولوژی کوانتوم خیلی زیاد شده). از اونا نباید ایراد گرفت اونا وظیفشونه بفروشن ما باید قدر پولمون بدونیم
جفت مدلهاي lg sm9000 و sony x8500g
ماله ٢٠١٩ هستن

• Like
Reactions: saeid72

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
جفت مدلهاي lg sm9000 و sony x8500g
ماله ٢٠١٩ هستن
آهان من گفتم شاید مدل x8500e منظورت باشه. پس این قسمت قدیمی بودن رو فاکتور بگیر

والا سامسونگ که اصلا پیدا نمیشه
پر شده بازار از tcl و xvision و اینجورچیزا

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
اصلا نخر فروششون بدبختیه. sony lg samsung فقط

سلام دوستان یه تلویزیون هوشمند ۴۹ اینچ که باش شبکه های داخلی نگاه کرد چی خوبه بگیرم، سالی ممکنه دو سه ماه هم بیشتر استفاده نشه.

همین 49 اینچ 4k hdr بدون گارانتی تو دیوار بخر lg یا سامسونگ. ولی دقیقا چه مدلی بستگی به بودجه نهاییت داره

آخرین ویرایش:

(STALKER)

کاربر سایت
Aug 4, 2011
261
نام
سامان

ویدیو با کیفیت بالا ببین تا تفاوت رو متوجه بشی ، تو عکس که تفاوت قابل ملاحظه ای ندارن
ضمنا تو upscale تقریبا برندهای معروف خوب عمل میکنن ولی باز سونی دست برتر رو داره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان ترجیحا تلویزیون های قدیمی تر نخرید
معمولا این تلویزیون های قدیمی تر پشت ویترینی بوده یا با یک مدل جدید جایگزین شده
کلا ریسک اش بالا هست تازه از لحاظ تکنولوژی های بکار رفته و مدت ساپورت نرم افزاری هم مناسب نیست

در مجموع بنظرم تفاوت 9500G و 9500H کمه
بعیده میدونم کسی تفاوت خاص این دو رو متوجه بشه مگر اینکه کنار هم بزاریشون

• Like
Reactions: Khashayarthegrea

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من نمیترسونم
9500 حدود 10 ماه قبل 14 تومن بود
عید قیمتش 20 میلیون بود
الان سلام بابا با هزینه حمل و نقل بالای 33 قیمت زده
تصمیم خرید هم با خودتون هست من فقط سعی میکنم کمک کوچکی به شما بکنم همونطور که دوستان دیگه در اینجا به خود من کمک کردن
این پست من رو یادتونه یکی دو روز پیش گزاشتم الان سلام بابا با هزینه حمل و نقل و گارانتی زده 35 تومن :)) روزی یک میلیون داره گرون میشه !!!
فکر کنم واسه PS5 که 500 دلاره هم باید 30 میلیون بزاریم کنار :-??

آخرین ویرایش:

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
551
نام
Ahmadreza
آقا نظرتون راجع به سونی X8000G چیه؟
فرق آنچنانی با X7000G داره؟
من برای مصرف روزمره و گیم میخوام بگیرم. توی همون رنج گزینه بهتری هم هست؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
آقا نظرتون راجع به سونی X8000G چیه؟
فرق آنچنانی با X7000G داره؟
من برای مصرف روزمره و گیم میخوام بگیرم. توی همون رنج گزینه بهتری هم هست؟
x7000G چیز جالبی نیست کلا سمتش نرو ( نه کیفیت تصویر خوب نه سیستم عامل نه امکانات )
همون 8000G حداقل قابل قبول تره

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,487
نام
امین
x7000G چیز جالبی نیست کلا سمتش نرو ( نه کیفیت تصویر خوب نه سیستم عامل نه امکانات )
همون 8000G حداقل قابل قبول تره

گزینه خوبیه با توجه به پولش.
ساپورت چندساله سونی رو داره و اندروید تی وی که دسترسی بهتری به محتوای وب در اختیارتون میزاره و میتونید برنامه های تی وی و ... از استور گوگل بروز نگه دارید.
من روش گیم هم تست زدم با یه کانفینگ درست تصویر قابل قبولی میده.
چند ما پیش 49 اینچش رو واسه برادرم گرفتیم 7.500
الان نمیدونم چند میدن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر