خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
پول زیاد دارین به جای مدل های گرون tv های سایز بزرگ تر بخرین.به جای رده بالای 43 برین رده متوسط 55 بخرین .120 هرتز کنسول ها هم خیلی زود به افسانه تبدیل میشه و tv 120 هرتزی فقط پول توی جوب ریختن. بین tv با کنتراست بالا و روشنایی hdr بیشتر و رفرش ریت بیشتر و سایز بزرگ. نظر من اینه سایز بزرگ برندس
فرمول من برای خرید 4k @ 60 Hz + 10 bit HDR و بقیه بودجه سایز بزرگ و بزرگتر
این در مورد تماشای محتوای فیلم و شبکه های تلویزیونی صدق میکنه
چند سال پیش یک بار همچین اشتباهی رو کردم و موقع گیم وقتی کیفیت پخش محتوای HDR و کمبود روشناییش رو دیدم بر سر کوبیدم که چه اشتباهی کردم و پولم رو دور ریختم
البته خدا کمک کرد با فروشنده صحبت کردم تلویزیون رو برام تعویض کرد وگرنه که واقعا خودم رو نمی بخشیدم

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
این در مورد تماشای محتوای فیلم و شبکه های تلویزیونی صدق میکنه
چند سال پیش یک بار همچین اشتباهی رو کردم و موقع گیم وقتی کیفیت پخش محتوای HDR و کمبود روشناییش رو دیدم بر سر کوبیدم که چه اشتباهی کردم و پولم رو دور ریختم
البته خدا کمک کرد با فروشنده صحبت کردم تلویزیون رو برام تعویض کرد وگرنه که واقعا خودم رو نمی بخشیدم
من برعکس شما چند سال پیش یه tv رده بالا سامسونگ 32 خریدم و موقع فروش هیچ کس توجه ای به این حرفا نداشت و به قیمت 32 معمولی فروختم
سایز بزرگ تر مثلا سایز 60 بخری چند سال دیگه tv داری که هم سایز معمول tv های بروز هست و خیلی بهتر میفروشی . کیفیت بالاتر بخری در واقع سایز بزرگ تر رو فدای کیفیتی میکنی که چند سال دیگه در مقابل Tv های بروز اصلا کیفیت بالا حساب نمیشه و از رده خارجه و فروش با ضرر بیشتری داری.(درواقع میخوام بگم پولی که صرف سایز میشه بعد چند سال ارزش خودش ر و حفظ میکنه ولی پولی که برای کیفیت میدی بعد چند سال از رده خارج میشه)
ولی حالا بعضیا مثل شما رو کیفیت خیلی حساس هستند دیگه چاره ای نیست

• Like
Reactions: dargon9090

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
879
من برعکس شما چند سال پیش یه tv رده بالا سامسونگ 32 خریدم و موقع فروش هیچ کس توجه ای به این حرفا نداشت و به قیمت 32 معمولی فروختم
سایز بزرگ تر مثلا سایز 60 بخری چند سال دیگه tv داری که هم سایز معمول tv های بروز هست و خیلی بهتر میفروشی . کیفیت بالاتر بخری در واقع سایز بزرگ تر رو فدای کیفیتی میکنی که چند سال دیگه در مقابل Tv های بروز اصلا کیفیت بالا حساب نمیشه و از رده خارجه و فروش با ضرر بیشتری داری.(درواقع میخوام بگم پولی که صرف سایز میشه بعد چند سال ارزش خودش ر و حفظ میکنه ولی پولی که برای کیفیت میدی بعد چند سال از رده خارج میشه)
ولی حالا بعضیا مثل شما رو کیفیت خیلی حساس هستند دیگه چاره ای نیست
عزیز این حرفا چیه شما میزنید و با استناد به چه چیزی؟!!

همین سایزی که شما روش خیلی مانور میدید بدون در نظر گرفتن کیفیت بالا عملا یه انتخاب بد محسوب میشه.شما احساس میکنید سایز بالا همیشه یه نکته مثبت برای خریدار به حساب میاد ؟! اگر انلاین بازی میکنید باید بگم همین سایز برای شما رسما یه کنسر خالص میشه. اگر هم بازی نمیکنید و افلاین میزنید باز هم تی وی سایز بزرگ نیازمند کیفیت درخور ان سایز هست .
در مورد برچسب قیمتی هم تی وی با سایز 65 نسبت به همان مدل سایز 55 پرش قیمت نامعقولی دارد مخصوصا تو کشور ما .

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,206
نام
محمد
سلام دوستان یه تلویزیون هوشمند ۴۹ اینچ که باش شبکه های داخلی نگاه کرد چی خوبه بگیرم، سالی ممکنه دو سه ماه هم بیشتر استفاده نشه.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
عزیز این حرفا چیه شما میزنید و با استناد به چه چیزی؟!!

همین سایزی که شما روش خیلی مانور میدید بدون در نظر گرفتن کیفیت بالا عملا یه انتخاب بد محسوب میشه.شما احساس میکنید سایز بالا همیشه یه نکته مثبت برای خریدار به حساب میاد ؟! اگر انلاین بازی میکنید باید بگم همین سایز برای شما رسما یه کنسر خالص میشه. اگر هم بازی نمیکنید و افلاین میزنید باز هم تی وی سایز بزرگ نیازمند کیفیت درخور ان سایز هست .
در مورد برچسب قیمتی هم تی وی با سایز 65 نسبت به همان مدل سایز 55 پرش قیمت نامعقولی دارد مخصوصا تو کشور ما .
اینا همش ترفند تبلیغاتی برای خالی کردن جیب من و شما هستش
اصلا کیفیت چه معیاری داره؟ هیچی یک چیز موقت فعلا به شما tv با کیفیت میفروشن که چند سال دیگه با اومدن مدلای جدیدتر tv شما بی کیفیت هست. درواقع کیفیت نسبیه. tv با کیفیت بالای ۳ سال پیش الان در حد بی کیفیت ترین tv هاست
اما سایز بزرگ همیشه با ارزش هست
سایز بزرگ نیازمند محتوای با کیفیت هست. کیفیت tv های امروزی مناسب هست ونیازی به tv رده بالا برای سایز بزرگتر نیست
از تفاوت کیفیت tv ها برای خودتون غول ساختید تفاوت های زیاد فقط توی تست هاست. البته گیمرها که سر یه ذره ظرافت سایه بیشتر حاضرن هزینه و کل کل کنن خب معلومه که دنبال این tv ها برن. ولی حواستون باشه به ضرر فروش tv های رده بالا که میخرین

Samsung RU7100
این یک مدل عالی از نظر من

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
q70r از تکنولوژی Full-Array برای نور دهی استفاده میکنه
q70t از تکنولوژی Edge استفاده میکنه و همین مورد q70r 2019 رو خیلی ارزشمندتر میکنه
ولی اگه 9500h پیدا کردی حتما تهیه کن پشیمون نمیشی
این 9500h بنظرم کنتراست اش با توجه به قیمت اش خوب نیست اگر بخوایم اطلاعات Riting رو درست بدونیم کنتراست زیر 4000 دیگه با وجود پنل VA واقعا ضعیف میشه اونم با این قیمت

(STALKER)

کاربر سایت
Aug 4, 2011
261
نام
سامان
این 9500h بنظرم کنتراست اش با توجه به قیمت اش خوب نیست اگر بخوایم اطلاعات Riting رو درست بدونیم کنتراست زیر 4000 دیگه با وجود پنل VA واقعا ضعیف میشه اونم با این قیمت
شاید کنتراست این مدل رو کاغذ نسبت به مدلهای دیگه پایین تر باشه ولی با توجه به تغییر الگوریتم بکلایتها و تغییر نوع led ها واقعا تو کنترل نور خیلی پیشرفت کرده و تو باقی موارد هم واقعا خوبه ، من بررسیهای زیادی ازش خوندم و یه اپگرید خوبه نسبت به مدل ۲۰۱۹ هستش برعکس سامسونگ که عملا پسرفت خالص بوده
یه مورد دیگه هم که واقعا مدلهای ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ سونی رو بی همتا میکنه چیپست مرکزی اونهاست که تقریبا نزدیک به دو برابر برندهایی دیگه تصاویر رو شارپ میکنن که واقعا جای هیچ صحبتی باقی نمی مونه

• Like
Reactions: Khashayarthegrea

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر