خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
:|
حالا کدوم پلیری با dpi 8000 پلی میده ؟!!

عملا اگه بخواد رو همون 60 هرتز مانور بده با 60 فرم خب اینجا میشه بفرمایید معنی نسل بعد چی هست؟
حالا یه چیزی پروندم شما جدی نگیر
نسل بعد 4k هست و بازیا هم 30 فریم و 60 فریم

• Like
Reactions: saeed_sg

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
مانیتور قطعا برای یک گیمر حرفه ای که روزی چندین ساعت گیم میزنه مخصوصا بازی های آنلاین از هر لحاظ بهتره
من چون تجربه استفاده از هر دو رو داشتم شما روی مانیتور خیلی مسلط تر به بازی هستی و مخصوصا اگر یک کامپیتور مخصوص گیمینگ استفاده کنی لذت واقعی گیم چند برابر میشه و دقیقتر بگم محو بازی میشید

مثلا لذتی که شما موقع بازی کردن کال آف دیوتی با موس و کیبورد روی مانیتور حرفه ای و سیستم دسکتاپ میبری اصلا قابل قیاس با کنسول با قدرت محدود و دسته با قدرت مانور محدود نیست
همونطور که وقتی یک بازی شبیه ساز رانندگی و با فرمون بازی میکنی قابل قیاس با دسته ی یک کنسول نیست

خود من اگر رفتم سمت تلویزیون چون علاوه بر گیم بحث استفاده به عنوان تلویزیونش هم مطرح بود ولی اگر کاربردتون فقط گیمینگ هست اونم به طور حرفه ای و آنلاین یک مانیتور 4k خوب بردارید

rpg44

کاربر سایت
Jan 21, 2020
3
دوستان یه سوال داشتم تلویزیون مlgsm9500مدل ۵۵اینچ داره؟ آخه تو اینترنت فقط مدل ۶۵ اینچش هست ولی بعضی سایتای ایرانی مدل ۵۵اینچشم می فروشن.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
دوستانی که Q70 R رو خریدن Backlight Bleed ـش در چه حده ؟ همین که گوشه های تصویر یکم سفیدتره و تو خیلی از تلوزیون های LCD هست این مشکل . باید اتاق تاریک باشه و داخل صحنه های تاریک مشخص میشه .
یه چیزی تو این مایه هاست :

163342

----

واقعا تو خرید TV موندم خودم . با اینکه Oled کیفیت تصویرش عالیه و تو اتاق تاریک هم خیلی خوبه و مثلا همین Backlight Bleed رو کلا نداره توش ولی خب یکی دوتا مشکل اساسی هم داره آدم نمیدونه چیکار کنه . این Agressive Brightness نمیدونم چیچی قضیش چیه میگن هی فرت و فرت نور صفحه رو کم میکنه که رو تلوزیون فشار نیاد . اه ... نشد یه چیز پرفکت درست کنن آدم با خیال راحت بخره .

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
دوستانی که Q70 R رو خریدن Backlight Bleed ـش در چه حده ؟ همین که گوشه های تصویر یکم سفیدتره و تو خیلی از تلوزیون های LCD هست این مشکل . باید اتاق تاریک باشه و داخل صحنه های تاریک مشخص میشه .

View attachment 163342

----

واقعا تو خرید TV موندم خودم . با اینکه Oled کیفیت تصویرش عالیه و تو اتاق تاریک هم خیلی خوبه و مثلا همین Backlight Bleed رو کلا نداره توش ولی خب یکی دوتا مشکل اساسی هم داره آدم نمیدونه چیکار کنه . این Agressive Brightness نمیدونم چیچی قضیش چیه میگن هی فرت و فرت نور صفحه رو کم میکنه که رو تلوزیون فشار نیاد . اه ... نشد یه چیز پرفکت درست کنن آدم با خیال راحت بخره .
من اتاقم تاریکه تاریکه..خیلی سعی کردم متوجه این ABL بشم ولی نشدم..البته به نظرم اینقدر نورش زیاد هست(بازم تکرار میکنم اتاقم تاریکه) که من خودم سعی میکنم همیشه اولد لایت بیارم رو 80 چون واقعا چشم اذیت میکنه و بعد از 3 ساعت متوجه کم شدن روشنایی نشدم. شایدم اینقدر محو کیفیت و درخشندگی و زیبایی رنگ ها و سایه ها میشم که این مورد به چشم نمیاد.

• Like
Reactions: Scαrface

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679

View attachment 163342

----

من اصلاً این مشکل رو با Q70r ندارم. اتاق هم کاملاً تاریکه و تو صفحه سیاه تقریباً صفحه تلویزیون از فریم دورش قابل تشخیص نیست.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
من اتاقم تاریکه تاریکه..خیلی سعی کردم متوجه این ABL بشم ولی نشدم..البته به نظرم اینقدر نورش زیاد هست(بازم تکرار میکنم اتاقم تاریکه) که من خودم سعی میکنم همیشه اولد لایت بیارم رو 80 چون واقعا چشم اذیت میکنه و بعد از 3 ساعت متوجه کم شدن روشنایی نشدم. شایدم اینقدر محو کیفیت و درخشندگی و زیبایی رنگ ها و سایه ها میشم که این مورد به چشم نمیاد.
دست عزیزبعضی ها از اولد ها یک چیزی شنیدن اصلا نمیدونن چه زمانی این اتفاق میفته!!!!

• Like
Reactions: James Sunderland

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
منم برا اتاق تاریک میخوام و کلا باید نور و این چیزا رو کم کنم رو TV که چشم اذیت نکنه . اگر واقعا تو این 2-3 ساعت چیزی معلوم نمیشه عالیه . چون فقط دو تا قضیه نگران کننده داره یکی اون Burn in ـه که خب من راحت حتی نیم ساعت یک بار میتونم Manual رفرش کنم ( کلا بیشتر از 2 ساعت بازی نمیتونم بکنم نه وقتش رو دارم نه حوصلم میشه ) و یکی هم همین ABR هست که اگه میگید با نور کم زیاد چیزی معلوم نمیشه عالیه . فکر کنم صبر کنم CX ـه 48 بیاد و بخرم بهتر از QR 70 باشه .

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
منم برا اتاق تاریک میخوام و کلا باید نور و این چیزا رو کم کنم رو TV که چشم اذیت نکنه . اگر واقعا تو این 2-3 ساعت چیزی معلوم نمیشه عالیه . چون فقط دو تا قضیه نگران کننده داره یکی اون Burn in ـه که خب من راحت حتی نیم ساعت یک بار میتونم Manual رفرش کنم ( کلا بیشتر از 2 ساعت بازی نمیتونم بکنم نه وقتش رو دارم نه حوصلم میشه ) و یکی هم همین ABR هست که اگه میگید با نور کم زیاد چیزی معلوم نمیشه عالیه . فکر کنم صبر کنم CX ـه 48 بیاد و بخرم بهتر از QR 70 باشه .

امیدوار به وارد شدن سری cx نباش تا جایی که میدونم تابحال وارد نشده مضاف بر اینکه سایز 48 هم یه عامل دیگه ای برای وارد نشدنش هست بجاش از الدهای دیگه ای که موجود هست بگیر همینجا دوستان گرفتن راضی هم هستن

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
خرید از سایت های واسطه با این شرایطشون کار اشتباهی هست یک نمونه اش رو براتون میزارم ...قیمت تقریبا دو برابر براتون تموم میشه
البته بماند که خیلی از اینا جنس رو از دبی میخرن و به اسم خرید از آمازون آمریکا تحویل میدن :D:D
View attachment 162887
واسه بعضی موارد مثل لپتاپ و کارت گرافیک ارزون تر درمیاد یا مانیتور که اصلا داخل موجود نیست

• Like
Reactions: ahmadmdp

mohammadrezaf

کاربر سایت
Aug 28, 2009
35
نام
Mohammad

View attachment 163342

----

من خودم بعد از کلی تحقیق q70r خریدم واقعا از خریدم راضیم
نصبت به قیمتش کیفیت تصویرش فوق العاده عمق رنگ مشکی هم عالیه ( اگه oled lg که قیمتش خیلی بیشتر بزاری کنار واقعا رقیب نداره) این مشکل که تو لب های تصویر هست توی سری q سامسونگ اصلا وجود نداره
اگر بالای ۳۰ تومن میتونی هزینه کنی q80r یا q80t بگیر
مهمترین مسئله تو تلویزیون های سامسونگ pqi هستش که pqi q70r :3400
pqi q80r 3700
pqi q80t 3800

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام دوستان
من یه tv برای بازی ، فیلم و فوتبال میخوام
برای بازی های مولتی و ... مانیتور دارم فقط برای بازی های داستانی و فیفا لازمش دارم و دیدن فیلم برا همین فکر میکنم زیاد RT و RR برام مهم نیست
برای ps4 معمولی و در اینده ps5 میخوام
باید در ارتفاع بالا و تقریبا بالای مانیتور نصب بشه از هدفون استفاده میکنم و صدا زیاد مهم نیست برام
با بودجه ای که دارم به موارد زیر برخوردم
TU8000 55 RT:17.8 ILAG:9.7 RR:60 14.500
RU7170 55 RT:19.5 ILAG:10.9 RR:60 14.000
یه مدل GPLUS 55KU722S هم هست که اطلاعاتی ازش پیدا نکردم به قیمت 9 میلیون
با خوندم صفحات قبل مدل Q70R هم نظرم رو جلب کرد و اگه خیلی فشار بیارم به خودم شاید بتونم بگیرم

ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر مدل دیگه ای مناسب هست رو معرفی کنید

• Like
Reactions: saeed_sg

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
سلام دوستان
من یه tv برای بازی ، فیلم و فوتبال میخوام
برای بازی های مولتی و ... مانیتور دارم فقط برای بازی های داستانی و فیفا لازمش دارم و دیدن فیلم برا همین فکر میکنم زیاد RT و RR برام مهم نیست
برای ps4 معمولی و در اینده ps5 میخوام
باید در ارتفاع بالا و تقریبا بالای مانیتور نصب بشه از هدفون استفاده میکنم و صدا زیاد مهم نیست برام
با بودجه ای که دارم به موارد زیر برخوردم
TU8000 55 RT:17.8 ILAG:9.7 RR:60 14.500
RU7170 55 RT:19.5 ILAG:10.9 RR:60 14.000
یه مدل GPLUS 55KU722S هم هست که اطلاعاتی ازش پیدا نکردم به قیمت 9 میلیون
با خوندم صفحات قبل مدل Q70R هم نظرم رو جلب کرد و اگه خیلی فشار بیارم به خودم شاید بتونم بگیرم

ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر مدل دیگه ای مناسب هست رو معرفی کنید
به صرفه ترینش همین Q70R هست ولی اگر در کنارش یک آندرویید تی وی قوی هم می خواید که حداقل برای من بسیار کاربردی بود سونی 950G هم هست
در ضمن 55 اینچ سایز برزگی نیست که بشه توی ارتفاع بالا هم نصب کرد و فاصلت بیشتر از 2 یا 3 متر بشه دیگه فایده نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر