خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
ممنون از پاسخگویی...قیمت روز ال جی از بندر گناوه پرسیدم شده 15میلیون و اون سامسونگه شده 19...نسبت به چن روز گذشته ی تومن کم شده قیمت! ان شاءالله که کمتر هم بشه
بانه الان خيلي گرون تره
به هيج كدوم واقعا ميشه اطمينان كرد؟

sms12

کاربر سایت
Jun 15, 2008
24
بانه الان خيلي گرون تره
به هيج كدوم واقعا ميشه اطمينان كرد؟
راستش یکی از آشناهامون اونجا است و خودش برام قیمت میگیره میگه جنس خییییلی زیاد هست و تا چن هفته دیگه بازار اشباع میشه خصوصا تلویزیون...قیمتا هم دل بخواهیه هر کی یه قیمت میزاره...چن بار خرید داشتم از گناوه خداروشکر مشکلی تا حالا نداشتم.. البته خرید حضوری...راستی خودش هم میگه الان اکثر جنسای بانه رو از ما میان میگیرن!

اگه پولش زیاده یا اون 950 سونی رو بگیر یا همین مدلی که علی گرفته
راستش دلم نمیاد اینقد پول بدم برا سونی.. درسته از هر نظر عالیه ولی قیمتش زیادی رفته بالا...تو گناوه یکی داشت و 23 ملیون میخواست...یادمه فروردین 18 ملیون بود !

• Like
Reactions: Kiarash_united7

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
راستش یکی از آشناهامون اونجا است و خودش برام قیمت میگیره میگه جنس خییییلی زیاد هست و تا چن هفته دیگه بازار اشباع میشه خصوصا تلویزیون...قیمتا هم دل بخواهیه هر کی یه قیمت میزاره...چن بار خرید داشتم از گناوه خداروشکر مشکلی تا حالا نداشتم.. البته خرید حضوری...راستی خودش هم میگه الان اکثر جنسای بانه رو از ما میان میگیرن!

در مورد بانه یا امثال بانه چیزی که منو متعجب میکنه چرا هیچکدوم مانیتور نمیارند؟علتش چی هست واقعا؟! (شاید من در جریان نیستم ولی من چند جا پرسیدم و گفتن نمیاریم )

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
در مورد بانه یا امثال بانه چیزی که منو متعجب میکنه چرا هیچکدوم مانیتور نمیارند؟علتش چی هست واقعا؟! (شاید من در جریان نیستم ولی من چند جا پرسیدم و گفتن نمیاریم )
قيمت بالاخاش تقاضا براي خيلي كمه قيمت پايين هم نمي صرفه و تو بازار هست

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
خرید از سایت های واسطه با این شرایطشون کار اشتباهی هست یک نمونه اش رو براتون میزارم ...قیمت تقریبا دو برابر براتون تموم میشه
البته بماند که خیلی از اینا جنس رو از دبی میخرن و به اسم خرید از آمازون آمریکا تحویل میدن :D:D
Ashampoo_Snap_Sunday, August 30, 2020_12h44m33s_003_.jpg

آخرین ویرایش:

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
4k برای گیم، تا15

اگر 144 هرتز بخواهید قیمت ها واقعا بالاست.

برای درک بهتر این رو مشاهده بفرمایید که 60hz vs 144hz رو به نمایش میذاره. که اگر انلاین بازی میکنید مطمعنا smooth بودن تصویر واقعا یه امتیاز هست برای شما.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اگر 144 هرتز بخواهید قیمت ها واقعا بالاست.

برای درک بهتر این رو مشاهده بفرمایید که 60hz vs 144hz رو به نمایش میذاره. که اگر انلاین بازی میکنید مطمعنا smooth بودن تصویر واقعا یه امتیاز هست برای شما.

اقا این 144 هرتز و 240 هرتز واسه کسی هست که با موس 8000dpi میشینه کانتر 200 فریم میزنه. اونجا تفاوتو نشون میده
کنسول همون 60 هرتز کافیه نسل بعدم شاید یکی دوتا بازی 120 هرتز بیاد

• Like
Reactions: Scαrface

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
اقا این 144 هرتز و 240 هرتز واسه کسی هست که با موس 8000dpi میشینه کانتر 200 فریم میزنه. اونجا تفاوتو نشون میده
۸۰۰۰ دی پی آی از کجا درآوردی انصافاً؟ :D
عده کمی در گیمرا تهش رو ۱۲۵۰ پلی بدن عملا بالاتر که تعطیله
اکثرا روی ۴۰۰ یا ۸۰۰
برای کنسول بنظرم انتخاب مناسب تی وی هست

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• Like
Reactions: saeed_sg

mohammadrezaf

کاربر سایت
Aug 28, 2009
35
نام
Mohammad
اخه x900h سونی hdmi 2.1 داره ... از لحاظ کیفیت تصویر و‌ اینا نمیدونم کدوم بهتره ولی
درسته شما دارید مدل ۲۰۲۰ سونی رو با مدل ۲۰۱۹ سامسونگ مقایسه میکنی
در واقع اگه تحریم نبود رقیب x900h سونی مدل Q80T سامسونگ
اگه hdmi 2.1 که خیلی هم واجب نیست در نظر نگیری q70 از همه لحاظ بهتره و قیمت فکر کنم ۳ تا ۴ میلیون مناسب تره

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871

:|
حالا کدوم پلیری با dpi 8000 پلی میده ؟!!

عملا اگه بخواد رو همون 60 هرتز مانور بده با 60 فرم خب اینجا میشه بفرمایید معنی نسل بعد چی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر