خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
دوستان من اینجا رو پیدا کردم نوشته ساخت کره مونتاژ مصر خوبه؟ قیمتش چطوره؟ جای بهتری میشناسید راهنمایی کنید؟ در کل الان به نظرتون وقت خوبی برای خرید هست ؟
تلویزیون 49 اینچ اسمارت سامسونگ مدل 49RU7100
سلام
بله مونتاژ مصر بهتر هست تا مونتاژ چین
این هم مقایسه tu8000 و q80t

دوستان سلام
بعد از کش و قوسهای فراوان بالاخره تلویزیون زیر رو خریدم
Samsung TU7000
البته موقتی هست تا ببینم تکلیف اولدم چی میشه
فکر میکنم 15 تومن شد
دوستانیکه بودجه شون محدوده این آپشن هم بد نیست
البته نورش رو کاغذ کمه منتها امروز اولد خودمو هم با نرم افزار اندرویدی که داشتم تست کردم 150 نیت نشون داد تو فول ویندو
که اینم از برکات ABL هستش
در کل کسانیکه بودجه محدود دارین یا مثل من نمیخواین به جنس بدون گارانتی هزینه زیادی بکنین منتظر تست من باشین

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
دوستان سلام
Samsung TU7000
فکر میکنم 15 تومن شد
البته نورش رو کاغذ کمه منتها امروز اولد خودمو هم با نرم افزار اندرویدی که داشتم تست کردم 150 نیت نشون داد تو فول ویندو
در کل کسانیکه بودجه محدود دارین یا مثل من نمیخواین به جنس بدون گارانتی هزینه زیادی بکنین منتظر تست من باشین
شيائومي چي شد خوب نبود؟

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
شيائومي چي شد خوب نبود؟
سلام
والا شیائومی رو خیلی دوست داشتم وردارم ولی به چند دلیل منصرف شدم
1-اولا معلوم نشد که پنل ساخت LG هست یا TCL
2-همینطور آخرش نفهمیدم که پنل VA هست یا IPS
تو شهر من هیچ شورومی این تلویزیون رو نداشت که برم از نزدیک تستش کنم
3-شیائومی یدونه مدل داره فکر میکنم Mi tv 5 Pro باشه بیشتر منتظر این هستم
4-تو ریویوی اخیر که دیدم چند نفر از مشکلات بلوتوث دستگاه شاکی بودن
5-زمان راه اندازی اولیه تلویزیون یکم خیلی زیاد بود (حداقل چیزی که من تو ریویوها دیدم)
6-ترجیح دادم چیزی وردارم که ریویوی درست حسابی ازش باشه حداقل تو نت متاسفانه ریویوی هندی زیاد بود ازش

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
این 900H سونی هم از نظر روشنایی HDR ضعیف هست نسبت به پولی که میدید ارزش خرید نداره بنظرم مخصوصا VRR هم نداره بنظرم گزینه خوبی نیست اگر کسی از سری جدید سونی می خواد بخره همون 950H و 950G بهتر هستن

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
دوستان سللام
تلویزیون TU7000 بنده رسید
فردا ایشالله یه توضیح مختصر راجع بهش مینویسم
فقط اگر ویدیوی خاصی از یوتوب مدنظر دارین که میخواین بدونین تصویر این تی وی تو اون ویدیو چی هست بهم بگین

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان سلام
Samsung TU7000
فکر میکنم 15 تومن شد
شیائومی ها ips هستن

• Like

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
دوستان سلام
من tu7000 رو فرصتی شد و یه تستی کردم
تا الان همیشه سامسونگ سری 6 داشتم و 8 تا سری F
یه 2 سالی هم بود که اولد B7 استفاده کردم
من این tu7000 رو با اولد مقایسه میکنم
تا رنج 13-15 تومن یکی از بهترین هاست ولی نه بهترین
اگه تی وی میخرین سعی کنین پنل VA وردارین
مشکی تو این تی وی یکی از بهترین هاست ولی اولد نمیشه به هیچ وجه
البته یه حسنی که داره اینه که من تو اولد رنگ سورمه ای رو نمیدیدم ولی اینجا به لطف کنتراست پایینتر سورمه ای هم دیده میشه
نور پنل کم هست حداقل برای من البته نه که خیلی کم باشه ینی برای مونیتور و استفاده از نزدیک کاملا قابل قبول هست ولی برای
منزل و استفاده از فاصله دور فکر کنم کم باشه
رنگها به نسبت اولد حجم کمتری دارن و اونجوری اشباع نیستن ولی خوب هزینه هم نصف اولد هست
اینپوت لگ خیلی پایین و دوست داشتنی هست
من هیچ وقت تی وی رو روی حالت گیم مود استفاده نمیکنم ینی همیشه روی حالت Vivid یا Dynamic استفاده میکنم واسه همین
اینپوت لگ همیشه برای من بطور محسوسی بالا بوده ولی اینجا و تو tu7000 بصورت محسوس پایین هست
از سیستم عامل تایزن خوشم نمیاد بنطرم اول اندروید و بعد web os
زمان استارت تی وی واقعا کم هست
پخش فایل از طریق usb بد نیست من mp4 و mkv گزاشتم و پخش کرد
2 تا درگاه hdmi داره و یدونه usb که کم هستن نمیدونم چرا سامسونگ خساست به خرج داده
ABL نداره که برای منی که اولد داشتم واقعا اذیت کننده بود و الان دارم کیف میکنم
زاویه دید به شدت پایین هست و منکه از نزدیک نگاه میکنم کناره های تصویر تاریک تر هستن البته من از فاصله 60 سانتی نگاه میکنم
برن این نداره که دیگه تو اولد واقعا پدرم دراومد بسکه نگران برن این بودم و آخرش هم شد
صدای تی وی رو دوست ندارم به نطرم کیفیت لازم رو نداره البته شاید من به سیستم صوتی عادت کردم ولی خوب صدای اولد از این بهتر بود
بدنه پلاستیکی فریم لس هست و پایه ها هم پلاستیکی هستن
ریموت کنترل کوچیک و ساده ای داره و بلوتوث و هوشمند نیست و به اصطلاح کلاسیک هست که من خیلی بیشتر از ریموت جادویی دوسش دارم
در زمینه HDR به علت نور کم زیاد خوشم نیومد البته اینم بگم که از HDR اولد هم خوشم نیومده بود چون به قول سامسونگ برای داشتن HDR خوب
به نور 1000 نیتس احتیاج هست
ویندوز پنل رو به عنوان HDR شناسایی کرد
به نظر من رقیب این تی وی میتونه TCL P8S باشه
الجی ها هم متاسفانه کنتراست خیلی بدی دارن
حتی سونی 850g هم کنتراست ضعیفی داره ولی حجم رنگ و نورش به نظرم از این tu7000 بیشتره
در خاتمه هم یه چند تا عکس ضمیمه میکنم باز اگه دوستان ویدیوی خاصی از یوتوب مد نظر دارن بگن تا تست کنم
چون کابل نداشتم برای انتقال تصاویر از گوشی به سایت واسه همین از طریق تلگرام عکسها رو فرستادم

photo_2020-08-28_12-26-21.jpg
photo_2020-08-28_12-26-40.jpg
photo_2020-08-28_12-26-46.jpg
photo_2020-08-28_12-26-51.jpg
photo_2020-08-28_12-26-55.jpg
photo_2020-08-28_12-27-04.jpg
photo_2020-08-28_12-27-11.jpg
photo_2020-08-28_12-27-15.jpg
photo_2020-08-28_12-27-34.jpg
photo_2020-08-28_12-27-37.jpg
photo_2020-08-28_12-27-46.jpg

Attachments

• photo_2020-08-28_12-27-34.jpg
    photo_2020-08-28_12-27-34.jpg
    233.5 KB · مشاهده: 16

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان سلام
البته یه حسنی که داره اینه که من تو اولد رنگ سورمه ای رو نمیدیدم ولی اینجا به لطف کنتراست پایینتر سورمه ای هم دیده میشه
نور پنل کم هست حداقل برای من البته نه که خیلی کم باشه ینی برای مونیتور و استفاده از نزدیک کاملا قابل قبول هست ولی برای
رنگها به نسبت اولد حجم کمتری دارن و اونجوری اشباع نیستن ولی خوب هزینه هم نصف اولد هست
من هیچ وقت تی وی رو روی حالت گیم مود استفاده نمیکنم ینی همیشه روی حالت Vivid یا Dynamic استفاده میکنم واسه همین
اینپوت لگ همیشه برای من بطور محسوسی بالا بوده ولی اینجا و تو tu7000 بصورت محسوس پایین هست
2 تا درگاه hdmi داره و یدونه usb که کم هستن نمیدونم چرا سامسونگ خساست به خرج داده
زاویه دید به شدت پایین هست و منکه از نزدیک نگاه میکنم کناره های تصویر تاریک تر هستن البته من از فاصله 60 سانتی نگاه میکنم
برن این نداره که دیگه تو اولد واقعا پدرم دراومد بسکه نگران برن این بودم و آخرش هم شد
صدای تی وی رو دوست ندارم به نطرم کیفیت لازم رو نداره البته شاید من به سیستم صوتی عادت کردم ولی خوب صدای اولد از این بهتر بود
ریموت کنترل کوچیک و ساده ای داره و بلوتوث و هوشمند نیست و به اصطلاح کلاسیک هست که من خیلی بیشتر از ریموت جادویی دوسش دارم
در زمینه HDR به علت نور کم زیاد خوشم نیومد البته اینم بگم که از HDR اولد هم خوشم نیومده بود چون به قول سامسونگ برای داشتن HDR خوب
حتی سونی 850g هم کنتراست ضعیفی داره ولی حجم رنگ و نورش به نظرم از این tu7000 بیشتره
در خاتمه هم یه چند تا عکس ضمیمه میکنم باز اگه دوستان ویدیوی خاصی از یوتوب مد نظر دارن بگن تا تست کنم
چون کابل نداشتم برای انتقال تصاویر از گوشی به سایت واسه همین از طریق تلگرام عکسها رو فرستادم

View attachment 162575
View attachment 162576
View attachment 162577
View attachment 162578
View attachment 162579
View attachment 162580
View attachment 162581
View attachment 162582
View attachment 162583
View attachment 162585
View attachment 162586
مبارکت باشه ... خوب موقعی خریدی چون بزودی دلار میره بالا ...تلویزیون 55 اینچ هست ؟

• Love

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
مبارکت باشه ... خوب موقعی خریدی چون بزودی دلار میره بالا ...تلویزیون 55 اینچ هست ؟
قربون شما ممنونم
بله 55 هست
اولد رو هم میفرستم گارانتی ببینم ترتیب اثر میدن یا نه
میخواستم 950g بگیرم به چند علت نگرفتم
1- پولم نرسید
2- نورش زیاده و از فاصله نزدیک چشم رو خیره میکنه
3- VRR هم مزید علت شد گفتم صبر کنم ببینم سال آینده چی پیش میاد

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام دوستان...نظرتون درمورد lg sm9000 چیه؟درسته پنلش ips هستش ولی واقعا امکانات خوبی داره نسبت به قیمتش
وقتی می خوای اینقدر پول بدی قطعا Q70R سامسونگ بردار
lg sm9000 به اون قیمت نمی ارزه

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
دوستان سلام

View attachment 162575
View attachment 162576
View attachment 162577
View attachment 162578
View attachment 162579
View attachment 162580
View attachment 162581
View attachment 162582
View attachment 162583
View attachment 162585
View attachment 162586

مبارک باشه داداش، ما هم از همین سری ku7000 داریم که فکر میکنم مدل قدیمی تر همین تی وی جدید شما باشه و خیلی راضی هستیم خصوصا از لگش و حیطه رنگ و کنتراست خیلی خوبی هم داره، تنها مشکلشم فکر میکنم نورش باشه که ای کاش بیشتر می بود.

برای من جالبه شما که طرفدار پروپاقرص اولد بودی عاقبت به VA برگشتی، این مشکل burn in که گفتی اگر پیش بیاد تلویزیون به طور دائم سایه ی اون تصویر ثابت رو خواهد داشت؟ چون گفتی "آخرشم شد"! مگه این burn in بوجود اومده از تداوم یه تصویر ثابت به مرور خود به خود محو نمیشه؟

• Love

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر