خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
پرژکتور برای گیم چطوره دوستان؟
(ترجیحا ps4)
مناسب نیست به نظرم :

چون لامپی داره که طول عمر مشخصی داره و یک الی 2 سال جواب میده اگه زیاد گیم میزنید . طول عمر با توجه به قیمت از 2000 ساعت شروع میشه به بالا .

ولی اگه مشکل مالی نداری بگیرید از نظر سایزی اینچ که در اختیارتون قرار میده تجربه کم نظیری هست .

به نظرم تلویزیون بخرید یا مانیتور سایز بالا .

• Like
Reactions: Bijanlll

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
پرژکتور برای گیم چطوره دوستان؟
(ترجیحا ps4)
پروژکتور برای مصارف خانگی تا حالا تجربه نداشتم... ولی باید در عمل دید که از نظر نور و کنتراست و رنگ انتظارات رو برآورده می کنه یا خیر...
نصبش هم به این راحتی نیست.... علاوه بر محل قرار گیری خود پروژکتور، یه دیوار وسیع و خالی نیاز هست و احتمالا باید پرده مخصوص بزنید... البته پرده جمع شو هم هست ولی خب از نظر دردسر بخوای حساب کنی یکم از تی وی بیشتره... اتاق تاریک لازمه و در روز هم باس بی خیال بشی...

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
سلام
دوستانی که قدرت خرید کم دارند میتونن به تلویزیون های شیائومی هم فکر کنند . جدیداً در بازار زیاد شده و قیمتشون خیلی از الجی - سامسونگ و سونی پایین تره
و میشه گفت تقریباً برابر برند های داخلی خودمون مثل ایکس ویژن و جی پلاس هست .
قیمتشون خیلی خوبه نسبه به مشخصات

Xiaomi_Mi_TV4_UHD_Blu-ray_Test_omej1p.jpg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان در مورد تلویزیون های برند های مطرح مثل سونی و سامسونگ و ال جی بنظرم به اندازه کافی اینجا بحث شده و هرکس با مطالعه صفحات قبلی به جواب هاش میرسه

نظرم اینه یکم در مورد برند های متفرقه و ارزون هم بحث کنیم مخصوصا در سایز های زیر 50-55

اگر کسی تجربه استفاده از برند های متفرقه چه ایرانی چه چینی رو داره خیلی خوبه مطرح کنه به هر حال همه که نمیتونن 20 میلیون و بالاتر پول تلویزیون بدن

من شیائومی و TCL رو پیشنهاد می کنم، نگاه به اسم TCL نکنید، سریع ترین رشد فروش توی امریکا مال این برند هست و با سونی و پاناسونیک توی JOLED همکاری میکنه.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من شیائومی و TCL رو پیشنهاد می کنم، نگاه به اسم TCL نکنید، سریع ترین رشد فروش توی امریکا مال این برند هست و با سونی و پاناسونیک توی JOLED همکاری میکنه.
درست میگید اما من شنیدم TLC اینجا جنس چینی درجه چندمی هست و با اونی که میره توی آمریکا متفاوته احتمال میدم در داخل مونتاژ میشه ( از نزدیک تست نکردم و فقط نظرات خریدار هاش رو در سایت ها میخوندم طوری نبود کاملا راضی باشن ) البته از برند های ایرانی بهتره
شیائومی قطعا با توجه به اینکه محصولات بسیار با کیفیتی تولید میکنه میتونه در ایران انتخاب هوشمندانه ای باشه البته تا زمانی که کارش به مونتاژ داخل نکشیده باشه
برند دوو ( اینم چینی هست ) شنیدم یکم از برندهای دیگه چینی و ایرانی بهتره البته من فقط نظرات خریدار ها رو مطالعه کردم و از سایت ها اطلاعات جمع کردم به هیچ عنوان از نزدیک ندیدم و باهاشون کار نکردم

راستی دوستان دیجی کالا از این ریسه های ای ای دی و RGB برای نصب پشت تلویزیون موجود داره
البته دو تا مشکل داشت من 2 تا ریسه می خواستم مجبور شدم 4 بار سفارش بدم چون 2 بارش ریسه خراب از کار در اومد ( از جنس چینی بیشتر انتظار نمیره ) !!! قیمتش هم الان گرون کرده البته و مشکل بعدی هم اینه که چسب پشتش خیلی ضعیفه و مجبورید چسب کاغذی دو طرفه تهیه کنید
نصبش هم دردسر خاص خودش رو داره و باید حتما در قسمت هایی نصب شه که دمای بالایی نداشته باشه تا هم ریسه آسیب نبینه هم تهویه تلویزیون به مشکل نخوره همینطور باید مراقب باشید تلویزیون آسیب فیزیکی یا چیزی نبینه چون مجبورید برید پشت تلویزیون برای نصبش اما زیبایی خاص خودش رو داره و به تلویزیون جلوه میده و به تلویزیون هم کار نداره و بنظرم ارزشش رو داره

آخرین ویرایش:

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
سلام
دوستانی که قدرت خرید کم دارند میتونن به تلویزیون های شیائومی هم فکر کنند . جدیداً در بازار زیاد شده و قیمتشون خیلی از الجی - سامسونگ و سونی پایین تره

سلام
این مدلی که شما دارید چه قیمته و چه مدلیه؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
شیائومی فوق العادس..قبلا من اینجا عکس زیاد ازش فرستادم..پنل گرید آ سامسونگ هم داره..الان با ۱۱ تا ۱۲ تومن میشه ۵۵ اینچ سری ۴ اس خرید که عالیه
سلام

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

• Like
Reactions: Jack cooper

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
درست میگید اما من شنیدم TLC اینجا جنس چینی درجه چندمی هست و با اونی که میره توی آمریکا متفاوته احتمال میدم در داخل مونتاژ میشه ( از نزدیک تست نکردم و فقط نظرات خریدار هاش رو در سایت ها میخوندم طوری نبود کاملا راضی باشن ) البته از برند های ایرانی بهتره
شیائومی قطعا با توجه به اینکه محصولات بسیار با کیفیتی تولید میکنه میتونه در ایران انتخاب هوشمندانه ای باشه البته تا زمانی که کارش به مونتاژ داخل نکشیده باشه
برند دوو ( اینم چینی هست ) شنیدم یکم از برندهای دیگه چینی و ایرانی بهتره البته من فقط نظرات خریدار ها رو مطالعه کردم و از سایت ها اطلاعات جمع کردم به هیچ عنوان از نزدیک ندیدم و باهاشون کار نکردم

از خرید تلویزیون دوو به شدت به شدت بپرهیزید ! بسیار کند ، مشکل دار و اصلا خوب نیست یکی از آشنایان داشت و راضی نبود .

اگه کسی برند داخلی خوب میخواد یا اصرار به برند داخلی دارد با سابقه ترین و بهترین اول ایکس ویژن و بعد جی پلاس .

برند هم قیمت داخلی چینی : ابتدا شیائومی - بعد TCL و بعد هایسنس هم تلویزیون های خوبی دارد .

آخرین ویرایش:

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
سونی تلویزیون مختص PS5 و کاملاً سازگار با تمامی قابلیت های این کنسول را معرفی کرد .

uzyq_oled-s-3.jpg

شرکت «سونی» با هدف بالا بردن سهم خود از بازار تلویزیون‌ها، برای اولین بار نخستین تلویزیون OLED در سایز 48 اینچ را معرفی کرده است که یک تلویزیون پرچمدار به تمام معنی، با ویژگی‌های جذاب و پیشرفته است. اگر امکان خرید تلویزیون‌های بزرگ OLED را ندارید، می‌توانید به A9 جدید Sony به عنوان یک پرچمدار زیبا و توانمند فکر کنید.

تلویزیون‌های OLED با ابعاد حداقل 55 اینچ در بازار حضور دارند که به دلیل قیمت بالا، از لیست انتخاب بسیاری از خریداران خط می‌خورند. LG با علم به این مسئله، اقدام به تولید پنل های 48 اینچی OLED کرده و اینک پس از این شرکت کره‌ای، سونی نیز اولین OLED با ابعاد 48 اینچ را معرفی کرده است. اما بد نیست بدانید که این تلویزیون 48 اینچی چیزی از پرچمداران بزرگ کم ندارد.

cwqb_oled-s-1.jpg

تلویزیون جدید Sony A9 OLED در سایز 48 اینچ، از وضوح UHD/4K بهره برده و به سیستم عامل Android TV 9.0 (Pie) مجهز شده است. این تلویزیون از فرکانس به‌روزرسانی 100 هرتز پشتیبانی کرده و به گفته سونی، با زمان پاسخ به فرکانس پایین، برای کنسول‌های بازی نسل نهم، از جمله PlayStation 5 نیز بسیار مناسب است. از سوی دیگر، سونی اعلام کرده است که عضو کوچک‌تر خانواده A9 دقیقاً به مانند دیگر مدل‌ها از تراکم پیکسلی بالا بهره برده و گستره رنگ DCI-P3 را به طور کامل پوشش می‌دهد.

در حال حاضر سونی اشاره‌ای به شدت نور این OLED نکرده اما با توجه به دریافت استانداردهای HDR و Dolby Vision، می‌توان امیدوار بود که شدت نور به مرز 900 نیت برسد. یکی از ویژگی‌های این تلویزیون، پشتیبانی از سیستم صوتی Acoustic Surface است که به صورت اختصاصی از سوی سونی طراحی شده است. Acoustic Surface با ترکیب استاندارد Dolby Atmos، صدایی فراگیر را به گوش کاربر خواهد رساند. در این سیستم یک پرده صوتی در پشت پنل نصب شده و از کابینت برای ارتعاش و انتقال صدا استفاده می‌شود.

اگر چه این OLED پرچمدار 48 اینچی شرکت سونی دارای ویژگی‌های جذاب بوده و در کنار کنسول‌های بازی XBX و PS5 جذاب‌تر نیز خواهد شد، اما قیمت آن کمی تأمل برانگیز است. Sony A9 جدید با قیمت 1900 یورو وارد بازارهای جهانی می‌شود. این قیمت برای مدل‌های موجود منطقی بوده اما در برابر تلویزیون‌های چینی تازه وارد تا حدودی بالا به نظر می‌رسد. با این وجود نام سونی و استفاده از پنل OLED که ساخت شرکت LG است، می‌تواند A9 جدید را به خانه بسیاری از کاربران بکشاند.

منبع : شهر سخت افزار

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
دوستان وضعیت بازار تلوزیون چطوره الان ؟ برای PS5 الان بخریم یا بذاریم بعدا ؟ ( از نظر قیمت دلار و اینا منظورم نیست . بیشتر منظورم مدل های موجود در بازار و جنسشونه )
الان مثلا من بخوام LG B8 یا B9 بخرم کجا بگیرم بهتره ( یا سامسونگ و سونی . فرقی نداره )
میگن چند مدل تو بازاره آخه مونتاژی تعمیری . پنل خراب . مصری . مالزی و هزار تا کوفت دیگه .
یه چیز سالم که پنلش از این حاله های سفید داغون نداشته باشه و یک دست باشه و خلاصه منتاژ درستی باشه رو الان بهتره از بانه خرید ؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
دوستان وضعیت بازار تلوزیون چطوره الان ؟ برای PS5 الان بخریم یا بذاریم بعدا ؟ ( از نظر قیمت دلار و اینا منظورم نیست . بیشتر منظورم مدل های موجود در بازار و جنسشونه )
الان مثلا من بخوام LG B8 یا B9 بخرم کجا بگیرم بهتره ( یا سامسونگ و سونی . فرقی نداره )
میگن چند مدل تو بازاره آخه مونتاژی تعمیری . پنل خراب . مصری . مالزی و هزار تا کوفت دیگه .
یه چیز سالم که پنلش از این حاله های سفید داغون نداشته باشه و یک دست باشه و خلاصه منتاژ درستی باشه رو الان بهتره از بانه خرید ؟
اول مشخص کن پنل اولد میخوای یا led lcd. بودجتون چقدره؟؟

• Like
Reactions: Scαrface

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
خوب مدل های جدید قطعا پیشرفت دارن و بهترن
من به شما مدلی که سونی به نوعی اختصاصی برای ps5 معرفی کرده رو پیشنهاد میکنم ( 900H) ( ساخت مالزی )
بهترین جای خرید از فروشگاه های معتبر بانه ای هست
در نمایندگی ها و تهران اکثرا مونتاژ داخل هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر