خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
متاسفانه تلویزیونی که تو ایران به اسم nu 8900 فروخته میشه mu8000 هست که مدل سال قبل این سری هست و مدل nu8000 نیست . و گرنه nu8000 یکی از مناسبترین تلویزیونها برای بازی هست . از vrr هم پشتیبانی میکنه
تلویزیون هوشمند 55 اینچ با کیفیت UHD 4K، مدل MU8000 | UA55MU8000KXHC | سامسونگ IRAN
nu8000 رو من فقط توی این سایت دیدم و قیمتش هم تماس گرفتم گفت تا اصفهان 9.200 سایز 55 اینچش رو میدن. الان مشکلم فقط اینه که قیمتش چرا اینقدر کمتر nu8900 هست :D و این که ایا گارانتی این سایت ها معتبر هست یا نه؟ اگه مشکلی نداره که از همین جا همین مدل رو خریداری کنم
قیمت تلویزیون 2018 سامسونگ 55 اینج 55NU8000 | خرید SAMSUNG NU8000KXZN از بانه
دوستان اگه میشه یه نظری بدید. ممنون

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
nu8000 رو من فقط توی این سایت دیدم و قیمتش هم تماس گرفتم گفت تا اصفهان 9.200 سایز 55 اینچش رو میدن. الان مشکلم فقط اینه که قیمتش چرا اینقدر کمتر nu8900 هست :D و این که ایا گارانتی این سایت ها معتبر هست یا نه؟ اگه مشکلی نداره که از همین جا همین مدل رو خریداری کنم
قیمت تلویزیون 2018 سامسونگ 55 اینج 55NU8000 | خرید SAMSUNG NU8000KXZN از بانه
دوستان اگه میشه یه نظری بدید. ممنون
معمولا کالاهای بانه ای حقوق و عوارض گمرکیشون پرداخت نشده به همین دلیل ارزون میشن .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sam.fisher

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
خب ظاهرا oled های 2018 هم وارد بازار شدن و مثل اینکه قیمتای 55 اینچ بین 22-35 هست.8-|%-(
هنوز باز باید بیشتر وارد بازار بشن تا قیمت دقیقشون در بیاد

Reza1234567

کاربر سایت
Sep 29, 2018
10
درسته ارقام زیاد مهم نیست ولی کافیه oled رو جایی که نور زیاد هست قرار بدید تا متوجه ضعفش تو نور کم پنل بشید.البته کسی که اولد میگیره قطعا تو اتاق تاریک ازش استفاده میکنه که نور انچنان به دردش نمیخوره.شما زمانی که تو اتاق تاریک فیلم میبینید تا یک حدی میتونید نور پس زمینه رو زیاد کنید بیشتر از اون لازم نیست وضرر به چشم وارد میشه؛چه تلویزیونت 1500 نیت نور داشته باشه چه 400 نیت البته sdr منظورمه.من خودم تو اتاق تاریک نور اولد رو بیشتر از 50 درصد نمیتونم زیاد کنم چون احساس میکنم بقیش اضافیه.
سلام اقا محسن امیدوارم حالت خوب باشه رفیق من می خواد تلوزیون49DX650R بخره مصرفش هم برای گیمو (ps4) و فیلم قیمتش هم 5 و 500 تو دی جی کالا با گارانتی یعنی به نظرم قیمتش نسبت به ال جی و سونی و سامسونگ مناسبه کامنتاررام تو دی جی خوندم اکثرن نظرشون مثبت بود ولی میگن این تلوزیون مونتاژ ایران هست درست میگن? به نظر شما ارزششو داره ?تلوزیون خوبیه نسبت به قیمتش؟ بودجش ام ببن 5 میلیون تا 7میلونه . به نظر شما تلوزیون خوب و با کیفیتیه یا رو گزینه های دیگه فکر کنه ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام اقا محسن امیدوارم حالت خوب باشه رفیق من می خواد تلوزیون49DX650R بخره مصرفش هم برای گیمو (ps4) و فیلم قیمتش هم 5 و 500 تو دی جی کالا با گارانتی یعنی به نظرم قیمتش نسبت به ال جی و سونی و سامسونگ مناسبه کامنتاررام تو دی جی خوندم اکثرن نظرشون مثبت بود ولی میگن این تلوزیون مونتاژ ایران هست درست میگن? به نظر شما ارزششو داره ?تلوزیون خوبیه نسبت به قیمتش؟ بودجش ام ببن 5 میلیون تا 7میلونه . به نظر شما تلوزیون خوب و با کیفیتیه یا رو گزینه های دیگه فکر کنه ؟
به نظر منتاژ ایران باشه. در مورداین مدل اطلاع خاصی ندارم!!!
سونی یا سامسونگ هستش؟؟

سلام
دوستان بین 55x9000f و oled 55b7 نظر بدید کدوم بهتره برای مالتی مدیا و گیم؟
واینکه black frame insertion چیه و چقدر تاثیر داره؟
ممنون
اگر در روز به مدت طولانی و مداوم tv روشن هستش و شبکه های خبری و غیره هم باهاش تماشا میکنید وهمچنین تلویزیون جایی هستش که نور افتاب اونجا زیاد هستش x900e در غیر اینصورت b7.

Last edited by a moderator:

Reza1234567

کاربر سایت
Sep 29, 2018
10
به نظر منتاژ ایران باشه. در مورداین مدل اطلاع خاصی ندارم!!!
سونی یا سامسونگ هستش؟؟
پاناسونیک هستش.من از خریدش منصرف شدم خیلی ها از زود خراب شدنش مینالیدن .دیگه پاناسونیکی که بخواد زود خراب بشه دیگه معلوم پاناسونیک نیست.راستی من خودم تلوزیون سامسکنگ MU7980 رو هم مد نظر داشتم که با تحقیق متوجه شدم مشکل هاله ی نور داره و تو تصاویر سریع کم میاره .چون بین تلوزیون های 43 INCHیا 49INCH چیو پیشتهاد میدین متاسفانه تو تلوزیون های 4Kهر کدوم مزایا و معایب خودشونو دارن موندیم چه کار کنیم؟

و یه نکته در مور د اینMU7980 که تو سایت های ایرانی پره و با گارانتی سام سرویس به فروش میرسه بخوام بگم اصلا همچین مدلی تو سایت سامسکنگ وجود نداره!!!!!! یعنی به نظرم اینا همون مدل 7900دران به قیمت بالاتر میدن گفتم که دوستان در جریان باشن

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: J. Constantine

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
دوستان کسی نمیدونه این گارانتی های سایت های بانه ای معتبر هست یا نه؟ من میخوام سفارش بدم ولی به خاطر گارانتیش شک دارم

sheyt666n

کاربر سایت
Apr 17, 2011
9
آقا محسن سلام
ممنون بابت پاسخگوییتون
توی فاصله ۳متری از تی وی چه اینچی مناسب هست؟
واینکه به نظر شما انتخاب سایز بزرگتر منطقی تره یا با کیفیت؟
حقیقتا بین دو سایز ۵۵ و ۶۵ موندم
انتخابهای ۵۵ اینچ 55oledb7 و 55x9000f
انتخابهای ۶۵ اینچ 65x8500e و 65nu7300
ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
پاناسونیک هستش.من از خریدش منصرف شدم خیلی ها از زود خراب شدنش مینالیدن .دیگه پاناسونیکی که بخواد زود خراب بشه دیگه معلوم پاناسونیک نیست.راستی من خودم تلوزیون سامسکنگ MU7980 رو هم مد نظر داشتم که با تحقیق متوجه شدم مشکل هاله ی نور داره و تو تصاویر سریع کم میاره .چون بین تلوزیون های 43 INCHیا 49INCH چیو پیشتهاد میدین متاسفانه تو تلوزیون های 4Kهر کدوم مزایا و معایب خودشونو دارن موندیم چه کار کنیم؟
اگر در رنج ۵ ۶ تومن دنبال تلویزیون مناسب هستید بهتر از mu7000 خاورمیانه که همون ۶۳۰۰ جهانی هست در بازار نیست که این مدل هم مشکلات خودش رو داره مثل فلیکر و چادر و نداشتن پنل ۱۰ بیت ولی کنتراست و بلک یونیفرمیتی خوبی داره مدل NU7300 هم کرو هست و عملکرد بهتری نسبت به ۷۰۰۰ داره
ولی اگه بودجه به حدود ۷ ۸ میرسه 49x8500f گزینه عالی هست

sheyt666n

کاربر سایت
Apr 17, 2011
9
اگر در روز به مدت طولانی و مداوم tv روشن هستش و شبکه های خبری و غیره هم باهاش تماشا میکنید وهمچنین تلویزیون جایی هستش که نور افتاب اونجا زیاد هستش x900e در غیر اینصورت b7.
آقا محسن سلام
ممنون بابت پاسخگوییتون
توی فاصله ۳متری از تی وی چه اینچی مناسب هست؟
واینکه به نظر شما انتخاب سایز بزرگتر منطقی تره یا با کیفیت؟
حقیقتا بین دو سایز ۵۵ و ۶۵ موندم
انتخابهای ۵۵ اینچ 55oledb7 و 55x9000f
انتخابهای ۶۵ اینچ 65x8500e و 65nu7300
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر