خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
دوستان من با مشورتهایی که کردم رسیدم به مدل qled q7f سامسونگ الان قیمت ۵۵ اینچش حدود ۱۴ تومن میخواستم اگه شمام اوکی میدین دیگه همینو بگیرم...هدفمم فقط واسه گیمه اگه کسی از دوستان تجربه کار باهاش به خصوص تو حالت hdr رو داره ممنون میشم بگه..کلا کیفیت hdr اش خوب هست؟؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان من با مشورتهایی که کردم رسیدم به مدل qled q7f سامسونگ الان قیمت ۵۵ اینچش حدود ۱۴ تومن میخواستم اگه شمام اوکی میدین دیگه همینو بگیرم...هدفمم فقط واسه گیمه اگه کسی از دوستان تجربه کار باهاش به خصوص تو حالت hdr رو داره ممنون میشم بگه..کلا کیفیت hdr اش خوب هست؟؟
کیفیت قابل قبولی داره ولی lg c7 یا b7 کاملا ارجعیت داره نسبت به این مدل سامسونگ
اینم امتیازات این tv

Attachments

• Screenshot_20190110-010601.png
    Screenshot_20190110-010601.png
    306.5 KB · مشاهده: 28

sheyt666n

کاربر سایت
Apr 17, 2011
9
سلام
دوستان لطفا بین این دو مدل راهنمایی کنن
مورد استفادم ps4 pro و فیلم
55x8500e
55Nu7100
ویا اینکه در این رنج اگر مدل بهتری هست بفرمایید
آخرین ویرایش:

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
کیفیت قابل قبولی داره ولی lg c7 یا b7 کاملا ارجعیت داره نسبت به این مدل سامسونگ
اینم امتیازات این tv
سلام ممنون از پاسختون
بله oled که کیفیتش واقعا عالیه ولی به یه سری دلایل از گزینه های من حذف میشه... حالا جدای از اولد بین q7f و x900e کودومو پیشنهاد میدین؟ البته شاخص رو فقط بازی در نظر بگیرید...تو سایت rtings خیلی نزدیکن به هم...

sheyt666n

کاربر سایت
Apr 17, 2011
9
مدل سونی انتخاب بهتری هستش
ممنون از جوابتون
در خصوص سریهای e و f چی؟
آیا x8500f بهتر از x8500e است؟
از تفاوت بین ips و va مطلع هستم
تلویزیون و داخل اتاق نشیمن استفاده میکنم و میزان نور محیط در حد نرماله(نه زیاد و نه کم) و در بیشتر مواقع از روبرو نگاه میکنم
دوست دارم محصول بروزتری خرید کنم ولی باتوجه به کاربری(گیم و فیلم) انتخابم باید e باشه
خواستم بدونم تفاوتشون در حدی هست که قابل چشم پوشی باشه(با توجه به شرایط من)
سپاس

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
ممنون از جوابتون
در خصوص سریهای e و f چی؟
آیا x8500f بهتر از x8500e است؟
از تفاوت بین ips و va مطلع هستم
تلویزیون و داخل اتاق نشیمن استفاده میکنم و میزان نور محیط در حد نرماله(نه زیاد و نه کم) و در بیشتر مواقع از روبرو نگاه میکنم
دوست دارم محصول بروزتری خرید کنم ولی باتوجه به کاربری(گیم و فیلم) انتخابم باید e باشه
خواستم بدونم تفاوتشون در حدی هست که قابل چشم پوشی باشه(با توجه به شرایط من)
سپاس
در سایز 55 با توجه به va بودن سری e این مدل، 55x850e انتحاب بهتری هست به خصوص که روبرو نگاه میکنید.
ولی اگر میخواید از مدل 2018 خرید کنید بهتر هست 49x850f رو خریداری کنید هم ارزون تر هست هم پنلش va هست و روشنایی به نسبت بهتری نسبت به e داره و پاسه زیباتری ه داره به نظرم
خود من هم 2 روزی هست که از بانه همین مدل رو خریدم .تا برسه دستم بسیار نگران بلک لول و یونیفرمیتی و کنتراست بودم که خوشبختانه عالی در اومد و بسیار کیفیت بهتری نسبت به 43x800d مرحومم دریافت کردم

sheyt666n

کاربر سایت
Apr 17, 2011
9
در سایز 55 با توجه به va بودن سری e این مدل، 55x850e انتحاب بهتری هست به خصوص که روبرو نگاه میکنید.
ولی اگر میخواید از مدل 2018 خرید کنید بهتر هست 49x850f رو خریداری کنید هم ارزون تر هست هم پنلش va هست و روشنایی به نسبت بهتری نسبت به e داره و پاسه زیباتری ه داره به نظرم
خود من هم 2 روزی هست که از بانه همین مدل رو خریدم .تا برسه دستم بسیار نگران بلک لول و یونیفرمیتی و کنتراست بودم که خوشبختانه عالی در اومد و بسیار کیفیت بهتری نسبت به 43x800d مرحومم دریافت کردم
ممنون از پاسختون
در کل بنظر شما پنلهای va برای من کاربردی تر است

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
ممنون از پاسختون
در کل بنظر شما پنلهای va برای من کاربردی تر است
برتری ips صرفا زاویه دید هست که شما که از روبرو نگااه میکنید اهمیت زیادی نخواهد داشت براتون البته مقداری در ips های رده بالا رنگهای rgb شفاف تر هستند ولی کنتراست و بلک لول اونها به خصوص در تاریکی ناامید کنندس
اولویت اول برای شما va بودن پنل باید باشه

• Like
Reactions: sheyt666n

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام ممنون از پاسختون
بله oled که کیفیتش واقعا عالیه ولی به یه سری دلایل از گزینه های من حذف میشه... حالا جدای از اولد بین q7f و x900e کودومو پیشنهاد میدین؟ البته شاخص رو فقط بازی در نظر بگیرید...تو سایت rtings خیلی نزدیکن به هم...
سونی x900e انتخاب بهتری هستش

• Like
Reactions: Jack cooper

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
لاین اپ تلویزیون های 2019 الجی
LG TV catalog 2019: here’s every LG TV model coming this year | TechRadar
امسال هم از پردارنده a9 gen2 استفاده کرده به غیر از b9 که از چیپ پارسال یعنی a9 استفاده میکنه
امیدوارم الجی این سری اولدها مشکل روشنایی کمش تو حالت hdr رو حل کرده باشه.حداقل به 1000 نیت برسه امسال.

• Like
Reactions: Jack cooper

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
لاین اپ تلویزیون های 2019 الجی
LG TV catalog 2019: here’s every LG TV model coming this year | TechRadar
امسال هم از پردارنده a9 gen2 استفاده کرده به غیر از b9 که از چیپ پارسال یعنی a9 استفاده میکنه
امیدوارم الجی این سری اولدها مشکل روشنایی کمش تو حالت hdr رو حل کرده باشه.حداقل به 1000 نیت برسه امسال.
مشکل که نمیشه گفت چون oled های دیگه م همینطورن.. ارقام زیاد مهم نیست در هر محتوا متفاوت هست نیت تصویر OLED ! البته سری 8 oled الجی یه مقدار نیت hdr بالاتر رفت ... همون سری 6-7 خدا هستن هنوز و کاملا رضایت بخش هستن در هر مواردی...
امثال هم LG به بقیه شرکت ها یاد داد OLED ناب یعنی چی:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر