خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
سلام
دوستان واسه تلویزیون mu7970 یا همون ku7970 آپدیت جدید 1230 اومده
میخواستم بدونم از دوستان کسی آپدیت کرده ؟
تو بعضی از سایت های خارجی دیدم که نوشته وبدن فلش رنگ سفید میزنه بعضی وقت ها
البته مدلشون فرق داشت

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
دوستان من واقعا احتیاج به کمک دارم
من یه تی وی ۶۵ اینچ سامسونگ مدل mu8990 خریدم امروز داشتم وارد بازی میشدم که وقتی صفحه سیاه شد یه لحظه متوجه شدم از کنار که به تی وی نگاه میکنم اصلا یک دست نیست
یه تصویر کاملا سیاه را سرچ کردم و دیدم مشکل ربطی به ps4 نداره و‌ از کنار که نگاه میکنم تصویر به صورت لکه های بزرگ سرمه ای رنگه
دوستان خواهش میکنم اگه کسی این مدل tv یا کرو سامسونگ داره یه تست کنه ببینه این ایراد رو داره یا نه
عکسم هم گرفتم از تی وی

Attachments

• DCC21FE7-651C-45F6-B87B-227EF3AC33BF.jpeg
    DCC21FE7-651C-45F6-B87B-227EF3AC33BF.jpeg
    130.4 KB · مشاهده: 49

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
من یه تی وی ۶۵ اینچ سامسونگ مدل mu8990 خریدم امروز داشتم وارد بازی میشدم که وقتی صفحه سیاه شد یه لحظه متوجه شدم از کنار که به تی وی نگاه میکنم اصلا یک دست نیست
یه تصویر کاملا سیاه را سرچ کردم و دیدم مشکل ربطی به ps4 نداره و‌ از کنار که نگاه میکنم تصویر به صورت لکه های بزرگ سرمه ای رنگه
دوستان خواهش میکنم اگه کسی این مدل tv یا کرو سامسونگ داره یه تست کنه ببینه این ایراد رو داره یا نه
عکسم هم گرفتم از تی وی
سایت rtings تو بررسیش اشاره کرده به همین لکه ها این همون مشکل (dirty screen efect (dse هست اکثر ال سی دی ها این مشکلات رو دارن اگر در حین بازی و فیلم به چشم نمیان مشکلی نداره
اینم
gray test سایت rtings :
https://i.rtings.com/images/reviews/tv/samsung/mu8500/mu8500-dse-large.jpg

دقت کنی سمت چپ یه سری لکه هست

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
عکسم هم گرفتم از تی وی

نترس از من هم همینطور شده گوشه سمت چپ پایین این لکه ها درست شده زیاد اذیت نمیکنه

حالا علت ب وجود آمدن این لکه ها چی هست را خدا داند.

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
نترس از من هم همینطور شده گوشه سمت چپ پایین این لکه ها درست شده زیاد اذیت نمیکنه

حالا علت ب وجود آمدن این لکه ها چی هست را خدا داند.
برا من وقتی یه عکس کاملا سیاه رو‌صفحه بندازم و از بقل به تی وی نگاه کنم اصلا رنگش یکنواخت نیست و لکه های سرمه ای و مشکی تو کل صفحه دیده میشه
از روبه رو کاملا یکنواخته!!!!
فقط از کنار دیده میشه...

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
سلام.تو تنظیمات lg C7 توقسمت advanced یه گزینه high resolotion وجود داره.حالا سوالم اینه که این ربط به رزولوشن اصلی tv هستش یا اینکه یه چیز اضافی و به درد نخوره تو tv.وقتی on میکنم به نظرم یکم شارپنس میره بالا ولی شارپنس رو که چک کردم تغییری نکرده بود.یه جوری رفت رو مخم که off کنم یا on

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام.تو تنظیمات lg C7 توقسمت advanced یه گزینه high resolotion وجود داره.حالا سوالم اینه که این ربط به رزولوشن اصلی tv هستش یا اینکه یه چیز اضافی و به درد نخوره تو tv.وقتی on میکنم به نظرم یکم شارپنس میره بالا ولی شارپنس رو که چک کردم تغییری نکرده بود.یه جوری رفت رو مخم که off کنم یا on

شما بذارش high باشه این برای اپ اسکیل res به 4k هست تاثیرشم زیاده شارپنس هم نده اصلا

• Like
Reactions: malek911

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
با سلام
دوستان لطف میکنین منو راهنمایی کنین. قصد خرید tv دارم .
نظرتون راجع به سامسونگ ۸۹۰۰ 55 اینچ چیه؟ با این هزینه مدل بهتری میشه گرفت الان؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
با سلام
دوستان لطف میکنین منو راهنمایی کنین. قصد خرید tv دارم .
نظرتون راجع به سامسونگ ۸۹۰۰ 55 اینچ چیه؟ با این هزینه مدل بهتری میشه گرفت الان؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنین
اگه بگی برای چه کاری میخوای بازی یا فیلم؟ برا کجای خونه میخوای بزاریش ؟بهتر میشه راهنمایی کرد

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
به عنوان تلویزیون اصلی توی هال. ولی بیشترین کاربردم باهاش بازی هستش.
اگه بگی برای چه کاری میخوای بازی یا فیلم؟ برا کجای خونه میخوای بزاریش ؟بهتر میشه راهنمایی کرد
تو رنج میان رده تلویزیون خوبیه , کنتراست خوبی داره , روشنایی خوبی داره اگه اتاق روشنی دارید, اینپوت لگش و response time و motion خوبه برای کنسول بازی در کل تو رنج خودش کیفیت خوبی داره hdr هم داره ولی به هر حال پنل va زاویه دید خوبی نداره یعنی قشنگ باید روبروی تلویزیون بشینی برای بهترین کیفیت تصویر البته پنل های ips ال جی هستن هم رده سامسونگ با زاویه دید بهتر ولی کیفیت تصویر خوبی واقعا ندارن من پیشنهاد نمیکنم اون مدل ها رو.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر