خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
در این رنج قیمت بهترین انتخاب یا میشه گفت تنها انتخاب موجود در بازار ایران هست برای x هم مناسب
مرسی از جوابتون
آیا در بازی هایی (البته با سرعت بالا مثل فورزا و ...) تصویر تار نمیشه؟ و اینکه تنظیمات خاصی برای این ویژگی وجود داره؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
مرسی از جوابتون
آیا در بازی هایی (البته با سرعت بالا مثل فورزا و ...) تصویر تار نمیشه؟ و اینکه تنظیمات خاصی برای این ویژگی وجود داره؟

تی وی های نسل جدید دیگه اون مشکلات موشن و لگو تاخیر سابقو ندارن الان بیشتر روی مواردی مثل کیفیت HDR و Wide color gamut و اپشنای اینچنینی تاکید میشه که متاسفانه برای داشتن اپشنی مثل wcg باید مدلای رده بالای برندهارو تهیه کرد

• Like
Reactions: Eghball

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
مرسی از جوابتون
این مدل mu7980 همون mu7000 مدل اروپایی هستش.تلویزیون متوسطی هستش تو سال 2018.
نقاط قوتش روشنایی مناسب برای محتوای sdr
کنتراست بسیار خوب ولی سیستم لوکال دایمینگ نداره متاسفانه.
وسعت رنگ خوب که برای محتوای hdr خوب هستش.
نقاط ضعفش هم
پاسخدهی پیسکل ها یک مقدار ضعیف هستش.
نبود سیستم لوکال دایمینگ که هم هم محتوای sdr و هم hdr رو دچار ضعف میکنه(نقاط روشن و تاریک رو نمیتونه خوب بولد کنه
روشنایی برای محتوای hdr مناسب نیست
یکنواختی مشکی ضعیف
در کل اگر بتونی مدل سال قبلش یعنی ku7980 رو پیدا کنی یک مقدار کیفیت بهتری داره
اینم نقدش
Samsung MU7000 Review (UN40MU7000, UN49MU7000, UN55MU7000, UN65MU7000) - RTINGS.com

Anubis3200

کاربر سایت
Nov 7, 2018
6
سلام من بین این دوتا مانیتور کدوم رو بگیرم بهتره.واسه گیم با ps4 و فیلم میخوام.ممنون میشم راهنمایی کنید.لینک هم براتون میذارم.
ViewSonic VX2270SMH-LED
Acer V226HQL

این دوتاست.
SP Digital.cl: Monitor Acer V226HQL BBI Led 21,5", FHD, 60HZ, VGA / HDMI ACER MM.LXLAA.019+ ID: 61876
SP Digital.cl: MT LED ViewSonic VX2270SMH-LED 22'W 1920X1080 HDMI- VGA VIEWSONIC VX2270 SMH LED ID: 38662
آقا به منم جواب بدید لطفاً..ممنون

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
دوستان تلويزيون 43x8000e ٤ ماه كاركردو در حد نو رو ميخام بفروشم كسي طالب بود اطلاع بده.قيمت نو ٧٥٠٠ ٦٠٠ هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام . من ps4 رو به مانیتور benq وصل میکنم . تو بازی red dead و بیشتر بازی های ۳۰ فریم موقع چرخوندن دوربین تو بازی تصویر کشیده میشه . راه حل نداره ؟

Digiman

کاربر سایت
Dec 30, 2010
59
سلام . کسی تجربه تلویزیون 43 اسنوا داره ؟هم 100 هرتز هست هم زمان پاسخ دهی 5 میلی ثانیه داره هم میشه اقساطی گرفت:grimacing: قیمتش 3600
البته الان 23 اینچ فول HD دارم نمیدونم ارزش داره برم سمت 43 یا نه

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
دوستان سلام
من الان LG 55B7 OLED دارم و به جای مونیتور ازش استفاده میکنم
این مدل از سونی چجوریه ؟
65x9000f
ایندفعه نمیخوام اولد بگیرم ولی چیزی میخوام که مشکیش نزدیک اولد باشه
ممنونم

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان سلام
این مدل از سونی چجوریه ؟
65x9000f
ممنونم
والا از لحاظ،خوب بودن که مدل بسیار خوبی هستش ولی اگر تو اتاق تاریک استفاده میکنی تو ذوقت میخوره.مثلا هر شی که تو بک گراند سیاه قرار بگیره اطرافش نورانی میشه بازم میگم این مساله فقط تو اتاق تاریک خودشو نشون میده.اگر oled داری قطعا تو ذوقت میخوره.ولی برای اتاق های روشن عالبه به خاطر روشنایی بسیار بالایی که داره.
اگر میتونی q9fn بگیری عالیه اون مساله هاله نور ور دیگه نداره به خاطر سیستم لوکال دایمینگ بهتر.ولی نمیدونم تو ایران موجود هستش یا نه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
دوستان سلام
این مدل از سونی چجوریه ؟
65x9000f
ممنونم

اینو یکی ازدوستام خریده و باید بگم یکی از بهترینهاست.
مشکی هم خوب نشون میده.
البته نه به نسبت oled.
--

بنظر من اگه بتونی sony z9d گیر بیاری بهتره نشون دادن مشکیش با اینکه led هست ولی کم نمیاره از oled ها.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
خوبه دوستان در مورد اولد اونم از 55 به بالا حرف میزنن. یه سوال داشتم اونم اینه که الان ارزون ترین اولد و هم چنین کوچک ترین چنده و چه سایزی هست. من که با این قیمتا فعلا در خرید یه 4k ساده گیر کردم.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
خوبه دوستان در مورد اولد اونم از 55 به بالا حرف میزنن. یه سوال داشتم اونم اینه که الان ارزون ترین اولد و هم چنین کوچک ترین چنده و چه سایزی هست. من که با این قیمتا فعلا در خرید یه 4k ساده گیر کردم.
ارزونترین همون b7 هستش،واز سایز 55 شروع میشه.من همین مدل رو دارم سوال داشتی بپرس
قیمتش تو سلام بابا 15.250 هستش.بازار ایران هم کمیاب شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر