خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
فرقش با yuv420 چیه؟

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

کلا FULL RGB با نسبت 4:4:4 بهترین ها هست فرق چندانی هم ندارن اما من FULL RGB بیشتر می پسندم. HDMI 2.0 هم HDR 10 FULL RGB 4K 60HZ هم نمی تونه بده برای همین 4:2:0 یا 4:2:2 می شه برای همینم اگر بذارید 1080P بازی کنید کیفیت HDR با کلا کیفیت تصویر به طرز محسوسی بهتر می شه PS4 PRO هم کلا 4K الکی هست اصلا ارزش امتحان کردن نداره مگه 4 تا بازی ورزشی که 4K NATIVE می دن.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,601
درود دوستان
چرا توی تلویزیونهای جدید سونی نرخ بازسازی تصویر بین 60 تا 200 هرتز هستش و دیگه 800 هرتز تولید نمیکنه؟
صرف نداره؟
با اینکه فیلمها هم اکثرا دارای 3D شدن و وسدئو براش زیاد شده از 3D هم توی مدلهای جدید چشم پوشی کرده.
من 50W800C دارم و دنبال یه 4K خوب تو همین اینچ هستم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
درود دوستان
چرا توی تلویزیونهای جدید سونی نرخ بازسازی تصویر بین 60 تا 200 هرتز هستش و دیگه 800 هرتز تولید نمیکنه؟
صرف نداره؟
با اینکه فیلمها هم اکثرا دارای 3D شدن و وسدئو براش زیاد شده از 3D هم توی مدلهای جدید چشم پوشی کرده.

اصلا چیزی به اسم 200 هرتز یا 800 اینا نیست همش تبلیغاتی بوده چون نهایت REFRESH RATE این تلویزیون ها 120 هرتز هست که با همون کار می کنن. در حقیقت اینا 1 سری اعداد فیک بودن یا شایدم منظورشون PWM Dimming Frequency بوده کامل بیانش نمی کردن که ملت گمراه بشن که اگر TV FLICKER FREE باشه که اصلا هیچی اگر نه مهمه که 720 اینا باشه که همون حالت نزدیک به فری بشه.

به جای 3D هم اومدن VR باب کنن که گند زدن حالا 3D هم دیگه نداریم کلا هیچ TV جدیدی نداره و من خوشحالم که 3D دارم چون گاهی دلم براش تنگ می شه می رم سراغش خیلیم خوب کار می کنه هم صافه هم لبه نداره هم عمق خوبی داره

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
درود دوستان
صرف نداره؟
سه بعدی دیگه از مد افتاد

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
چه گولاخی تولید کرده visio :
Vizio P Series Quantum Review (PQ65-F1) - RTINGS.com
روشناییش وحشتناک بالاست هم sdr هم hdr.
تو حالت hdr شدت روشناییش تا 2500 نیت هم میرسه!!!!!!برای اتاقهای با نور زیاد این تلویزیون بهترینه.
اینپوت لگشم 15 میلی ثانیه هستش که عالیه.
دو تا مشکل داره یکی اپسکلینگ ضعیفی داره.تو رزولو شنهای 720 یا پایینتر بد عمل میکنه
دومی هم اینه که رنگها رو نمیتونه صاف وبدون موج نشون بده.مشکل زاویه دید هم که همه پنل های va دارن.

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,601
اصلا چیزی به اسم 200 هرتز یا 800 اینا نیست همش تبلیغاتی بوده چون نهایت REFRESH RATE این تلویزیون ها 120 هرتز هست که با همون کار می کنن. در حقیقت اینا 1 سری اعداد فیک بودن یا شایدم منظورشون PWM Dimming Frequency بوده کامل بیانش نمی کردن که ملت گمراه بشن که اگر TV FLICKER FREE باشه که اصلا هیچی اگر نه مهمه که 720 اینا باشه که همون حالت نزدیک به فری بشه.

به جای 3D هم اومدن VR باب کنن که گند زدن حالا 3D هم دیگه نداریم کلا هیچ TV جدیدی نداره و من خوشحالم که 3D دارم چون گاهی دلم براش تنگ می شه می رم سراغش خیلیم خوب کار می کنه هم صافه هم لبه نداره هم عمق خوبی داره
درود دوستان مدل x930D سه بعدی هم داره.تلویزیون خوبی هستش؟ایرادات و امتیازاتش چیه؟ پیدا میشه؟

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
درود دوستان مدل x930D سه بعدی هم داره.تلویزیون خوبی هستش؟ایرادات و امتیازاتش چیه؟ پیدا میشه؟

من دارم این مدلو خیلی وقته.
ایراد خاصی توش ندیدم تا حالا.

حسابی هم ازش کار کشیدم تا حالا در حدی که بوده تا 48 ساعت هم یه سر روشن بوده.
تا حالا داستانی پیش نیاورده برام و اندروید 7 هم روش نصبه.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

mahdi255

کاربر سایت
Mar 18, 2009
34
سلام.
دوستانی که سونی اندرویدی دارند لطفا راهنمایی بفرمایید. روی تی وی های اندرویدی سونی میشه هر اپلیکیشن اندرویدی را نصب کرد یا خیر؟ چون تو یک فروم خارجی خوندم که روی این تی وی ها فقط اپلیکیشن هایی رو نصب کنید که خود تی وی پیشنهاد می ده. این جوری باشه خیلی محدود میشی(چون وقتی روی تی وی به گوگل پلی وصل میشی یکسری اپ محدود رو برات لیست می کنه و مثلا من نتونستم یک pdf reader پیدا کنم در حالیکه وقتی روی وب براوزر همین تی وی گوگل پلی را باز می کنی آپ ها کامل لیست می کنه ولی متاسفانه دستگاه اجازه نصب از اون طریق رو نمیده). چطور میشه این محدودیت را بر طرف کرد؟ میشه فایل های apk رو روی فلش ریخت و نصب کرد. تلویزیون قاط نمیزنه؟
با سپاس

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

نه دیگه پیدا نمی شه مگه شانسی
اکثر چیزاش خوبه جز اینپوت لگ افتضاحش که در بهترین حالت بالای 50 هست اگر برای گیم می خواید بیخیالش بشید. کنتراست با یکنواختی رنگ مشکیشم به نسبت های اند بودنش ضعیفه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام.
دوستانی که سونی اندرویدی دارند لطفا راهنمایی بفرمایید. روی تی وی های اندرویدی سونی میشه هر اپلیکیشن اندرویدی را نصب کرد یا خیر؟ چون تو یک فروم خارجی خوندم که روی این تی وی ها فقط اپلیکیشن هایی رو نصب کنید که خود تی وی پیشنهاد می ده. این جوری باشه خیلی محدود میشی(چون وقتی روی تی وی به گوگل پلی وصل میشی یکسری اپ محدود رو برات لیست می کنه و مثلا من نتونستم یک pdf reader پیدا کنم در حالیکه وقتی روی وب براوزر همین تی وی گوگل پلی را باز می کنی آپ ها کامل لیست می کنه ولی متاسفانه دستگاه اجازه نصب از اون طریق رو نمیده). چطور میشه این محدودیت را بر طرف کرد؟ میشه فایل های apk رو روی فلش ریخت و نصب کرد. تلویزیون قاط نمیزنه؟
با سپاس

تیک UNKNOWN SOURCE می زنید راحت همه چیز روش نصب می شه من حتی ازش بنچمارک هم گرفتم MXPLAYER هم گذاشتم قند شکنم روش نصب کردم اما در کل خیلی چیزها هم خودش داره به شرطی که با IP ایران نباشید.

• Like
Reactions: mahdi255

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام دوستان تی وی برای گرفتن بهترین تصویر از کنسول PS4 PRO در بازی Red dead redemption 2 که هنوز قراره بیاد رو میخواستم یعنی هدفم از خرید تی وی کلا گرفتن بهترین تصویر از این بازیه باتوجه به اینکه PS4 PRO دارم.ممنون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

داداش روي ps4 بنظرشما tv نهايت 60fps باشه نسبت به tv هايي كه فريم بيشتر support ميكنن از لحاظ فريم دهي توي بازيهاي 60fps فرق هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر