خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
روز به روز دارم عاشق کیفیت تصویر b7 میشم.
امروز ویچر رو یک تست زدم پشمام ریخت!!!!هم مد hdr رو تست کردم هم sdr.تو همه موارد عالیه ولی hdr یک دنیای دیگست واقعا.
ویچر روبلافاصله از oled سوییچ کردم روی سامسونگ ku7970!!!بدون اغراق میگم واقعا تصویر اولد یک دنیای دیگست.

مگه ویچر هم HDR داشت؟

• Like
Reactions: mohsen2012

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خیلب وقته اپدیت دادن برای hdr و 4k.سیستم سایه زنی و یک سری ارتقا های گرافیکی هم داره روی pro.حتما امتحان کن

نه برای PC می گم اخه ویچر روی کنسول؟ توهین؟:D

بابا OLED من 1 عمره دارم می گم کیفیت تصویرش 1 چیزه دیگس اما واقعا عمرش کمه من در نت گشتم خیلی مراقبت می خواد.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
نه برای PC می گم اخه ویچر روی کنسول؟ توهین؟:D

بابا OLED من 1 عمره دارم می گم کیفیت تصویرش 1 چیزه دیگس اما واقعا عمرش کمه من در نت گشتم خیلی مراقبت می خواد.
منظورت از عمر کم و مراقبت چیه؟؟
از لحاظ طول عمر که الان حتی از lcd ها طول عمرشون بیشتره با تکنولوژی که تو پیکسلهای oled ها به کار بردن
در مورد burn in هم باید بیشتر از دو ساعت تلویزیون رو روشن نذاری که البته با شفارش سازی hud بازی ها این مشکل هم برطرف شده
البته اگر oled رو برای شبکه های gem و نسیم غیره گرفتین که...

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
یه سوال چقدر تفاوت هست بین پخش فیلم با خود پلیر oled و یه بلوری پلیر؟
و اینکه کالیبرتون برای فیلم های hdr چی هست؟ من تو ریتینگ ریز جزییات برای sdr رو دیدم اما برای hdr مثل sdr نبود.

• Like
Reactions: khatibzadeh

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
یه سوال چقدر تفاوت هست بین پخش فیلم با خود پلیر oled و یه بلوری پلیر؟
و اینکه کالیبرتون برای فیلم های hdr چی هست؟ من تو ریتینگ ریز جزییات برای sdr رو دیدم اما برای hdr مثل sdr نبود.
به غیر از پلیر، بلوری اورجینال هم خیلی تو کیفیت تصویر تاثیر داره.
همون تنظیمات sdr هستش فقط oled light رو تا اخر بالا ببرید.
شما تلویزیون رو اپدیت کردید.؟؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
منظورت از عمر کم و مراقبت چیه؟؟
از لحاظ طول عمر که الان حتی از lcd ها طول عمرشون بیشتره با تکنولوژی که تو پیکسلهای oled ها به کار بردن
در مورد burn in هم باید بیشتر از دو ساعت تلویزیون رو روشن نذاری که البته با شفارش سازی hud بازی ها این مشکل هم برطرف شده
البته اگر oled رو برای شبکه های gem و نسیم غیره گرفتین که...

در کل BURN IN بالاخره به سراغمون میاد من دوست داشتم عین سونی قبلیم 10 ساله داره کار می کنه اما مطمئنم این به 5 سالم نمی رسه HUD اینا کاری باهاش نمی کنه فقط نباید تصویر ثابت به مدت زیاد بهش داد حتی تصاویر ثابت LCD هم نابود می کنن حالا OLED خیلی حساس تره

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
در کل BURN IN بالاخره به سراغمون میاد من دوست داشتم عین سونی قبلیم 10 ساله داره کار می کنه اما مطمئنم این به 5 سالم نمی رسه HUD اینا کاری باهاش نمی کنه فقط نباید تصویر ثابت به مدت زیاد بهش داد حتی تصاویر ثابت LCD هم نابود می کنن حالا OLED خیلی حساس تره
منظورت از تصویر ثابت چیه؟؟گیم ها و فیلم ها که اکثرا دوربین در حال چرخشه و فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
.معمولا همچین حالتی خیلی کم اتفاق میفته که تصویر ثابت یک جا بمونه.مثال میزنی؟؟

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
سلام دوستان. من یه براویا مدل 55x85d دارم یه مشکلی که تو فیلم نگاه کردن باش دارم اینه که وقتی زیرنویس فیلم رو صفحه میاد تصویر یه مقداری روشنتر میشه مخصوصا صحنه های تاریککه خیلی رو اعصابه! 53 گیگ اونجر گرفتم با بهترین کیفیت ببینم سر این موضوع زهرمارش کرد! راه حلی هست برطرف شه؟

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان. من یه براویا مدل 55x85d دارم یه مشکلی که تو فیلم نگاه کردن باش دارم اینه که وقتی زیرنویس فیلم رو صفحه میاد تصویر یه مقداری روشنتر میشه مخصوصا صحنه های تاریککه خیلی رو اعصابه! 53 گیگ اونجر گرفتم با بهترین کیفیت ببینم سر این موضوع زهرمارش کرد! راه حلی هست برطرف شه؟
این مشکل معمولا تو پنل های lcd led که از سیستم full array استفاده میکنن پیش میاد.مثل x930e یا x900e.سیستم شما نباید همچین مشکلی داشته باشه.(اولد ها که کاملا پرفکت نشون میدن مشکی رو یعنی هر پیکسل جداگانه خاموش و روشن میشن و بدون هیچ حاله ی نوری تو بک گراند مشکی.)
حالا پنل شما نور رو یکنواخت پخش میکنه و همچنین از ips استفاده میکنه که ضعف کنتراست دارن وقتی تو اتاق کاملا تاریک تلویزیون تماشا میکنی بیشتر این مشکل به چشم میاد.یکنواختی مشکی هم این موضوع رو بیشتر تشدید میکنه.ولی بازم میگم نباید حاله ای اطراف زیر نویس ایجاد بشه تو تلویزیون شما چون full array نیست.میتونی عکس بگیری

• Like
Reactions: Mo7aMMaD

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
میشه یه توضیحی بدی که شبیه ساز سگا و میکرو رو از کجا گرفتی و چطور نصب کردی؟
من برنامه مدیریت فایل رو دارم و قبلا هم از فلش برنامه نصب کردم روی تی وی.
فقط میخوام ببینم که نصب اینها فرق داره و کار خاص دیگه ای هم باید بکنم! اگه یه توضیحی بدی ممنون میشم
و اینکه دسته رو هم چطوری با بلوتوث وصل کردی؟ دانگل بلوتوث داشتی؟

دانگل که نمیخواد همه الان بلوتوث داخلی و وای فای دارن.
من با کامپیوتر دانلود کردم تو فلش ریختم نصب کردم ، نه کار خاصی نمیخواد بکنید.رام ها هم تو فلش ریختم بعد فلشو نصب کردم و از تو فلش رو حافظه خود تی.وی کپی کردم.

• Like
Reactions: Uchiha Itachi

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
دانگل که نمیخواد همه الان بلوتوث داخلی و وای فای دارن.
من با کامپیوتر دانلود کردم تو فلش ریختم نصب کردم ، نه کار خاصی نمیخواد بکنید.رام ها هم تو فلش ریختم بعد فلشو نصب کردم و از تو فلش رو حافظه خود تی.وی کپی کردم.
بعد از اینکه پست کردم، دوزاریم افتاد که تی وی بلوتوث و وای فای داره دیگه:D
پس مثل بقیه نرم افزاراست؟ گفتم شاید یه فرقی داشته باشه چون همین رام داره.
اوکی. ممنون

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
این مشکل معمولا تو پنل های lcd led که از سیستم full array استفاده میکنن پیش میاد.مثل x930e یا x900e.سیستم شما نباید همچین مشکلی داشته باشه.(اولد ها که کاملا پرفکت نشون میدن مشکی رو یعنی هر پیکسل جداگانه خاموش و روشن میشن و بدون هیچ حاله ی نوری تو بک گراند مشکی.)
حالا پنل شما نور رو یکنواخت پخش میکنه و همچنین از ips استفاده میکنه که ضعف کنتراست دارن وقتی تو اتاق کاملا تاریک تلویزیون تماشا میکنی بیشتر این مشکل به چشم میاد.یکنواختی مشکی هم این موضوع رو بیشتر تشدید میکنه.ولی بازم میگم نباید حاله ای اطراف زیر نویس ایجاد بشه تو تلویزیون شما چون full array نیست.میتونی عکس بگیری

هاله اطراف زیرنویس نیست کل صفحه رو روشنتر میکنه! مثل اینکه تو بقیه مدلا هم شایعه الان خونه یکی از دوستامم مدل w800c دارن بازم همین مشکل داره. تو لینکه پایین که یسری این مشکل مطرح کردن گفته که با اضافه کردن یه حاشیه مشکی به زیر نویس مشکلشون حل شده ولی این فیلمی که من گرفتم فقط تو پلیر echos پخش میشه که ستینگ زیرنویسش حاشیه نداره! حالا باید با یه فیلم دیگه تو mxplayer تست کنم ببینم حل میشه یا نه.
https://us.community.sony.com/s/que...s-brightness-on-my-55x850d-hdr?language=en_US

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
حاله اطراف زیرنویس نیست کل صفحه رو روشنتر میکنه! مثل اینکه تو بقیه مدلا هم شایعه الان خونه یکی از دوستامم مدل w800c دارن بازم همین مشکل داره. تو لینکه پایین که یسری این مشکل مطرح کردن گفته که با اضافه کردن یه حاشیه مشکی به زیر نویس مشکلشون حل شده ولی این فیلمی که من گرفتم فقط تو پلیر echos پخش میشه که ستینگ زیرنویسش حاشیه نداره! حالا باید با یه فیلم دیگه تو mxplayer تست کنم ببینم حل میشه یا نه.
https://us.community.sony.com/s/que...s-brightness-on-my-55x850d-hdr?language=en_US
پس همون ضعف کنتراست و نشت نور هستش.تو اتاق تاریک بیشتر خودشو نشون میده

• Like
Reactions: Mo7aMMaD

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
سلامی دوباره
آیا قابلیت HDR بر روی پورت‌های USB سامسونگ 7980 بصورت خودکار فعال است؟ یا مانند پورتهای HDMI باید از SETTING فعال کنیم؟ هر چند گزینه ای برای پورت USB موجود نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر