خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
داداش اصلا فکر نداره.سامسونگ

Lg 43UJ651V
Samsung 43ku7970
میشه در مورد مزایا و معایب این دو اطلاعات بدید یعنی دلیل برتری سامسونگ رو بگید و مقایسه کنید؟ hdr pro آیا همون hdr 10 هست؟
مانیتور ۲۷ سامسونگ داشتم اصلا جالب نبود رنگها سوخته و مرده و بدون شفافیت اما تلوزیون الجی داریم واسه ۶ سال پیش رنگها خیلی شاد و شفافیت عالیه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
علتش چیه؟

به احتمال زیاد علتش اپ اسکیل به 4k ش هست هر چند سونی من که قدیمی تره همچین مشکلی نداره حتی در اپدیت اخرش در حالت hdr 120hz که اپ اسکیلش به هم می ریخت تصویر مات می شد فیکسش کرد اما متاسفانه برای مدل های جدید همچنان فیکسی منتشر نشده اما مطمئنم درست می کنه سونی در زمینه ی اپدیت دیر اما تاثیر گذار عمل می کنه.

عزيز input lag ٢٠ تا ٤٠ خدايي تو انلاين فرق ميكنه

منم حرفم همینه دیگه انلاین که نه افلاینشم مشخصه زیر 35 باشه کاملا راضی کننده هست حتی برای من pcgamer اما زیر 20 یا نزیک 20 باشه خیلی حس بهتری به ادم می ده اصلا کنترل بازی کاملا دست ادم می افته. اما بالای 40 باشه کمی ازار دهنده می شه اونم نه برای کنسول بازهای روزمره برای کسی که حساس باشه.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
۵۰ سانت مانیتور.

فاصله از تلویزیون فاکتور مهمی نیست.
الان فاصله من از تیوی 70 سانته
سایز تی وی هم 55 اینچه
خیلی هم راحت هستم

داش علی شما که از بزرگان بازیسنتری چرا؟!
فاصله صحیح از TV مهمترین مسئله ای هستش که در حال حاضر شرکتها در حال بررسیش هستن و واقعا هم تاثیر گذاره.
اگر آدم واسه وبگردی و تدوین موسیقی و فیلم و کار با اکسل بخواد نه خیلی مهم نیست و اتفاقا هرچی بزرگتر بهتر هستش ولی توی بازی و دیدن فیلم که باید رو کل تصویر تسلط داشته باشی خیلی هم مهم هستش علاوه بر اون اگر از سطح استاندارد تعیین شده جلوتر باشی چشم قادر به درک کیفیت اصلی صفحه تصویر نیست و کیفیت افت پیدا میکنه.
استاندارد FHD رو دارم ولی برای UHD و HD و SD اینها فرق میکنه با عوض شدن نسبت تصویر هم این فاصله فرق میکنه اینها برای FHD 16:9 هستش.
ge92_استاندارد-فاصله-تا-تلویزیون-2.jpg

ممنون از پاسخ هاتون
حالا با این وضع شما چی پیشنهاد میدید؟ هم مانیتور و TV پیشنهادیتون رو لطف میکنید بگید؟
فقط این رو توجه داشته باشید که مانیتور و TV که پیشنهاد میکنید بهم حتما ورودی هدفون داشته باشه چون من صدا رو از اسپیکرایی که دارم میگیرم و اینکه TV حتما 32 اینچ و فول اچ دی باشه
TV که قبلا داشتم هم این مدل بود : Sony KDL-32R420A

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
ممنون از پاسخ هاتون
حالا با این وضع شما چی پیشنهاد میدید؟ هم مانیتور و TV پیشنهادیتون رو لطف میکنید بگید؟
فقط این رو توجه داشته باشید که مانیتور و TV که پیشنهاد میکنید بهم حتما ورودی هدفون داشته باشه چون من صدا رو از اسپیکرایی که دارم میگیرم و اینکه TV حتما 32 اینچ و فول اچ دی باشه
TV که قبلا داشتم هم این مدل بود : Sony KDL-32R420A
مانیتور گیمینگ BenQ بیست و هفت اینچ.HDMI دارش.کلا یه سر و گردن فرق داره با بقیه و پشیمونت نمیکنه ولی باید بگردی پیداش کنی.مدلها مختلف FHD و UHD داره.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
Lg 43UJ651V
Samsung 43ku7970
میشه در مورد مزایا و معایب این دو اطلاعات بدید یعنی دلیل برتری سامسونگ رو بگید و مقایسه کنید؟ hdr pro آیا همون hdr 10 هست؟
مانیتور ۲۷ سامسونگ داشتم اصلا جالب نبود رنگها سوخته و مرده و بدون شفافیت اما تلوزیون الجی داریم واسه ۶ سال پیش رنگها خیلی شاد و شفافیت عالیه.
دوست عزیز اگه یکم همین تاپیک رو‌میخوندی همه جوابات داخلش هست.
همشون hdr 10 هستند باقی اسمای تجاریه.
برتری سامسونگ پنل va در نتیجه کنتراست بهتر،نمایش محتوای ۴ کی بهتر به دلیل اینکه ال جی از rgbw استفاده میکنه .
ال جی تصویر ماتی بهت میده ین مدل جلو سامسونگ.
تنها برتری ال جی اینپوت اگ‌بهتر به مقدار کم،زاویه دید بهتر به دلیل ای پی اس بودن.سیستم عامل روونتر.
توی کیفیت تصویر با فاصله زیادی از سامسونگ ۷۹۷۰ عقبه.

• Like
Reactions: arsenalmom

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
با سلام.
بنده مانیتور Zowie XL2411 دارم که قبلا بدون هیچ مشکلی به PS4 slim وصل میشد و تصویر بالا میومد. اما بعد از آپدیت کردن PS4، موقعی که کابل HDMI رو به مانیتور وصل میکنم تصویر به هیچ وجه بالا نمیاد.
ممنون میشم راهنمایی کنین.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
دوست عزیز اگه یکم همین تاپیک رو‌میخوندی همه جوابات داخلش هست.
همشون hdr 10 هستند باقی اسمای تجاریه.
برتری سامسونگ پنل va در نتیجه کنتراست بهتر،نمایش محتوای ۴ کی بهتر به دلیل اینکه ال جی از rgbw استفاده میکنه .
ال جی تصویر ماتی بهت میده ین مدل جلو سامسونگ.
تنها برتری ال جی اینپوت اگ‌بهتر به مقدار کم،زاویه دید بهتر به دلیل ای پی اس بودن.سیستم عامل روونتر.
توی کیفیت تصویر با فاصله زیادی از سامسونگ ۷۹۷۰ عقبه.
خیلی ممنون از توضیحات کامل. آیا ۷۹۷۰ نسخه HDR10 هست؟ تو مشخصات HDR PRO نوشته! واقعیتش من مانیتور سامسونگ S27D590 داشتم که وقتی PS4 رو بهش وصل میکردم رنگها خیلی مرده و غیر شفاف بود اما وقتی به تلوزیون ال جی ۶ سال پیش وصل میکردم کیفیت رنگ و شفافیت محیط بازی عالی بود. آیا این طبیعیه یعنی تفاوت مانیتور با تی وی تا این حد هست؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یک توصیه به دوستان:
وقتتونو با مانیتور بیخود هدر ندید.پول جمع کنید یک oled یا led رده بالا بگیرید.بهترین مانیتورها هم تصویری به خوبی oled ها یا led های رده بالا نمیدن!!

دقیقا
منم سال هاست دارم می گم اما هنوزم علاقه به مانیتور هست مانیتور فقط به درد کسی می خوره که فضا نداره یا هزینه

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
بانه چجوریه بالاخره دوستان من خبر ندارم این قضیه بسته شدن مرزها شامل تی وی هم شده یا کلا داستان یه چیز دیگست؟

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر