خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
کی گفته تکنیکی اعمال نمی کنه؟ شما هر تکنیکی که بخوای می ذاری بعد روی بازی یا فیلم واردش می کنی منتها به دلیل فشرده سازی و همچنین decode کردن(بسته به امپلی فایرش) صدا کمی تغییر می کنه و از حالت اصلیش خارج می کنه حالا یا کمی جزئیاتش از دست می ره بیسش زیاد یا مخرب می شه که شما فکر می کنید افکته در حقیقت کاهش کیفیت صدا هست. افکت گذاری صدا هیچ ربطی به این فرمت ها نداره اینا فقط حجم کم می کنن در نسخه ی hd هم ادعا می کنن که loseless هستن.
اینکه روی کاور می زنن برای اینکه اینا استفاده ازشون پولیه بایدم بزنن ضمن بیشتر برای optic دارا هست که بتونن 5.1 بگیرن برای فیلم ها هم که هدف کم کردن فضا روی دیسک یا نسخه ی دانلودیش هست. کلا اگه جایی lpcm دیدی حتما روی اون تنظیمش کن اگرم صدای اغراق شده دوست داری از تنظیمات امپ دستکاریش کن.
همین الانم روی pc بذاری dolby atmos بعد بری داخل بازی صدا بلندتر می شه و برخی جاها گوش خراش حتی اگرم بزنی از مشخصات امپ مشاهده می کنی کیفیت صدا شده 16 بیت 48 هرتز در حالی که من pcm 24bit 192khz تنظیم می کنم.
نظرتون محترمه.

• Like
Reactions: Jack cooper

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نظرتون محترمه.

اینا نظر نیست محسن جان اطلاعاتی که مبنعشم گذاشتم علم هست نه سلیقه

این چیزی هست که سایت خودش درباره مزیت هاش نوشته حرفی از افکت گذاری اصلا زده نشده یا صدای خام:
Dolby TrueHD accomplishes this using a suite of highly sophisticated compression technologies. These enable 100 percent lossless audio in files half the size of uncompressed pulse-code modulation (PCM). What this means for you is the best possible sound from Blu-ray Discs™ and streamed or downloaded sources.

لینک سایت:
Dolby TrueHD Lossless Audio

حتی گفته با نصف سایز به کیفیت pcm رسید.

اینا نظر یا سلیقه نیست اشتباهات عام هست.

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,755
برخی از قابلیتهای hdmi 2.1 مثل eARC و vrr با آبدیت hdmi 2 هم پشتیبانی میکنه .
پشتیبانی vrr در تلویزیونهای امسال سامسونگ
Samsung 2018 QLED TVs will support 120hz Freesync and VRR

Q: What cable(s) do I need to make use of the eARC feature?
A: Ultra High Speed HDMI Cables are designed to support the new eARC feature in addition to the highest resolution video modes. The Standard HDMI Cable with Ethernet and the High Speed HDMI Cable with Ethernet will also support eARC.
منبع: https://www.hdmi.org/manufacturer/hdmi_2_1/
ممنون از توجه شما
سامسونگ آپدیت FreeSync رو برای تلویزیونهایQ6FN, Q7FN, Q8FN, Q9FN, NU8000 منتشر کرد. در صورتی کهxbox one s - xbox one x و pc داشته باشید میتونید FreeSync استفاده کنید
نکته مهم این که این حالت تو رزولوشن fullhd 120hzکار میکنه و از uhd پشتیبانی نمیکنه
منبع :Samsung Releases FreeSync Firmware Update on four 2018 televisions

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان نظرتون درباره برند TCL چیه؟ در حد سامسونگ هست؟
این مدلا چطورن؟ TCL 55PTUS و TCL 49C2LUS

و اینکه فرق HDR10 با HDR Pro چیه؟

ممنون
مگر تو ایران برند tcl وارد شده!!!؟؟؟نسبت به قیمتش تصویر بسیار خوبی تحویل میده
من یکجا خوندم گلد ایران میخواد وارد کنه این برند رو!!!
سری p عالیه مدل 607
سری 2018 هم عالیه r617
اون hdr pro بیشتر یک کلک تجاریه مثل hlg
فقط hdr 10 و دالبی ویژن

• Like
Reactions: Grand Theft

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,755
مگر تو ایران برند tcl وارد شده!!!؟؟؟نسبت به قیمتش تصویر بسیار خوبی تحویل میده
من یکجا خوندم گلد ایران میخواد وارد کنه این برند رو!!!
سری p عالیه مدل 607
سری 2018 هم عالیه r617
اون hdr pro بیشتر یک کلک تجاریه مثل hlg
فقط hdr 10 و دالبی ویژن
بله خیلی وقت هست که با گارانتی مادیران عرضه میشه
تلويزيون - خريد تلويزيون سامسونگ، ال جي و سوني | قيمت عالي

• Like

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سامسونگ آپدیت FreeSync رو برای تلویزیونهایQ6FN, Q7FN, Q8FN, Q9FN, NU8000 منتشر کرد. در صورتی کهxbox one s - xbox one x و pc داشته باشید میتونید FreeSync استفاده کنید
نکته مهم این که این حالت تو رزولوشن fullhd 120hzکار میکنه و از uhd پشتیبانی نمیکنه
منبع :Samsung Releases FreeSync Firmware Update on four 2018 televisions
چرا PS4 اشاره نشده یعنی ساپورت نمیکنه همچین چیز خوبی رو ؟

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
سونی 32RE303
ممنون از پاسختون ولی قبل از این من یه hd tv داشتم دوباره نمیخوام برگردم به اون وضع . یادمه خیلی قبل بهم پیشهناد w670 شد تو همین تاپیک ولی دارم سایت ها رو چک میکنم اصلا واسه خرید پیدا نکردم . البته تا یادم نرفته بگم من فاصله با صفحه حدود ۵۰ سانته با این اوصاف مانیتور بگیرم یا همون tv?
البته باید tv مورد نظرم ورودی هدفون داشته باشه

آخرین ویرایش:

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام دوستان
tv من مدل 49uh654v lg هستش
هرچی تو نت گشتم نتونستم تنظیمات مخصوص این مدلو برای ps4 پیدا کنم کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ممنون از پاسختون ولی قبل از این من یه hd tv داشتم دوباره نمیخوام برگردم به اون وضع . یادمه خیلی قبل بهم پیشهناد w670 شد تو همین تاپیک ولی دارم سایت ها رو چک میکنم اصلا واسه خرید پیدا نکردم . البته تا یادم نرفته بگم من فاصله با صفحه حدود ۵۰ سانته با این اوصاف مانیتور بگیرم یا همون tv?
البته باید tv مورد نظرم ورودی هدفون داشته باشه
۵۰ سانت مانیتور.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا اطاق من يه window داره يه دومتر بعدش tv رو جاي دادم روبروي window نيست ولي صبحها نور ميخوره توش جاهاي تاريك ديده نميشه oled برا من توصيه ميشه؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر