خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
نه b7 هستش.پشت تلویزیون هم زده.عکسشو گذاشتم
اتفاقا تو دفترچه راهنمای نصب پایش همین پایه c7 رو عکسشو گذاشته
خوب صد درصد مشکلی نیست چون پایست دیگه . اتفاقا این پایه ها خیلی خوب و مستحکم هستن از لحاظ ظاهری هم خیلی شیکه .
حالا کیفیتش چجوره ؟نصبت به تلوزیونه قبلیت چقدر فرق داره ؟:D

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
خوب صد درصد مشکلی نیست چون پایست دیگه . اتفاقا این پایه ها خیلی خوب و مستحکم هستن از لحاظ ظاهری هم خیلی شیکه .
حالا کیفیتش چجوره ؟نصبت به تلوزیونه قبلیت چقدر فرق داره ؟:D
هنوز تسنش نکردم:D

خوب از کاربر HIGH VOLTAGE سوال کردم.اونم b7 داره ولی از گلد ایران گرفته.ایشون هم تایید کردن پایه تلویزیونشون مثل تلویزیون بنده هستش.
خیالم راحت شد:D
بریم برای کالیبره کردن تصویر:D

دوستان برای اپدیت این لینک معتبره؟؟میتونم بریزم رو فلش اپدیتش،کنم به نظرتون؟؟
LG OLED55B7V Product Support :Manuals, Warranty & More | LG U.K.

Last edited by a moderator:

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
سلام دوستان تی وی 49 یا 50 اینچ برای گیم نت جوری که یکسره کار کنه خرکار چی بخرم هم قیمت مناسب باشه هم کیفیت

بدون گارانتی

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام دوستان تی وی 49 یا 50 اینچ برای گیم نت جوری که یکسره کار کنه خرکار چی بخرم هم قیمت مناسب باشه هم کیفیت

بدون گارانتی
والا سامسونگ یا ال جی،اگه از نظر اینکه صفحه نمایش خرکار تر باشه در صورت ضربه خوردن هم مقاوم تر باشه ips ها گردن کلفت ترن،lg uj752v
از نظر اینپوت لگم فوق‌العادست خوراک گیم‌نت
@mohsen2012
داداش مبارک باشه لذشت رو‌ببری
سر پایه نگران‌نباش او کیه.
اپدیت هم حواست باشه هم ریجن باشه فایل اپدیتت با تیویت،با وای فای خودش اپدیت‌ نمیشه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

بدون گارانتی

خر کار می خواید سونی باید بخرید متاسفانه سامی با lg در ایران با کیفیت پایین مونتاژ می شن خیلی سریع تر اسیب می بینن من 1 سامسونگ داشتم که به 6 ماه نرسیده تصویرش مشکل پیدا کرد از گارانتی کلا برام عوضش کردن زمانی که تعمیرکارش اومد دید 1 سونی هم داریم گفت منم خونه خودم سونی دارم امار خرابی ما خیلی بالاست ضمن اینکه در اینترنت هم سرچ بزنید سامسونگ اوضاع جالبی نداره باز lg به نظرم بهتره اگر سونی حس می کنید گرونه براتون

cheguevara.

کاربر سایت
Jan 27, 2010
79
نام
محمد رضا
ممنون.فقط اپدیت رو کپی کنم داخل فلش؟؟
پوشه ای، چیزی نباید بسازم؟؟
من با کابل LAN تلوزیون رو وصل کردم به مودم و پیام آپدیت خودش اومد که البه به صورت دستی هم میشه بروز رسانی کرد.
اگه میتونی تلوزیونت رو مستقیم به نت وصل کن و بعد آپدیت کن.

دوستانی که راجب روشنایی تلوزیون های oled lg سوال میپرسند خواستم تجربه ۳ ماه هم رو در اختیارشون بزارم،
توی فیلم دیدن که هیچ مشکلی نداره تو بازی ها هم تو حالت HDR فوق العادست ولی تو حالت SDR شاید اونجوری که میخواین عمل نکنه که با کالیبره کردن و تغییر میزان روشنایی اون هم حل میشه،البته این نظر و تجربه استفاده چند وقته من هست.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر