خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

cheguevara.

کاربر سایت
Jan 27, 2010
79
نام
محمد رضا
همینطور که دوستمون هم گفتن شما بهتره بین c7 و sony 930e یکی و انتخاب کنید، من هم سر همین دوراهیم ولی با تمام مزایایی که اولد داره بخاطر اون بحث درست شدن هاله در تصاویر ثابت خودمو نمیتونم قانع کنم که فعلا برم سمتش چون به اینجور مسائل در تصاویر خیلی حساسم و احتمالا اونور سال برای خرید 930e اقدام کنم. امیدوارم هر مدلی که خریداری میکنید به بهترین شکل واستون کار کنه.
ممنون از جوابتون
سونی 930e تو نمایندگی ها موجود نیست و نمیتونم کیفیت تصویرشو ببینم که بخوام مقایسه کنم
یعنی کیفیت سونی رو به کیفیت oled ترجیح میدین شما؟
اونور سال قراره که ۱۵‎٪ گرون کنند وسایل صوتی و تصویری رو،بهتر نیست اینور سال خرید کنم؟

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ممنون از جوابتون
سونی 930e تو نمایندگی ها موجود نیست و نمیتونم کیفیت تصویرشو ببینم که بخوام مقایسه کنم
یعنی کیفیت سونی رو به کیفیت oled ترجیح میدین شما؟
اونور سال قراره که ۱۵‎٪ گرون کنند وسایل صوتی و تصویری رو،بهتر نیست اینور سال خرید کنم؟
تنها برتری سونی شدت روشنایی زیادش هستش1400 نیت!!! در برابر 700 نیت c7
ولی در بقیه موارد c7 سرتره.
البته از موتور پردازشگر سونی x1 xtreme هم نمیشه قافل شد.در کل اکثر سایتهای نقدو بررسی c7 رو برتر میدونن

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,895
نام
malek
خب منم بالاخره امروز تو آخرین روز جشنواره در جشنواره ی ال جی رفتم و از تبریز LG c7 55 رو خریدم.فقط میتونم بگم کیفیت تصویرش حیرت آوره.هیچ ایرادی نمیتونم براش بگیرم.روشنایی تصویر هم بر خلاف نظراتی که درموردش داده بودن برای خود من زیاد هم بود برای همین از حالت درخشان گذاشتمش رو استاندارد و روشنایی اوکی شد و دیگه چشم رو اذیت نمیکرد.مشکی مطلق رو این تلویزیون معنی پیدا میکنه.الان چراغ اتاق رو که خاموش میکنم نمیشه قسمت مشکی تصاویر رو از واقعیت تشخیص داد.در مورد ماندگاری تصویر هم بگم که اصلا قابل احساس نیست.من خودم چند سال پیش 50 اینچ پلاسمای ال جی رو هم داشتم و ماندگاری تصویر سر یه دقیقه هم قابل مشاهده بود ولی بعد اینکه تصویر عوض میشد سریع پاکش میکرد و هیچ وقت تصویر رو تلویزیون نموند حالا دیگه اولد جای خود دارد.رابط کاربریش هم به شدت از انروید سونی راحت تر و روونتره.خیلی سریع به چیزی که میخای دسترسی داری و فلش و هارد رو هم عین pc تمام محتویاتشون قابل مشاهده هستش.فیلمها رو هم راحت از روی هارد و فلش اجرا میکنه ولی یه نکته داره که حتما باید ایجکت کنی و درش بیاری وگرنه قاطی میکنه.کنترلش هم به شدت از مال سونی خودم(43x8000d) دم دست تر و کاربردی تره.همه دکمه هاش دم دسته و لازم نیست مثل سونی ژیمناستیک بری.از تمام جهات هم بگیری گیرندگی داره ولی مال سونی رو باید درست نشونه بری تا کار کنه.خلاصه تو خریدش از من میشنوید شک نکنید

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
حدود اگر بخوای بگی حدوده 8 تومنه.
b7 هم هست حدود 200 ارزون تر.
اگر کمتر میخوای هزینه کنی x9000 سونی هم خوبه.
اما اگر میخوای همون حدود خرج کنی بین c7 و sony x930 انتخاب کن. هر کدومم مزایا خودشون رو دارن

مرسی از راهنماییت همون C7 رو گرفتم با جشنواره گلدیران و چونه هایی ک خودمون زدیم آخرش دراومد 7,790 ...
ایشالله ک چیز خوبی باشه پس فردا میرسه :-bd

• Like
Reactions: PooyaGH

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
همین حالا پاساژ چارسو بودم.رفتم نمایندگی رسمی LG یارو داشت 1 ساعت درباره کیفیت C7 توضیح میداد که آره بهترین TV سال 2017 شناخته شده و فلان.همون موقع یه خانواده اومدن به نماینده LG گفتن آقا این چه وضعیه توی 4 ماه 2 تا OLED از شما گرفتیم که دومیشم دیروز سوخت:laughing: بهم گفتن شانس اوردیم گارانتی داشتیم وگرنه 17 میلیون سرجمع تا حالا تو پاچمون رفته بود.
کارمند نمایندگی LG که جلو من ناجور قهوه ای شده بود:Dبهشون گفت نه دیگه این مدل جدیده دیگه اینجوری نیست، سپس پشتش رو نگاه کرد دید من نیستم:lol:

پ.ن: به دوستانی هم که تازه LG OLED خریدن شادباش میگم:D
مدل های 2017 سونی وارد شده بود توسط شرکت بازرگانی ایران یا نه؟؟منظورم سری e هستش

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
همین حالا پاساژ چارسو بودم.رفتم نمایندگی رسمی LG یارو داشت 1 ساعت درباره کیفیت C7 توضیح میداد که آره بهترین TV سال 2017 شناخته شده و فلان.همون موقع یه خانواده اومدن به نماینده LG گفتن آقا این چه وضعیه توی 4 ماه 2 تا OLED از شما گرفتیم که دومیشم دیروز سوخت:laughing: بهم گفتن شانس اوردیم گارانتی داشتیم وگرنه 17 میلیون سرجمع تا حالا تو پاچمون رفته بود.
کارمند نمایندگی LG که جلو من ناجور قهوه ای شده بود:Dبهشون گفت نه دیگه این مدل جدیده دیگه اینجوری نیست، سپس پشتش رو نگاه کرد دید من نیستم:lol:

بنظرم oled هنوز جای کار داره، فعلا با همون VA و IPS سر میکنیم:D

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,534
نام
علی

ترول هم ترولهای قدیم

• Like
Reactions: Farhad-1 and lovea

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,895
نام
malek
میگن آدما با هم فرق میکنن همینه.یکی میاد تجربه خوب یا بدش رو تو این فروم با بقیه به اشتراک میزاره تا ملت با چشم باز بره هزینه کنه و یکی هم مثل شما شادباش تحویل ملت میده

• Like
Reactions: Farhad-1 and lovea

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
یک نقد دیگه از xf9005 یا همون x900f
خیلی تعریف شده از کیفیت تصویرش وکاراییش واز اون مهم تر قیمتش!!!!همینطور پردازشگر x1 xtreme که روی مدل های high end سونی هستن روی x900f هم قرار دادن.خیلب از موتور ارتقاع تصویرش هم تعریف کردن.تصاویر sd وhd رو عالی به 4k ارتقاع میده به لطف پردازسگر x1 xtreme
همچنین یکی دیگه ازقابلیت های این موتور پردازشگر رنگها رو پرفکت بدون هیچ موجی نشون میده.10 بیت واقعی!!!!
در مورد روشنایی هم 25 درصد از x900e روشنتر هستش!!
تو بررسی ها خیلی از موشن فلو این تلویزیون هم تعریف کردن ومثل اینکه جز بهترینهای امسال هستش
فقط تنها ضعفش هاله دور اطراف اشیا یک مقدار روشنایی ایجاد میشه تو پس زمینه مشکی.البته این مشکل تو تلویزینهای سامسونگ به مراتب بسبار بدتر هستش وسونی تو این زمینه عالی عمل میکنه ولی خوب هنوز پرفکت نیست.تنها z9d و x940e یک مقدار بهتر عمل میکنن به خاطر نقاط diming zoone بیشتر
نقد سایت rtings هم بیاد بینیم اون طور بررسیش میکنه.بیشتر نقد این سایت رو قبول دارم
در کل ارزش خریدش بسیار زیاد هستش.دوستان اگر میتونن صبر کنن تا اوایل تابستان موجود میشه لب مرز
Sony KD-65XF9005 Review | Trusted Reviews

آخرین ویرایش:

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
دوستانی که c7 رو گرفتن مبارکشون باشه و اینشالا بدون مشکل واسشون کار کنه. همونطور که قبلا هم گفتم اولد واقعا حالا حالاها جای کار داره و خریدش یه مقدار با ریسک همراهه، تکنولوژی که میتونه مشکی مطلق رو ارائه بده به طور قطع مشکلاتی رو هم همراه خودش داره و برای کامل شدن به چندین سال زمان نیاز داره، چند ماهه که دارم تیویها رو بررسی میکنم و تا الان فقط میتونم با خرید 930e کنار بیام، چون هم میشه گفت که مشکلات اولد رو نداره و یکی از بهترین led هاست و موتور پردازشگر و hdr بسیار خوبی داره. در مورد 900f هم با اینکه الان همقیمت 930 هست ولی طبق روال کشور ما چون جدیده اگه قیمت پایینتر هم بشه ولی گرونتر فروخته میشه! باید دید بررسی rtings راجبه این مدل به کجا میرسه، البته فرق زیادی با 930 نباید داشته باشه و شاید در بعضی موارد پایینتر هم باشه.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستانی که c7 رو گرفتن مبارکشون باشه و اینشالا بدون مشکل واسشون کار کنه. همونطور که قبلا هم گفتم اولد واقعا حالا حالاها جای کار داره و خریدش یه مقدار با ریسک همراهه، تکنولوژی که میتونه مشکی مطلق رو ارائه بده به طور قطع مشکلاتی رو هم همراه خودش داره و برای کامل شدن به چندین سال زمان نیاز داره، چند ماهه که دارم تیویها رو بررسی میکنم و تا الان فقط میتونم با خرید 930e کنار بیام، چون هم میشه گفت که مشکلات اولد رو نداره و یکی از بهترین led هاست و موتور پردازشگر و hdr بسیار خوبی داره. در مورد 900f هم با اینکه الان همقیمت 930 هست ولی طبق روال کشور ما چون جدیده اگه قیمت پایینتر هم بشه ولی گرونتر فروخته میشه! باید دید بررسی rtings راجبه این مدل به کجا میرسه، البته فرق زیادی با 930 نباید داشته باشه و شاید در بعضی موارد پایینتر هم باشه.
سایز 55 x900f هم قیمته با x900e پارساله!!
1500 دلار برای سایز 55

• Like
Reactions: Jack cooper

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
یک نقد دیگه از xf9005 یا همون x900
خیلی تعریف شده از کیفیت تصویرش وکاراییش واز اون مهم تر قیمتش!!!!همینطور پردازشگر x1 xtreme که روی مدل های high end سونی هستن روی x900f هم قرار دادن.خیلب از موتور ارتقاع تصویرش هم تعریف کردن.تصاویر sd وhd رو عالی به 4k ارتقاع میده به لطف پردازسگر x1 xtreme
همچنین یکی دیگه ازقابلیت های این موتور پردازشگر رنگها رو پرفکت بدون هیچ موجی نشون میده.10 بیت واقعی!!!!
در مورد روشنایی هم 25 درصد از x900e روشنتر هستش!!
تو بررسی ها خیلی از موشن فلو این تلویزیون هم تعریف کردن ومثل اینکه جز بهترینهای امسال هستش
فقط تنها ضعفش هاله دور اطراف اشیا یک مقدار روشنایی ایجاد میشه تو پس زمینه مشکی.البته این مشکل تو تلویزینهای سامسونگ به مراتب بسبار بدتر هستش وسونی تو این زمینه عالی عمل میکنه ولی خوب هنوز پرفکت نیست.تنها z9d و x940e یک مقدار بهتر عمل میکنن به خاطر نقاط diming zoone بیشتر
نقد سایت rtings هم بیاد بینیم اون طور بررسیش میکنه.بیشتر نقد این سایت رو قبول دارم
در کل ارزش خریدش بسیار زیاد هستش.دوستان اگر میتونن صبر کنن تا اوایل تابستان موجود میشه لب مرز
Sony KD-65XF9005 Review | Trusted Reviews
محسن جان x900 شما به کجا رسید عوضش کردید یا شما هم منتظر بررسی 900f از rtings هستید؟ مدلهایی که x1 extreme رو دارن واقعا عالین، من که برنامه ریزی کردم برای اونور سال که هم بررسیهای مدلای جدید بیان هم اینکه اگه بتونم یه 65 اینچ بگیرم که واقعا لذت بخشه، البته بعدشم باید مزاحم شما بشم یسری اطلاعات راجبه امپلی فایر ازت بگیرم.

سایز 55 x900f هم قیمته با x900e پارساله!!
1500 دلار برای سایز 55
الان فک کنم تو آمازون 930e و 900f جفتشون 1500 دلارن ولی تو 65 ، 900f حدود 300 دلار بیشتره. ینی پارسال 900e هم همین موقع 1500 بوده؟ 900f هم با این پردارشگر اگه لوکال دیمینگ خوبی داشته باشه و سریع افت قیمت داشته باشه خریدش به صرفست. الان دیگه بخاطر وجود اولدها مجبورن قیمتها رو کمتر کنن. البته سونی پارسال و امسال در تولید led های مدل بالای خودش عالی عمل کرده.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mohsen2012

Farhad-1

کاربر سایت
Dec 24, 2016
36
نام
فرهاد
میگن آدما با هم فرق میکنن همینه.یکی میاد تجربه خوب یا بدش رو تو این فروم با بقیه به اشتراک میزاره تا ملت با چشم باز بره هزینه کنه و یکی هم مثل شما شادباش تحویل ملت میده
داداش شما تیویتو تازه خریدی شاید با شنیدن این حرفا نگران بشی یا بترسی مخصوصا وقتی داری با تیویت کار میکنی اول از همه بگم من خودم 6 ماهی میشه C7 دارم تقریبا روزی 8 تا 10 ساعت هم روشنه خانواده هم زیاد ازش استفاده میکنن هم اخبار میبینن و هم شبکه هایی که نوشنه ثابت زیادی داره نه ماندگاری تصویری دیدم تا حالا و نه سوخته تیوی.مدل B7 هم یکی از دوستام داره و یک سالی هست که ازش استفاده میکنه اونم هنوز نسوخته هر موقع سوخت میام خبرت میکنم.اینارو گفتم که خیالت راحت باشه.به این برند بازی ها هم کاری نداشته باش از تیویت استفاده کن حالشو ببر.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
الان فک کنم تو آمازون 930e و 900f جفتشون 1500 دلارن ولی تو 65 ، 900f حدود 300 دلار بیشتره. ینی پارسال 900e هم همین موقع 1500 بوده؟ 900f هم با این پردارشگر اگه لوکال دیمینگ خوبی داشته باشه و سریع افت قیمت داشته باشه خریدش به صرفست. الان دیگه بخاطر وجود اولدها مجبورن قیمتها رو کمتر کنن. البته سونی پارسال و امسال در تولید led های مدل بالای خودش عالی عمل کرده.
مدل x930e تخفیف خورده اونقدر شده.
اره. خریدش خیلی به صرفه است.امسال فکر کنم تمام جوایزو درو کنه این x900f!!
باید دید سامسونگ چطور عمل میکنه!
مثل اینکه تو مدل های امسالش از تکنولوژی full array local diming استفاده کرده مثل سونی!!

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
داداش شما تیویتو تازه خریدی شاید با شنیدن این حرفا نگران بشی یا بترسی مخصوصا وقتی داری با تیویت کار میکنی اول از همه بگم من خودم 6 ماهی میشه C7 دارم تقریبا روزی 8 تا 10 ساعت هم روشنه خانواده هم زیاد ازش استفاده میکنن هم اخبار میبینن و هم شبکه هایی که نوشنه ثابت زیادی داره نه ماندگاری تصویری دیدم تا حالا و نه سوخته تیوی.مدل B7 هم یکی از دوستام داره و یک سالی هست که ازش استفاده میکنه اونم هنوز نسوخته هر موقع سوخت میام خبرت میکنم.اینارو گفتم که خیالت راحت باشه.به این برند بازی ها هم کاری نداشته باش از تیویت استفاده کن حالشو ببر.
الان تیویهای جدید سونی هم دارن بدون گارانتی فروخته میشن و اصلا نمیدونیم اون تیوی که داریم میخریم به چه طریقی وارد شده، ضربه ای نخورده، مشکلی نداشته، سامسونگا هم که اکثرا از مونتاژ داخل بودنشون مینالن. کلا با این اوضاع و احوال ما باید بعد از تحقیقات دلو بزنیم به دریا و اون برند و مدلی که دوست داریم و بگیریم دیگه بعدش خدا بزرگه. اینشالا یه روزی برسه که ماهم تو کشورمون بتونیم محصولات روز جهانی رو با بهترین خدمات و بدون دقدقه و با تخفیفایی که همیشه اونطرفیا ازش استفاده میکنن خریداری کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر