خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
هر شخصی نصبت به درک تصویری خودش یه جور کالیبره داره و دلیل نمیشه شما به اون تصاویر هیجانی و غیر واقعی بگید.البته قبل کالیبره کردن هم پیش چشم پزشک بریم بدم نیست چون شاید اصلا مشکل فیزیکی داره چشمون.دوم اینکه این دوستمون n بار قیمت کابل رو گذاشتن دیگه ,شما هم هی قیمت بپرس
مهندس میخواستم از زبان خودشون قیمت رو بدونم
در مورد بقیه صحبت هات اصلا برام ارزشی نداره چون نظره شخصیته.
روز خوش

اینم یک نقد دیگر از تلویزیون سونی x900f
Sony XBR-65X900F 4K TV Review: Mid-Range Marvel
روشناییش 25 درصد بهتر از x900e هستش

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Jack cooper

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من حقیقتش 4 تا کابل اصل hdmi دارم حتی کابل 100 دلاری هم از اون طرف خریداری شده دارم اما در حالت 1080 60 هرتز هیچ فرقی بین کابل 100 دلاری یا 40 دلاری یا 30 تومنیم نیست چندین بارم هی سوییچ کردم چیزی مشخص نشد فقط اصل فرقشون اینه که 2560 یا حالا یکی دیگش 3840 نمی ده یا 1 لحظه تصویر میاد بعد سیاه می شه دوباره به همین شکل که علتشم اینه که جنس الیاژش خوب و خالص نیست پهنای باند عبوریش محدود هست اما در res پایین من حقیقتا فرقی نمی بینیم حالا یا کابل شما دیگه خیلی تقلبی بوده یا مورد دیگه ای نمی دونم چندین سایت هم به این مورد اشاره کردن که حتی بین کابل های اصل(که تا 700 دلارم می ره) 1 تفاوت های ریزی هست اما همین سایت rtings هم گفته همین کابل های کوتاه ارزان قیمت امازون کاملا کارتون رو راه می ندازه حرفی از تفاوت کیفیت تصویر نزده

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان
قصدم خرید تلوزیون ۵۵ اینچ تا بودجه ی ۶ میلیون تومنه. دارم نظر دوستان رو میخونم حقیقتش یکم گیج شدم چه جنسی با چه مشخصاتی بلاخره خوبه! من زیاد اطلاعاتم از تلوزیون بالا نیست و خیلی سطحی یه. حالا دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن. خودم نظرم بر برند سونی هست. و اینکه چون که تنها برای بازی نیست میخوام که از لحاظ کارایی از همه لحاظ خوب باشه. شما پیشنهادتون چیه؟
سونی x900e.
سامسونگ ks8500 اگر گیر بیاد
سونی x8500eیک کم از 6 تومن کمتره
خیلی ممنونم

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان
قصدم خرید تلوزیون ۵۵ اینچ تا بودجه ی ۶ میلیون تومنه. دارم نظر دوستان رو میخونم حقیقتش یکم گیج شدم چه جنسی با چه مشخصاتی بلاخره خوبه! من زیاد اطلاعاتم از تلوزیون بالا نیست و خیلی سطحی یه. حالا دوستانی که تجربه دارن لطفا کنن. خودم نظرم بر برند سونی هست. و اینکه چون که تنها برای بازی نیست میخوام که از لحاظ کارایی از همه لحاظ خوب باشه. شما پیشنهادتون چیه؟
سونی x900e.
سامسونگ ks8500 اگر گیر بیاد
سونی x8500eیک کم از 6 تومن کمتره

imoon

کاربر سایت
Dec 11, 2017
20
سلام من کابل اورجینال دایو ژآپن گرفتم که محتوا 4 کی و hdr رو ساپورت میکنه ..1.8 متری داشت هر کدام شد 125 تومان..من از محصولات دایو زیاد استفاده کردم خیلی راضی هستم تازه گارانتی مادام العمر داره به شرطی که کاپل پارگی نداشته باشد با نو تعویض داره ..

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
دوستان برای پخش فیلمهای با حجم بالا و 4k hdr ارزش داره که pc رو ارتقا بدیم و از طریق kmplayer یا potplayer پخش کنیم یا استفاده از پلیرهای دیگه یا پلیر داخلی خود تیوی از طریق usb رو توصیه میکنید؟ اینکه هر سری بخوایم فیلم به روی هارد بریزیم و به تیوی بزنیم یه مقدار خسته کننده میشه و استفاده از pc راحتتره. اگه پخش از طریق pc مطلوبه و مشکلی نداره از دوستان کسی اطلاع داره که چه cpu یا کارت گرافیکی برای این کار نیازه و اینکه کارت گرافیکای عالی در کیفیت پخش فیلمها تاثیری داره؟

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,534
نام
علی
دوستان برای پخش فیلمهای با حجم بالا و 4k hdr ارزش داره که pc رو ارتقا بدیم و از طریق kmplayer یا potplayer پخش کنیم یا استفاده از پلیرهای دیگه یا پلیر داخلی خود تیوی از طریق usb رو توصیه میکنید؟ اینکه هر سری بخوایم فیلم به روی هارد بریزیم و به تیوی بزنیم یه مقدار خسته کننده میشه و استفاده از pc راحتتره. اگه پخش از طریق pc مطلوبه و مشکلی نداره از دوستان کسی اطلاع داره که چه cpu یا کارت گرافیکی برای این کار نیازه و اینکه کارت گرافیکای عالی در کیفیت پخش فیلمها تاثیری داره؟
شما بهترین کارت گرافیک ینی 1080ti رو هم که بگیری در حد و اندازه پلیر مخصوص 4k عمل نمیکنه

• Like
Reactions: mohsen2012 and amho

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
شما بهترین کارت گرافیک ینی 1080ti رو هم که بگیری در حد و اندازه پلیر مخصوص 4k عمل نمیکنه
منظور شما دستگاه بلوری هست؟ این دستگاها هم مثل خود تیوی قابلیت پخش فرمتهای مختلف از طریق هارد یا usb رو با زیرنویس دارن؟ اگه امکان داره چنتا از مدلای خوب بازارو بگید.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
عین مقایسه پرفرمنس کنسول با pc هم رده ی کنسول
چه ربطی داره؟
الان گوشی های موبایل هم 4k رو‌ پخش میکنه.
تو ایرانم که دیسک بلوری زیاد و همه گیر نیست همه محتوا دانلودیه و کیفیت بالاشو ادم‌بگیره اوکیه.
اتفاقا pc کیفیت بالاتری میده توی‌تستی که کردم مخصوصا نسبت به پلیر تی وی.
پس ملتی که htpc میبندن اوسکلن؟
جدیدا ملت فتوا هم‌میدن از خودشون.

• Like
Reactions: Natural Killer

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,898
نام
malek
چه ربطی داره؟
تو ایرانم که دیسک بلوری زیاد و همه گیر نیست همه محتوا دانلودیه و کیفیت بالاشو ادم‌بگیره اوکیه.
ربطش رو نمیدونم ولی من یه 4k با نرخ 70 Mb/s رو pc خودم که 8 گیگ رمشه و کارت 460 روشه و cpu چهار هسته ای داره نمیتونم اجرا کنم ولی پلیر خود tv با مشخصات پایینتر عین بنز اجرا میکنه

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,534
نام
علی
منظور شما دستگاه بلوری هست؟ این دستگاها هم مثل خود تیوی قابلیت پخش فرمتهای مختلف از طریق هارد یا usb رو با زیرنویس دارن؟ اگه امکان داره چنتا از مدلای خوب بازارو بگید.

نه هر بلوری پلیری
دستگاه حرفه ای منظورمه
دستگاهی که خودش هم قیمت یدونه کارت گرافیک هستش
مثل این
oppo udp-203
یا
oppo udp-205

چه ربطی داره؟

حال شما خوبه ؟
احیانا چیزی مصرف نکردی ؟
مرد حسابی ینی چی موبایل 4k پخش میکنه !
من رو سیستمم 2 تا 1080ti داشتم و تست کردم با یدونه 1060 فرقی ندیدم
شما تمام ریویورها رو نگاه کنین هیچ کدوم از pc استفاده نمیکنن
همشون یدونه پلیر دارن اونم نه هر پلیری
ملتی که htpc میبندن و فکر میکنن شاخ غول شکستن سواد کافی ندارن
شما با 2 نفر متخصص مدیا مشورت بکن نظرت بالکل در مورد pc عوض میشه
pc تنها کاری که میکنه فریم بالا تو بازی ها بهت میده نه کیفیت بیشتر تو فیلمها

• Like