خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
دوستان هارد یک ترا برا تی وی بدون آداپتور سگ جون باشه و به همه تلویزیونی بخوره چی پیشنهاد میکنید ؟

نظرتون درباره
silicon power a80 چیه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
دوستان هارد یک ترا برا تی وی بدون آداپتور سگ جون باشه و به همه تلویزیونی بخوره چی پیشنهاد میکنید ؟

نظرتون درباره
silicon power a80 چیه

a85 بگیر من گرفتم عالیه.

• Like
Reactions: Xenon360 and S@nic

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
  • Like
Reactions: Jack cooper

imoon

کاربر سایت
Dec 11, 2017
20
هارد من سیلیکون a65 گرفتم 3 تا تا حالا خوب بوده یه دونه هم a85 رو گرفتم اونم خوبه تا حالا ..
---------
دوستان سوال فنی ..الان ساندبار با کابل نوری به tv c7 وصل هست..من الان کابل hdmi دایو گرفتم که فرمت 4k و سیستم های صوتی رو پشتیبانی میکنه ..جایی مطلب خوندم که نمیدونم اینجا بود یا جای دیگر که کابل نوری نمیتونه تمام فرمت های صدا رو پشتیبانی کنه ..ایا این درسته ؟ به نظرتون من ساندبار رو با hdmi ورژن 2 وصل کنم فرقی داره یا نه ؟
ممنون از همتون

• Like
Reactions: S@nic

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان سلام
ببخشید شاید جواب سوالم تو تاپیک باشه ولی چون همین روزا میخوام تی وی بخرم مجبور شدم سوال کنم. من وان ایکس دارم و تی وی ۴کی میخوام. بین الجی و سامسونگ مدل های زیر کدوم بهتره؟ نهایتا تا ۴ میلیون.
فیلم هم زیاد میبینم و برام کیفیت تصویر برای فیلم و مخصوصا بازی مهمه. اچ دی ار پرو و اچ دی ار ده چ فرقی دارن؟
کسی این مدلارو داره؟ از لحاظ خرابی و کیفیت چطورن؟و کلا الجی بهتره یا سامسونگ؟ سونی میدونم خوبه ولی بین این دو برند. و مخصوصا این دو مدل
lg 49uj75200gi
Samsung 50 MU7970

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان سلام
ببخشید شاید جواب سوالم تو تاپیک باشه ولی چون همین روزا میخوام تی وی بخرم مجبور شدم سوال کنم. من وان ایکس دارم و تی وی ۴کی میخوام. بین الجی و سامسونگ مدل های زیر کدوم بهتره؟ نهایتا تا ۴ میلیون.
فیلم هم زیاد میبینم و برام کیفیت تصویر برای فیلم و مخصوصا بازی مهمه. اچ دی ار پرو و اچ دی ار ده چ فرقی دارن؟
کسی این مدلارو داره؟ از لحاظ خرابی و کیفیت چطورن؟و کلا الجی بهتره یا سامسونگ؟ سونی میدونم خوبه ولی بین این دو برند. و مخصوصا این دو مدل
lg 49uj75200gi
Samsung 50 MU7970

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
سامسونگ بهتره

• Like
Reactions: Jack cooper

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
من میخوام یه پروژکتور جیبی سونی مدل mp-cl1a بگیرم برای وقتهایی که خونه نیستم و کنسول رو نمیتونم به تی وی وصل کنم.
چه طوره خوب هس؟
قیمتش هم حدود ۱۵۰۰ هستش.

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها سلام یه سوال من تلویزون سامسونگ داشتم که همونطور که میدونید بدترین تلوزیونه تاریخه این پیکسل هاش سوخت امروز رفتم یه تبدیل hdmi به vga گرفتم وصل کنم به مانیتور ولی وقتی وصل میکنم تصویری به من نشون نمیده میدونید مشکل از کجاست؟ مانیتور ها چه ویژگی باید داشته باشن که نشون بدن؟ ایا ممکنه مشکل از تبدیل و کیفیتش باشه؟

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
بچه ها سلام یه سوال من تلویزون سامسونگ داشتم که همونطور که میدونید بدترین تلوزیونه تاریخه این پیکسل هاش سوخت امروز رفتم یه تبدیل hdmi به vga گرفتم وصل کنم به مانیتور ولی وقتی وصل میکنم تصویری به من نشون نمیده میدونید مشکل از کجاست؟ مانیتور ها چه ویژگی باید داشته باشن که نشون بدن؟ ایا ممکنه مشکل از تبدیل و کیفیتش باشه؟
دوست عزیز اگه ویندوزت ۷ قبل اینکه ویندوز بوت شه f8نگه دار(وارد سیف مودمیشی) اگر ویندوزت ۱۰‌ ازمنو استارت روی ایکون پاور shiftکیبوردو نگه دار با موس ریستار کن وارد سیف مود میشی بعد گزینه۳. enbal low resolution video رو انتخاب کن اگه سیگنال اومد وارد صحفه ویندوز شدی رزولوشن رو به حالت Recommended تغییر بده تا صحفه فول اسکرین بگیری بعد ری استار کن اینو چک کن اگه جواب نده احتمالا از کابلته. ولی اگه شد سعی کن درایو کارت گرافیک رو اپدیت کنی.
موفق باشی

• Like
Reactions: shayan1989

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
با سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین یه تی وی 4k میخوام واسه فیلم و گیم بنظرتون کدوم بهتره:
1-Lg c7
2- Sony X8500E
3- Sony X9300E
اولی Oled هستش ولی اونجور که تو قندتیوب! دیدم بنظر کنتراست مدل ۲ و ۳ بالاتره! و اینکه مدل سونی اندرویده و الجی web os3.5....
ممنون میشم راهنمایی کنین:)

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
با سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین یه تی وی 4k میخوام واسه فیلم و گیم بنظرتون کدوم بهتره:
1-Lg c7
2- Sony X8500E
3- Sony X9300E
اولی Oled هستش ولی اونجور که تو قندتیوب! دیدم بنظر کنتراست مدل ۲ و ۳ بالاتره! و اینکه مدل سونی اندرویده و الجی web os3.5....
Oled ها كنتراست بينهايت دارن اتفاقا

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
1-Lg c7
2- Sony X8500E
3- Sony X9300E
الجی c7 به دلیل اینپوت لگ پایین و تاری تصویر کمتر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر